Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W takich sytuacjach mówimy policjantowi ze zapomniałem dokumentów . Dostajesz dodatkowo mandat 50 zl ale prawko Ci zostaje. Policja jedynie może wtedy skierować sprawę do sądu o odebranie uprawnień ale to trwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich sytuacjach mówimy policjantowi ze zapomniałem dokumentów . Dostajesz dodatkowo mandat 50 zl ale prawko Ci zostaje. Policja jedynie może wtedy skierować sprawę do sądu o odebranie uprawnień ale to trwa...
Ojojoj ale złote myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak zaproponowałbym trasę Lublin - Nałęczów - Kazimierz . W niektórych przypadkach horror (zero wyobraźni) zadziwiające jest tylko to ,że nikt nie ucierpiał . Za tydzień kilka nr. rejestracyjnych piracików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczenie prędkości jest głupotą. Niech każdy uważa i pieszy i kierowca. Niech przechodzi na pasach i tylko na pasach. Ta prędkość nie jest na obecne silniki w samochodach. Ponadto wiemy, jakie jest teraz życie szybkie, żeby gdzieś dojechać, nigdy w życiu przy tej prędkości nie dojedziemy. To żerowanie na kasie kierowców. nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczenie prędkości jest głupotą. Niech każdy uważa i pieszy i kierowca. Niech przechodzi na pasach i tylko na pasach. Ta prędkość nie jest na obecne silniki w samochodach. Ponadto wiemy, jakie jest teraz życie szybkie, żeby gdzieś dojechać, nigdy w życiu przy tej prędkości nie dojedziemy. To żerowanie na kasie kierowców. nic więcej.
Radzę  udać się jak najprędzej do poradni zdrowia psychcznego to nic nie kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Garwolinie w sobotę wieczorem po głównej ulicy w mieście jeżdżą po 150km/h. Gdzie wtedy jest policja? nie mam pojęcia... i tak co tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczenie prędkości jest głupotą. Niech każdy uważa i pieszy i kierowca. Niech przechodzi na pasach i tylko na pasach. Ta prędkość nie jest na obecne silniki w samochodach. Ponadto wiemy, jakie jest teraz życie szybkie, żeby gdzieś dojechać, nigdy w życiu przy tej prędkości nie dojedziemy. To żerowanie na kasie kierowców. nic więcej.
  Bzdury piszesz. Obecnie produkowane silniki właśnie są przystosowane do mniejszych prędkości. Ponadto ograniczenie prędkości jest bardzo dobrym sposobem na zmniejszenie wypadkowości i zmniejszenie ryzyka śmierci w wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście motocykliści są bezkarni, jeżdżą bardzo szybko i nic się nie dzieje, polowania na kierowców przypominają mi safari oczywiście zwierzyną są kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...