Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uber Eats w Lublinie. Wiadomo kiedy wystartuje popularna usługa dowozu jedzenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 maja 2019 r. o 21:13 Powrót do artykułu
MetroPOlia zatętni - sPOceni Ukraińcy na rowerach marki "ukraina" dowiozą kaszankę na telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Jest praca w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "dowozu jedzenia", tylko "żarcia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MetroPOlia zatętni  - sPOceni Ukraińcy na rowerach marki "ukraina" dowiozą kaszankę na telefon.
 Normalnie jakbym Ciebie widzial w UK. Żal mi taki takiego ciemnogrodu jak Ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wolę po staremu - mieć parę ulotek informacyjnych, zadzwonić telefonem pod wskazany numer, zamówić co potrzeba i wtedy mi dostarczą jedzenie a nie pierdzielić się z jakimiś aplikacjami mobilnymi i już tym bardziej płaceniem online. Gotówka to wolność i niezależność i najlepszy środek płatniczy, ponadczasowy. W ogóle to mam po dziurki w nosie tych dziwacznych i popieprzonych modeli biznesowych opartych o to by trzeba było zakładać konta online albo jakieś aplikacje pobierać i inne gowna. Po cholerę takie udziwnianie życia. A poza tym uważam, że świat bez smartfonów, wi-fi, internetu rzeczy, 5g, biometrii, bezgotówkowości, robotów, dronów, algorytmów, wzmożonej informatyzacji życia, usług, dokumentów byłby zdecydowanie przyjemniejszy w obcowaniu, bo byłoby dużo naturalniej. Mam dość już tych cyfrowo-technologicznych usilnych upiększeń mojego życia. Ja wiem czego chcę, nie musi mi ktoś dyktować jak mam żyć i postępować, wiem co dobre a co złe, co mi potrzebne a co nie. Na dobrą sprawę osiągnęliśmy wszystko co nam do życia potrzebne - komórki mamy? Tak( smartfony należałoby wypierniczyć, by nie zabierały czasu, prywatności zdrowia), Intenet mamy? Tak( powinien zostać gdzie jego miejsce w domach i miejscach pracy tylko na kablach/światłowodach). Sprzęty RTV i AGD? Tak( i wcale nie muszą być inteligentne by zbierać o nas dane gdzie, jak, ile, czym, kiedy popadnie). Nie ma nic gorszego niż durne zakusy rządzących w kierunku usilnego upiększania, wręcz drastycznego spłycania ludziom życia, pozbawiając go wszelkich uroków i naturalności. Człowiek ma myśleć i ma robić, nie ma mowy by jakieś roboty pozbawiały go całkowicie pracy a algorytmy wyręczały w myśleniu. Takie podejście to rychła zagłada dla społeczeństwa, poprowadzi to tylko do dalszego rozleniwiania, ogłupiania i uzależniania. Powinniśmy ponadto powiedzieć dosyć erze smartfonów, wi-fi i mediów społecznościowych typu Facebook, Instagram - za dużo spowodowały między nami podziałów i konfliktów, za dużo młodych ludzi powpadało w depresje i kompleksy, za dużo było zdrad i rozwodów wywołanych tymi czynnikami. Zycie straciło swój dawny urok i klimat, stało się zbyt wyidealizowane, powierzchowne. Trzeba by było z tym wszystkim zrobić porządek raz a porządnie, koniec tego cyfrowo-technologicznego szubrawienia rzeczywistość, dać ludziom wolność od tego, może by się tak w głowach rozjaśniło i optymizmu przybyło. Jaką przyszłość chcemy zgotować sobie i przyszłym pokoleniom? Pełną smartfonów, wi-fi, biometrii, mediów społecznościowych, bezgotówkowości, internetu rzeczy, 5g, algorytmów, dronów, robotów i cholera wie czego jeszcze? No sorry bardzo czyśmy oczadzieli umysłowo do reszty, popieprzyło nas? Chcemy sobie stworzyć sztuczną rzeczywistość-więzienie pełną cyfrowego komunizmu i technokratyzmu. No