Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tym kiosku w centrum Lublina sprzedawano gazety. Teraz swój biznes otworzyła pani Eliza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2018 r. o 22:01 Powrót do artykułu
Ja mam w ogrodzie kwiatki, takie żółte i czerwone, ale pies ciagle sika i mi marnie kwitna, mam też mchy a wlasciwie to muchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żołnierzy niepodległej, jakiej niepodległej ? Co to za żołnierze,gdzie walczyli ? Zrobili z nas niewolników, tępaki nawet o tym nie wiedzą, Równie dobrze może być żołnierzy wolności itp. bzdury. Farmazony pisowskie k.rwa dla debili pelikanów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co będzie później,jak już pani eliza zamknie swój biznes ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim przeszklonym kiosku to nie wiem czy te kwiaty jej długo wytrzymają. Lepsze byłoby pomieszczenie z klimatyzacją. Tak na pierwszy rzut oka to powiedziałbym że to rosjanka albo ukrainka.. Typowo słowiańska uroda. Bardzo atrakcyjna pani na pewno to będzie również magnesem przyciągającym męską część klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna reklama. Dużo wam zapłaciła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroczo prezentuje się Pani Eliza, ale czarno to widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy pomysł tego jeszcze nie było.Oczywiscie powodzenia Pani Elizo no i jest Pani przepiekną kobietą jak bede przechodził w pobliżu to napewno zajdę i sie oświadczę :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rybny trzeba bylo otwierac to rownie swietny pomysl, a moze nawet lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zgoda konserwatora na taki chuhowy szyld jest ??? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REKLAMA NA CHAMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co wniosłeś/wniosłaś do dyskusji? Nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim przeszklonym kiosku to nie wiem czy te kwiaty jej długo wytrzymają. Lepsze byłoby pomieszczenie z klimatyzacją. Tak na pierwszy rzut oka to powiedziałbym że to rosjanka albo ukrainka.. Typowo słowiańska uroda. Bardzo atrakcyjna pani na pewno to będzie również magnesem przyciągającym męską część  klientów.
 Skąd wiesz, że tam brak klimatyzacji, jakie ma znaczenie narodowość sprzedawcy, taki nadmiar troski, czy zazdrości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu darmowa reklama ukrainskiej ofensywy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie kioski są likwidowane a kupienie biletu graniczy z cudem.Nie w każdym autobusie są automaty , a nie każdy musi mieć taki telefon aby mógł kupic bilet. Nie ma też automatów na przystankach. Co robić ? Jezdzić na gapę i płacić mandaty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci negujący to jest margines i nieroby którzy żyją na koszt państwa bo nigdy sobie rączek nie zabrudzili a we łbach samo łajno i przez takich ten kraj tak wygląda jak wygląda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu darmowa reklama ukrainskiej ofensywy?
 Najgorsza to jest zawsze darmowa ofensywa głupoty:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eliza wygląda na sympatyczną młodą kobietę i życzę jej powodzenia w prowadzeniu kwiaciarni. Nie potrafię jednak zrozumieć, dlaczego nazywa się ona "ELiza Flowers", a nie jakoś po polsku, np. "Kwiaty u Elizy", itp.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł, plus za kreatywność, powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki , Pani Elizo :) Mam nadzieję, że rynek lubelski jest gotowy na takie piękne przedsięwzięcia i klientów Pani nie zabraknie. W Białym stoku i Łodzi widziałam "kwiaciarnie" sprzedające kompozycje roślinne w słojach ( tzw. "las w słoiku") - skoro tam udaje im się funkcjonować to pewnie Pani też się uda. Powodzenia. Piękny sklep!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...