Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świąteczne zakupy 2018. Gdzie jest najtaniej? [Koszyk wielkanocny]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2018 r. o 13:55 Powrót do artykułu
A ja pracuje na stołowce i nic nie kupuje bo sobie codzień wnoszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest w zestawieniu sieć LSS "Społem" ? Ma dużo sklepów w Lublinie. Tyle, że ceny kosmiczne. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A  gdzie jest w zestawieniu sieć LSS "Społem" ? Ma dużo sklepów w Lublinie. Tyle, że ceny kosmiczne. :)
Nie ma LSS  bo tam nikt specjalnie nie przychodzi na zakupy. Tylko starcy co nie mają samochodu, dzieci po dropsa lub loda oraz jak się w domu coś skończy to w ostateczności awaryjnie. Kto normalny przpłacałby za wszystko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się znalazło w tym koszyku? bo cena to nam nic nie mówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Empik Foto jest najpewniejszy pod tym względem. Macie dużo opcji zakupowych, w zasadzie wszystko w jednym sklepie. I tak te zakupy robi się po prostu bardzo wygodnie. W sieci taniej, lepiej. Klocki Lego bywało, że zamawialiśmy za 1/3 ceny z netu. Można? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się, ze przez Internet najlepiej. Już pomijając zakupy jedzeniowe, to prezenty jakąś elektronikę to tylko w media expert. Jest serio tanio, przez Internet wygodnie, nie trzeba chodzić między ludźmi ani stać w kolejkach, jeszcze teraz do późna można odbierać w sklepach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...