mam nadzieję żeśmy zdrowi na umyśle i do tego nie dopuścimy. Ku chwale świadomym i zdroworozsądkowym obywatelom Lublina. Jesteście, mądrymi, wspaniałymi ludźmi, nie będę w to wątpić i nie wątpiłem. Społeczeństwo się przebudziło i przebudza się i oto chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUK i PO załatwiło pracę dla młodych Lublinian ... Albo skoro tak źle nauczycielom powinni przesiąść się na rowery i kosić kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wolę po staremu - mieć parę ulotek informacyjnych, zadzwonić telefonem pod wskazany numer, zamówić co potrzeba i wtedy mi dostarczą jedzenie a nie pierdzielić się z jakimiś aplikacjami mobilnymi i już tym bardziej płaceniem online. Gotówka to wolność i niezależność i najlepszy środek płatniczy, ponadczasowy. W ogóle to mam po dziurki w nosie tych dziwacznych i popieprzonych modeli biznesowych opartych o to by trzeba było zakładać konta online albo jakieś aplikacje pobierać i inne gowna. Po cholerę takie udziwnianie życia. A poza tym uważam, że świat bez smartfonów, wi-fi, internetu rzeczy, 5g, biometrii, bezgotówkowości, robotów, dronów, algorytmów, wzmożonej informatyzacji życia, usług, dokumentów byłby zdecydowanie przyjemniejszy w obcowaniu, bo byłoby dużo naturalniej. Mam dość już tych cyfrowo-technologicznych usilnych upiększeń mojego życia. Ja wiem czego chcę, nie musi mi ktoś dyktować jak mam żyć i postępować, wiem co dobre a co złe, co mi potrzebne a co nie. Na dobrą sprawę osiągnęliśmy wszystko co nam do życia potrzebne - komórki mamy? Tak( smartfony należałoby wypierniczyć, by nie zabierały czasu, prywatności zdrowia), Intenet mamy? Tak( powinien zostać gdzie jego miejsce w domach i miejscach pracy tylko na kablach/światłowodach). Sprzęty RTV i AGD? Tak( i wcale nie muszą być inteligentne by zbierać o nas dane gdzie, jak, ile, czym, kiedy popadnie). Nie ma nic gorszego niż durne zakusy rządzących w kierunku usilnego upiększania, wręcz drastycznego spłycania ludziom życia, pozbawiając go wszelkich uroków i naturalności. Człowiek ma myśleć i ma robić, nie ma mowy by jakieś roboty pozbawiały go całkowicie pracy a algorytmy wyręczały w myśleniu. Takie podejście to rychła zagłada dla społeczeństwa, poprowadzi to tylko do dalszego rozleniwiania, ogłupiania i uzależniania. Powinniśmy ponadto powiedzieć dosyć erze smartfonów, wi-fi i mediów społecznościowych typu Facebook, Instagram - za dużo spowodowały między nami podziałów i konfliktów, za dużo młodych ludzi powpadało w depresje i kompleksy, za dużo było zdrad i rozwodów wywołanych tymi czynnikami. Zycie straciło swój dawny urok i klimat, stało się zbyt wyidealizowane, powierzchowne. Trzeba by było z tym wszystkim zrobić porządek raz a porządnie, koniec tego cyfrowo-technologicznego szubrawienia rzeczywistość, dać ludziom wolność od tego, może by się tak w głowach rozjaśniło i optymizmu przybyło. Jaką przyszłość chcemy zgotować sobie i przyszłym pokoleniom? Pełną smartfonów, wi-fi, biometrii, mediów społecznościowych, bezgotówkowości, internetu rzeczy, 5g, algorytmów, dronów, robotów i cholera wie czego jeszcze? No sorry bardzo czyśmy oczadzieli umysłowo do reszty, popieprzyło nas? Chcemy sobie stworzyć sztuczną rzeczywistość-więzienie pełną cyfrowego komunizmu i technokratyzmu. No mam nadzieję żeśmy zdrowi na umyśle i do tego nie dopuścimy. Ku chwale świadomym i zdroworozsądkowym obywatelom Lublina. Jesteście, mądrymi, wspaniałymi ludźmi, nie będę w to wątpić i nie wątpiłem. Społeczeństwo się przebudziło i przebudza się i oto chodzi.
