Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wałęsa i Kaczyński w sądzie. Krótka sprzeczka i pytania o pojednanie [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2018 r. o 10:27 Powrót do artykułu
Zastanawiam się, co robi w klapie Wałęsy Matka Boska. Jak to się ma do jego słów, gestów, postawy? Co z pychą i rzadko spotykanym chamstwem? Pan Wałęsa uzurpuje sobie nawet prawo posyłania do nieba i piekła - niczym Bóg. Włos się jeży. I wstyd wielki mnie ogarnia, bo na takie coś kiedyś głosowaliśmy, wierząc, że odbuduje Polskę nie tylko cywilizacyjnie ale i moralnie. Dziś ostał się ino sznur. Błazen w otoczeniu bandy klakierów i krzykaczy - tyle zostało z Wałęsy. Smutne ale i przerażające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo prostak zawsze pozostanie prostakiem.Gdybym wiedział w latach 80 że to taki (********) nigdy by nie miał mojego poparcia .Brzydzę się tego człowieka .Sprzedał się jak Judasz za srebrniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie sąd ,,a pała w łeb może tylko usprawnić życie.Idiotów i tumanów trzeba lać,bo to szkoda czasu,a Wałęsę posadzić tam gdzie na to zasłużył. Oczywiście zastosować mu odpowiedni program dnia z zamiataniem ulicy i pracą przynajmniej 6 godzin,by odpracowywał co niesłusznie wziął i oszukał ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałęsa skłamał podczas przesłuchania przez Sąd bo kiedy Pani sedzia spytała to wyuczony zawód to powiedział, że jest elektrotechnikiem, podczas gdy skończył Zasadnicza Szkole Rolniczą w Lipnie koło Włocławka o specjalności mechanik maszyn rolniczych. Wałęsa sam o tym piszę w książce "Droga nadziei"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może był zatrudniony na stanowisku elektromechanika, ale wyuczony zawód miał inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawicowe media już znają wyrok i wiedza, że będzie on korzystny dla L. Wałęsy  i niekorzystny dla J. Kaczyńskiego. Wieszają psy na Sędzi, mówią że kodziara itp. zrazaja ja do siebie przed wyrokiem. A sami byli za losowaniem sedziow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jakie sądy są to każdy widzi, kasta sądowa won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie inna kultura, a raczej jej brak. Pycha zawsze kroczy przed upadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowskie trole w natarciu!ech przestańcie lepiej szczekać!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obaj siebie warci - siwe dziadki wyrosłe w czasach komunizmu i nadal mają wpływ na Polskę. Średniowiecze umysłowe tych co na takich głosują. Jak wyprowadzić Kaczyńskiego z równowagi? Powiedzieć do niego "Pan Jarek", a to przecież wielki prezes jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Wałęsa może być po szkole rolniczej skoro skończył Technikum Elektryczne w Gdansku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy widzę Wałęsę to zawsze mam wrażenie  jakbym widział  Ferdka Kiepskiego. POdobni  do siebie są. Lechu mógłby zamiast Andrzeja  Grabowskiego grać Ferdka. Nie trzeba by go było nawet specjalnie charakteryzować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałęsa i technikum???? Zawodówka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli Wałęsa ma rację, to co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jarosławie Kaczyński,chcę Pana pocieszyć,że Jezus stanął przed gorszym sądem niż Pan,a jednak nie poddał się i stał się wielkim.Dlatego powinien Pan jeszcze troszkę pocierpieć,a na pewno kiedyś ci którzy z Pana szydzili,fałszywie oskarżalali bedą ze łzami w oczach wspominać Pana,Panie Jarosławie i kroczących z Panem.Dziękując Wam za to że to Wy zaczeliście walczyć z ówczesnym złem i nie zapomieliście o tych którzy gineli o wolną Polskę i chcecie "żeby Polska była Polską".Czasem lud stając do wyborów wybiera zło bo musi zrozumieć i przecierpieć zanim dojdzie do dobra (przykład Emmanuel Macron i zła sytuacja we Francji). Ci którzy byli niesprawiedliwi kiedyś staną przed sprawiedliwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...