Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jasne, tylko nie mozna sie zalogowac, eystepuje nieoczekiwany blad 1701 żarty!!@
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha, ha, ha próba o godz. 5 rano bez powodzenia. Nie sądzę, że o tej godzinie już podatnicy chcieli się rozliczać.... Jak to bywa u nas zwykły szajs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będąc jasnowidzem z góry wiedziałem, że tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie,że wiceministrem od cyfryzacji jest "fachowiec"Andruszkiewicz,z zawodu weszpolak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE NADAWAJ ,nie kazdy spi do 13-tej.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokrakom przeszkadzają wszechpolacy a Ci co zwiali z kraju za POspolite przestępstwa to nasi bohaterowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja od 15 lutego próbuje sie zalogowac i za kazdym razem to samo : " Błąd uwierzytelnienia. Podałeś błędne dane - sprawdź dane, które podajesz i spróbuj ponownie. Jeśli 3 razy podasz nieprawidłowe dane, to ze względów bezpieczeństwa dostęp do twojego zeznania podatkowego zostanie dzisiaj zablokowany. Możesz skorzystać z profilu zaufanego. nie roumiem kwota nadpłaty/ zapłaty wyniosła 0 za 2018 rok a mi pojawia sie informacja wpisz inna kwote niz 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zerem nie można się zalogować, przecież zero to też cyfra i trzeba wiedzieć, że kwota nadpłaty/zwrotu wynosiła zero. Ten problem dotyczy bardzo dużą ilość osób. Może niech wszyscy logują się profilem zaufanym, dlaczego karze się te osoby co miały zerowe dochody lub brak zwrotu/nadpłaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...