Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo ta cała akcja rządu nie jest po to aby pomóc, a aby mówić że pomagają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś ratusz potrafił zorganizować pomoc na dużą skalę dla deweloperów praktycznie bez żadnych formalności i to na długo przed coronawirusem. Można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd udziela pomocy sprawnie, ale "przypadkiem" zawsze wszystko się psuje, gdy coś zaczyna zależeć od prezydentów miast z PO. W tym przypadku też tak jest. To od prezydenta Żuka zależy jak bardzo rozbudowany jest ten konkretny wniosek i nie można zwalać wszystko na ustawy, bo urzędnicy dużo rzeczy mogą ustalać sami albo posługiwać się oświadczeniami. W interesie Po jest aby wszystko szlo jak najgorzej i aby w ten sposób więcej kasy zostało w budżecie miasta. W razie czego i tak winę zarzuci się na Pis, co jest przecież wkalkulowane politycznie, jak zawsze z resztą, z wielkim cynizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie znaleźli dziołchę niczym ta sędzina co niewiedziała nic o kółeczku. Zakres informacji jest znacznie większy, bo i znacznie większa jest kasa do rozdysponowania, którą o dziwo nie są w stanie pozyskać "lemingowe" towarzystwo. Szok? Trzeba podać saldo z kont dla poszczególnych miesięcy?! Ba! Pochwalić się najmem, czy kredytem?! Ale baaariera. Noż, nie do przebycia!!! Aż chce się spytać tę panią pseudo przedsiębiorce oraz redakcje DW: "Głupca szukacie, czy o drogę pytacie?". Daję sobie rękę uciąc, że gdy brała auto w leasing to wyrwała nawet 0,1% byle mniej zapłacić. I nie było żadnych problemów, by przedstawić dealerowi odpowiednie dokumenty. Jak się chce, to się zrobi. Ci co mogli,,potrafili, a przede wszystkim CHCIELI już dawno złożyli kompletne dokumenty. Gdzie jest problem? Czy mam wyżalić się na łamach DW, że w Polsce nie da się wyrobić podpisu bez dostarczonego osobiście zdjęcia? Jeszcze gorzej, bo odbiór owego dokumentu jest możliwy jedynie osobiście i tylko w placówce, w której został złożony wniosek?! I to jest prawdziwy problem! Ale jak ktoś chce to go sobie wyrobi i... odbierze za rok lub dwa przy kolejnej wizycie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etatowe pisowskie szczekaczki już zameldowane pod artykułem. Piątek, świątek czy niedziela, nie ma zmiłuj. Trolle muszą skrupulatnie pilnować, żeby w internecie ciemny lud dostawał regularnie odpowiednią ilość hejtu i propagandy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście pisałem o wyrobieniu paszportu, a nie podpisu w Polsce. Niestety nie da się tego zrobić poprzez epodpis, czy zażyczyć sobie przesyłkę do domu. Powód? Zastosowany czytnik linii papilarnych. I to rozklada cały system, a ludzie żyjący zagranicą zwyczajnie rezygnują z obywatelstwa polskiego. Tym bardziej, że paszport brytyjski, czy niemiecki jest znacznie lepszy. No, ale ja uparłem się, że za dekadę wracam do kraju. Mam nadzieję, że do tego czasu uda się usunąć ze stołków niewydolnych biurokratów. Ja od stycznia, czekam na tzw. PIT zerowy. Do tej pory chełmska skarbówka nie jest w stanie przesłać tego dokumentu. A mój czas jest tylko do końca lipca. Chętnie poznam nazwisko tej pani/pana, której/-mu wręczy niemiecka skarbówka karę 35€ za każdy dzień zwłoki za niezłożenie kompletu dokumentów zeznania skarbowego. Może czas napisać do prezydenta Chełma w tej sprawie? Tym bardziej, że jakoś państwo nie miało problemu z dostarczeniem kart wyborczych na niemiecki adres?! A Urząd