Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pamiętacie kto tak wam powiedział ? cyt. „Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach to znaczy, że się do niej nie nadaje”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzund i kościół otrzymuje brutalną odpowiedź dlaczego Polki mimo finansowej zachęty nie chcą rodzić dzieci skoro bezduszny pracodawca wykorzystuje chorobę dziecka żeby się tylko pozbyć takiej matki No ale nasza jaśnie panująca władzunia każe im tylko rodzić a resztę ma w dooopie niech one dalej sobie same radzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PełO-ZSL w sądzie: - Oskarżony ma firmę? Oskarżony: Tak, ale ona przynosi straty... Sąd: - Z czego więc oskarżony się utrzymuje? Oskarżony: - Dokładam. Prokurator: - Pragnę zwrócić uwagę Wysokiego Sądu, że oskarżony nie wymawia "r".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Google będzie płacić konsekwentnie od 27485 do 29658 dolarów za zrobienie zdjęcia w Internecie z domu. Dołączyłem do tej akcji 2 miesiące temu i zarobiłem 31547 $ w pierwszym miesiącu dzięki tej akcji. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! Przyjrzyj się temu, co robię ..... ***s://***Moneyurben5.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Google będzie płacić konsekwentnie od 27485 do 29658 dolarów za zrobienie zdjęcia w Internecie z domu. Dołączyłem do tej akcji 2 miesiące temu i zarobiłem 31547 $ w pierwszym miesiącu dzięki tej akcji. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! Przyjrzyj się temu, co robię ..... ***s://***Moneyurben5.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś musi zapłacić za przemyślne sposoby bogacenia się ludzi władzy. Dom za 9.5 tysiąca w Lasach Państwowych, nieruchomości Don Orlenone ,czy tez kilkanaście ha ziemi w bliskiej okolicy Wrocławia samo się nie sfinansuje. A to jest tylko promil wśród ujawnionych "cudów" gospodarczych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PełO-ZSL w sądzie: - Oskarżony ma firmę? Oskarżony: Tak, ale ona przynosi straty... Sąd: - Z czego więc oskarżony się utrzymuje? Oskarżony: - Dokładam. Prokurator: - Pragnę zwrócić uwagę Wysokiego Sądu, że oskarżony nie wymawia "r".
 Tylko przypomnę, że od 2015 roku mamy nowy, wspaniały rząd, który dba o swoich obywateli jak żaden inny rząd od czasów Ziemowita. Według rządowych statystyk mamy najniższe bezrobocie w Europie, po raz kolejny wygrywamy z pandemią, lekarze w szpitalach covidowych się nudzą i chodzą radośni i wypoczęci, a wszystkie problemy z lockdownami rozwiązują jedna po drugiej tarcze antykryzysowe. Na polu międzynarodowym również święcimy triumfy, a potencjalni kontrahenci walą do Polski drzwiami i oknami. Ale oczywiście wszytko co się dzieje złego, to wina PO i PSL, które jako mniejszość opozycyjna w sejmie "przez osiem ostatnich lat..." A skoro jest tak cudownie, to jakim cudem jest tak tragicznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie. Dlaczego klamiecie? "Problem biedy spowodowanej pandemią jest coraz poważniejszy." To nie jest problem spowodowany pandemia tylko brakiem stanu kleski zywiolowej przez co ludzie nie moga starac sie o odszkodowania. Jak byscie nie zaklamywali rzeczywistosci to naszego nieudolnego rzadu nie oczyscicie. Jeszcze raz powtorze: "pandemia" nie ma tu nic do rzeczy. RZAD POWINIEN WPROWADZIC STAN KLESKI ZYWIOLOWEJ czego nie zrobil przez co obywatele sa w czarnej ***. Fajnie byloby gdybyscie pisali prawde. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...