 Mamy XXI wiek i żyjemy w erze informacji. Proces zbierania danych był, jest i będzie realizowany przez odpowiednie organy z technologią czy bez niej. Nie da się wstrzymać postępu technologicznego na poczet sentymentów czy tak jak w twoim przypadku - technofobii. Technologia nie jest stworem, który ma ciebie zniewolić tylko pomóc z daną rzeczą szybko i prosto. Ma też ona wydźwięk negatywny pod postacią uzależnienia itp. - tak jak ze wszystkim co człowiek stworzył dla człowieka - fast foody, alkohol, papierosy, narkotyki itd. Ważne jest, aby był umiar. To jest już twoja sprawa jak bardzo angażujesz swoje życie względem technologii. Poza tym po części smutno to się czyta. Chcesz żyć jak człowiek pierwotny, a rozwój cyfrowo-technologiczny to nie tylko instalowanie aplikacji, facebook czy smartfony. To też wszelkie formy narzędzi do dalszego rozwoju np.: w gałeziach przemysłu czy medycyny np.: drukarki 3D i tworzenie z nich odpowieodnich narządów czy części ciała itd. Wracając do tematu - lubisz wziąć ulotkę i zadzwonić (a nie wysłać list?) żeby było "tradycyjnie". Mało w takim razie zamiawiasz i nie znasz fajnych niuansów w kwestii dostawy np.: "dostawa za 2 godziny, bo kierowca nie ma zleceń, a nie będzie jechał pół miasta z jednym produktem". Późna dostawa to także zimne jedzenie, a czasami jest tak, że jedzenie czeka, bo jest "jeden kireowca na cały Lublin". Inna sytuacja - "Nie moze Pan złożyć zamówienia, bo kierowca nie daje rady" itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisać umiesz... To już sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zupy też będą wozić na skuterach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami nieudacznicy życiowi widac sie wypowiadają..... miernoty z powiatów pod lubelskich....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na to wygląda droga mamo, że guzik zrozumiałaś z tego obszernego wpisu, żyjesz w matrixie i oderwaniu od rzeczywistości, mając klapki na oczach, co jest przykre. I po pierwsze nie jestem technofobem a jak już to techno-sceptykiem, a to jest różnica - technofob boi się wszelkiej technologii, ja natomiast jestem przeciwnikiem ale tylko tych wybranych. ''Technologia nie jest stworem, który ma cię zniewolić tylko pomóc z daną rzeczą szybko i prosto'' - naprawdę wierzysz w takie sączone do uszu ludziom przekazy?, wyjdź na ulicę i popatrz wokół albo pójdź do szkoły - to zobaczysz jak postępowo pomagają uczniom smartfony, bez porównania było lepiej gdy tych urządzeń nie było. Co jest postępowego w widoku nieprzytomnych twarz od komórek? Nic, a no widzisz. Czy ja poza tym powiedziałem, że chcę żyć jak człowiek pierwotny? Skąd taka insynuacja, toż to czysta hiperbola. Pogadamy jak niebawem dostaniesz czipa pod skórę to wtedy przekonasz się, że człowiek według ciebie pierwotny o dziwo miał rację. A na koniec pytanie zagadka - dając ludziom światło chcemy oświetlać im drogę czy ich razić? Ano właśnie i tak jest z tym cyfrowo-technologicznym szaleństwem do którego tak gnamy i nie widzimy żadnych zagrożeń. Bez dwóch zdań każdy przyznaje mi rację, że gdyby nie era smartfonów, wi-fi, mediów społecznościowych typu Facebook, Instagram, było by bez porównania lepiej się żyło. To była parszywa i obleśna ingerencja psychospołeczna i socjotechniczna w relacje między ludźmi, to nam w niczym nie pomogło - wręcz przeciwnie nasiliło podziały poglądowe, zrujnowało wiele związków poprzez zdrady i konflikty charakterów, mnóstwo młodych ludzi powpadało w kompleksy i depresje, a ludzie dorośli zachowują się niekiedy jak młodzież, udając młodszych, co czasami bywa śmieszne i kuriozalne. Więc proszę mi tu nie opowiadać farmazonów i robić ze mnie zacofańca, kiedy stwierdzam oczywiste i być może niewygodne fakty i otrzeźwiam ludziom