Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mój znajomy jeździ już parę lat do Brześcia po papierosy. Prawie wszyscy o tym wiedzą. Wynajmuje mieszkanie i tam gromadzi tą kontrabandę. Nigdzie nie pracuje a jeździ dobrym autem i wyremontował dom i całe podwórko ogrodził i wyłożył kostką. Dlaczego urząd skarbowy nie zajmie się tym delikwentem. Przecież musi udowodnić skąd wziął na to wszystko pieniądze? Gdzie jest straż graniczna i urząd celny? Dlaczego nie zrobią mu wjazdu na ten jego kwadrat tam gdzie trzyma fajki?? Ja jestem prywatnym przedsiębiorcą , płacę wszystkie podatki, pracuję uczciwie i miesięcznie zarabiam ok 8 tys złotych a taki przemytnik łamie prawo , oszukuje państwo i pewnie tyle co ja zarabia na przestępstwie. Powinni mu podpiąć działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i go zamknąć. Dlaczego prywatni przedsiębiorcy zawsze mają najgorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiesz co z tym zrobić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy jeździ już parę lat do Brześcia po papierosy. Prawie wszyscy o tym wiedzą. Wynajmuje mieszkanie i tam gromadzi tą kontrabandę. Nigdzie nie pracuje a jeździ dobrym autem i wyremontował dom i całe podwórko ogrodził i wyłożył kostką. Dlaczego urząd skarbowy nie zajmie się tym delikwentem. Przecież musi udowodnić skąd wziął na to wszystko pieniądze? Gdzie jest straż graniczna i urząd celny? Dlaczego nie zrobią mu wjazdu na ten jego kwadrat tam gdzie trzyma fajki?? Ja jestem prywatnym przedsiębiorcą , płacę wszystkie podatki, pracuję uczciwie i miesięcznie zarabiam ok 8 tys złotych a taki przemytnik łamie prawo , oszukuje państwo i pewnie tyle co ja zarabia na przestępstwie. Powinni mu podpiąć działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i go zamknąć. Dlaczego prywatni przedsiębiorcy zawsze mają najgorzej.
Zgłoś frajera przemyciora do tych instytucji co wymieniłeś lub służb . Na bank frajerowi szczyszczą metę. Wedy nauczy się pajac uczciwej pracy a nie kombinowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawistne ***ursyny. Jak uważasz że to łatwy sposób na kasę to czemu sam nie jeździsz. Nie jest to przywilej dla wybranych, każdy może pojechać za granicę. I nie gadaj mi tu o uczciwości bo na samej górze kradną, kombinują, przelewają pieniądze z OFE do ZUS i po drodze giną miliony. Ehh brak słów na takich jak wy. Ja gówno mam ale nikomu nie żałuje, jak ktoś kombinuje to ja takiego chwalę bo nie siedzi na dupie i nie narzeka że roboty nie ma. a jak Ty jesteś taki uczciwy i w porządku to trzeba było iśc na księdza to może kiedyś zostałbyś świętym patronem uczciwości , patronem celników może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...