Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Unia obiecuje, rolnicy czekają na rekompensaty

Utworzony przez Gość, 28 sierpnia 2014 r. o 12:17 Powrót do artykułu
A ja jestem producentem prezerwatyw. Też załamał mi się rynek zbytu jakim jest Rosja. Kto mi pomoże ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem producentem prezerwatyw. Też załamał mi się rynek zbytu jakim jest Rosja. Kto mi pomoże ??
Pchnij cała produkcję tym czerwonym kuta som z Wiejskiej ,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znow za idiotyczna polityke zagraniczna pis i po  dostanie po dupie rolnik Dalej glosujcie jak wam podpowie ksiadz lub sondaze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kup sobie pompke do roweru zrób balony i sprzedawaj na odpustach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy musza wiedzieć ,że głównym motorem zła jest PSL,który opanował cały obrót rolny w Polsce i dyktuje ceny posiłkując się giełdą w Paryżu,a nie sytuacją w kraju..Akcesję do Unii podpisał Kalinowski ,która była bardzo niekorzystna dla rolników ,bo zakłada dopłaty na poziomie 50% tych co biorą rolnicy krajów zachodnich.Stad trzeba pogonić gumo filcowych od władzy i zacząć się naprawdę domagać sprawiedliwych rozwiązań.Mafijny PSL myśli tylko o kasie dla siebie,a do wsi i rolników zwraca się na czas wyborów ,wszystko obiecując.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się rolnikom coś nie podoba to przecież mogą sprzedać ziemię i wziąć się za robotę. Mogą roznosić ulotki po mieście, lub wyjechać do Anglii na zmywak. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się rolnikom coś nie podoba to przecież mogą sprzedać ziemię i wziąć się za robotę. Mogą roznosić ulotki po mieście, lub wyjechać do Anglii na zmywak. 
Głupi jesteś? Przecież nasi polscy rolnicy przedsiębiorcy to nieuki i tumany. Gdzież ich wysyłać do Anglii?? Jak oni żadnego obcego języka nie znają. To ludzie bez perspektyw, mało ambitni i kreatywni. Tylko w filcach potrafią paradować, poza tym wykorzystują ludzi zatrudniając ich do zbioru na czarno, nie ubezpieczają ich, płacą grosze i nie opłacają podatków. To takie prymitywy nie nadające się do innej pracy, nic innego nie potrafią robić .... no może tylko drogi blokować he he he 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sami to rolnicy wpie rdalają na zime jak znalazł. Konfitury mogą sobie zrobić :D  :D  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...