umysły. Uśpienie, rozleniwianie, ogłupienie i uzależnienie społeczne do jakiego doprowadzają media społecznościowe typu Facebook, Instagram oraz era smartfonów, a właściwie smartfonowych niewolników daje nam dobitne i jasne przykłady tego, że sami sobie te kajdanki cyfrowe założyliśmy i nie mówmy, że tak nie jest bo to po prostu fałsz, daliśmy się zmanipulować i wpuścić w maliny i teraz podobny kit chce się nam wciskać z biometriami, bezgotówkowością, internetem rzeczy, 5g, wzmożoną informatyzacją życia, usług i dokumentów przejawiającą się przymusowym zakładaniem kont, pamiętaniem loginów i haseł czy dodatkowo uzależnianiu od smartfonowych aplikacji na tegoż potrzeby. I może jeszcze roboty mają odbierać nam pracę całkowicie eliminując zawody a algorytmy za nas myśleć? - marginalizacją roli człowieka w życiu za przeproszeniem uja osiągniemy. Ludzie zasługują na poznanie prawdy jak się ich perfidnie nabija w balona, jak ich bałamucą media, marketing, cyfryzacja i przemysł technologiczny razem wzięte. Upodlenie i zohydzanie ludziom życia i nic więcej. Wskaż mi proszę postęp, który: nie jest nastawiony na rozleniwianie, ogłupianie i uzależnianie całych mas, nie jest wymierzony kosztem prywatności, zdrowia, bezpieczeństwa ludzkiego i nie towarzyszy mu śledzenie, podglądanie, podsłuchiwanie i zbieranie danych gdzie, jak, ile, czym, kiedy popadnie? Nie ma takiego? A to szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ho ho, rozpoczął się atak! kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna - dziękuję za minusy, pozdrowienia dla hejterów życzy gość od długich komentarzy :) , stawiajcie minusów ile tylko chcecie i tak brutalnej prawdy nie oszukacie, jestem niepocieszony tak małą ilością minusów, tylko na tyle was stać? Co tak marnie dawać więcej, bo przecież tylko tyle potraficie!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ho ho, rozpoczął się atak! kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna - dziękuję za minusy, pozdrowienia dla hejterów życzy gość od długich komentarzy :) , stawiajcie minusów ile tylko chcecie i tak brutalnej prawdy nie oszukacie, jestem niepocieszony tak małą ilością minusów, tylko na tyle was stać? Co tak marnie dawać więcej, bo przecież tylko tyle potraficie!.
 Norma - uberowe ramię PR na całym świecie zatrudnia masę troli, których zadaniem jest wazelinowanie tego cwaniackiego geszeftu, którego żyice oparte jest na niczym więcej, jak na łowieniu jelonków - kierowców oraz "inwestorów" pompujących nadmiar kasy w przedsięwzięcie, które rok w rok przynosi wielomiliardowe straty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako jeden z kierowców ubera mogę wam pokazać jaką mamy mozliwość zarabiania. Zresztą łapcie linka: ***bit.ly/UberPieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierniczę, jakie gorzkie żale.. Bloga załóż i tam się chwal, jaki żałośnie zacofany jesteś, a nie publiczną przestrzeń marnujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o padło już słowo zacofany, nawiązano coś do gorzkich żali, jakie jeszcze ciekawe przymiotniki padną? staroświecki?, średniowieczny? No proszę, wysilę się sam, na prawdę nie trzeba, użytkowniku ''olol'' twoja troska jest zbędna ale i ją przyjmę, znaj moją łaskę, pozdrawia cię gość od długich komentarzy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam w Indiach już dawno temu działali tacy dostawcy domowego jedzenia do klienta. I to dowóz w termosikach stalowych a nie jak u nas w styropianie oraz plastiku. Tu jedyna nowość że restauracje i bary będą mieć ułatwienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że dostawcy posiadają aktualne książeczki zdrowia i zaswiadczenie z sanepidu że mogą wykonywać te usługę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...