Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trądzik – często ignorowane zagrożenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 kwietnia 2018 r. o 00:16 Powrót do artykułu
polecam produkty na bazie konopi pomogą w problemach skórnych i depresji proszę poczytać ich właściwościach tu ***carun1.blogspot.com/2018/04/olej-cbd-i-kosmetyki-konopne-do.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam swój olej CBD z własnej legalnej uprawy o zawartości 23% .Jak ktoś zainteresowany to proszę o kontakt SMS +49 160 98004871
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na piękną cerę polecam sok z selera, marchewki, pietruszki i rzeżuchy. Co jakiś piję taki sok i z innych warzyw i owoców inspirując się poradami terapiasokami.pl/skora-wlosy-paznokcie-soki. Takie soki nie tylko dobrze wpływają na wygląd ale są zdrowe, często leczą różne choroby czy schorzenia i dają mnóstwo energii. Nie trzeba stosować kremów. Wystarczy umiarkowana dieta, czasami głodówka i picie soków dla uzupełnienia diety. Kiedyś też piłem sparzone drożdże które można kupić w sklepie. Po tygodniu już było widać różnicę (skóra, włosy, paznokcie) na plus. Warto spróbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...