Skarbowy w Chełmie nie jest w stanie wysłać domumentu do biura rachunkowego z... Chełma?! Zaczyna mnie to naprawdę wkurzać. Tym bardziej, że liczę na zwrot nadpłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając życie, niektórzy petenci są obsługiwani poza kolejnością. Podejrzewam, że wśród nich mogą być dewelopki, które w ostatnim czasie zapakowały sporo kapuchy w hotele, które jeszcze przed coroną świeciły pustkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@"uwaga...na...trolle...z...pis"...? I kto tu jest trolem? Pojawło się parę osób, nawet nie kilka, ani kilkanaście. Dokonało wpisu swych dłuższych wypowiedzi i tyle. Gdzie tu trolowanie? Pierwszy wpis o 15:09 osoby, która nie sprzyja rządowi, ale to samo można powiedzieć o jest stosunku wobec KO, cz KP. Gdy dodawalem swój wpis o godz. 17:22 przy jego niku stało 7 minusów (wraz z moim ;). Natomiast przy @kdr, @LBN i @hist były plusy w okolicy 7 do 9. Za jakiś kwadrans może dwa od mojego wpisu postanowiłem zerknąć, czy mój wpis jeszcze istnieje na demokratycznym ( ;) ) forum. Bo tu to raczej z tym jest ruletka. I o dziwo było i nawet... 8 łapek w górę było?!?! Natomiast poniżej nastąpiły znaczne zmiany. @JP na plus 20, a "trolom" dano ponad minus 20. W porządku naczelny TROL z KO i spółka spółdzielnia TĘCZA obudził się. To norma. Mnie ździwiło, że moich wypowiedzi nie zanegował. Czyżbym przestałbym się być trolem? W końcu krytykuję też obecne działania. Ale co mnie zaskoczyło. Przeczytałem swój tekst i postanowiłem dodać korektę i ponownie zalogowałem się. I wiecie co? Ten nierozgarnięty lemingowy TROL podpisał się pod (a właściwie nad) swoim dzielem z łapkami. Widać, że wstukanie komuś 20 łapek w dół wymaga od niego straty ponad pół godziny czasu. I o to właśnie chodzi. Nie przejmujcie się koledzy, a może i koleżaniki czerwonymi łapkami. Im ich więcej, tym ten PeOwski jeleń zmarnował kupę czasu. Później wypocić moźe jedynie dwa zdania o trolowaniu... Zapominając jednak, że jedynym trolem jest on sam. No może jeszcze przesadza z wpisami @kdr. Ale to osobny temat. I przynajmniej sam sobie nie wbija 20 łapek w górę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd udziela pomocy sprawnie, ale "przypadkiem" zawsze wszystko się psuje, gdy coś zaczyna zależeć od prezydentów miast z PO.  W tym przypadku też tak jest. To od prezydenta Żuka zależy jak bardzo rozbudowany jest ten konkretny wniosek i nie można zwalać wszystko na ustawy, bo urzędnicy dużo rzeczy mogą ustalać sami albo posługiwać się oświadczeniami. W interesie Po jest aby wszystko szlo jak najgorzej i aby w ten sposób więcej kasy zostało w budżecie miasta. W razie czego i tak winę zarzuci się na Pis, co jest przecież wkalkulowane politycznie, jak zawsze z resztą, z wielkim cynizmem.
 jasna sprawa, Żuk celowo zabronił udzielać pomocy przedsiębiorcom, pewnie codziennie dzwoni do swoich urzędników i przypomina, żeby odrzucali wszystkie wnioski bo przecież w naszym kraju nikt nigdy nie kombinuje i nie wyłudza pieniędzy a każdy kto się zgłosi po pomoc ma w 100% czyste intencje, a tak poważnie czy ty jesteś zdrowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu moich znajomych prowadzących swoje firmy skorzystało z tarczy PFR. Wystarczy dobrze wypełnić wniosek i pieniądze faktycznie sa w kilka dni na koncie.Nie które subwencje mogą być w jakiejś części umorzone, trzeba sobie doczytać więcej w temacie na stronie Tarcza Finansowa PFR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...