Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wcześniejsza spłata kredytu się opłaca - czyli fakty i mity kredytów gotówkowych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2019 r. o 20:43 Powrót do artykułu
Hej frankensztajny! Pozywajcie do sądów samych siebie!Jako powód pozwu podawajcie fakt, że byliście nieobecni, gdy bozia rozdawała rozum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej frankensztajny! Pozywajcie do sądów samych siebie!Jako powód pozwu podawajcie fakt, że byliście nieobecni, gdy bozia rozdawała rozum!
 Niestety, ty też rozumu nie dostałeś. Czyżbyś był wtedy w doopie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biorąc jakikolwiek kredyt trzeba brać różne rzeczy pod uwagę. ja tego nie przemyślałam, i teraz mam długi. ale o tyle mam dobrą sytuację, że windykuje mnie kruk a oni idą na rękę i pomagaja ze spłatami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biorąc jakikolwiek kredyt trzeba brać różne rzeczy pod uwagę. ja tego nie przemyślałam, i teraz mam długi. ale o tyle mam dobrą sytuację, że windykuje mnie kruk a oni idą na rękę i pomagaja ze spłatami.
 noo, kruk jest wspaniały, po negocjacjach zgodzili się spłacić za mnie całe zadłużenie :) anioły nie firma :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda osoba może okazać się w takiej sytuacji, przecież ile mamy dłużników w kraju. Wiem że kruk rozsądnie windykuje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie też windykuje kruk. miałam obawy, bo dla mnie firmy windykacyjne zawsze sie kojarzyły z takimi diabłami, które chcą zabrać twoje pieniądze i tyle. ale masz rację, krukowi zależy na ludzkim podejściu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do you need a loan? Do you want to pay your bills? Do you want to be financially stable? All you need to do is contact us for more information on how to get started and get the loan you want. This offer is open to all who will be able to pay back in a timely manner. Note: the timeframe for repayment is negotiable, and with a 3% interest rate, simply write to us. Anthonydavidhhname@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...