Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To co ten motocyklista to był jakiś ułomek , który nie wiedział jaka jest dozwolona prędkość na tym odcinku drogi??? Nie umiał czytać znaków ??? Dobrze że nikogo nie zabił swoją szaleńczą jazdą tylko sam został dawcą . Tak się kończy jak się nie umie czytać i nie zna się na znakach. Tylko facetowi auto rozbił . Ej Dawcy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jak długo mam czekać aż to poprawisz ? Powinieneś to zrobić od ręki, a nie po kilku godzinach! Dziennik Wschodni to nie stronka Huku Lipiny na Futbolowo.pl !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ulubiony tekst motorzystow "patrz w lusterka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe czczęście że tylko on zginął jako sprawca a nie osoby postronne wyrazy współczucia dla kierowcy samochodu że spotkał takiego upośledzonego motocyklistę na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożegnał się ze światem na własne życzenie. Tylko o rodzinie jakoś nie pomyślał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie jeden motocyklista zginie tego roku w Bialskim powiecie. Jestem tego pewny !!! Wspomnicie mój wpis. Na 100% nie jeden jeszcze wyciągnie kopyta na motocyklu w bialskim powiecie. Bo nie umieją jeździć i nie mają wprawy te nasze wiejskie motocykliści. Ponadto mają te motocykle sprowadzone z Anglii za grosze , po wpadkach. Mało motocyklistów  z naszego regionu kupuje sobie nowy motocykl z salonu. Większość to siepy , z Anglii sprowadzone za grosze co dwa ślady zostawiają . Większość tych śrutów to ponad 10 letnie niesprawne graty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wtorek na obwodnicy Lubartowa szalał debil na motocyklu, oceniam szybkość na ok. 200 220 km, zarwócił i jazda na jednym kole, a potem jak ufo. Nie miałem telefonu a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wtorek na obwodnicy Lubartowa szalał debil na motocyklu, oceniam szybkość na ok. 200 220 km, zarwócił i jazda na jednym kole, a potem jak ufo. Nie miałem telefonu a szkoda.
Nie miałeś telefonu? Nie pier***, strach cię obleciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego że nie"wyrobił" na zakręcie.Przy takim scentrowanym kole to i tak daleko zajechał. A co do wypadku w Biłgoraju_to jak znam życie,a sporo jeżdżę-odnoszę wrażenie że motocyklista jechał z dużą prędkocią i w ostatniej chwili szofer z auta go zauważył (nie bronię szofera auta)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...