Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz sobie prezydenta Lublina. Sprawdź co kandydaci sądzą o najważniejszych sprawach dla miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2018 r. o 07:11 Powrót do artykułu
Pytanko ode mnie (zwłaszcza do Pana Żuka): W których dzielnicach kandydat przewiduje budowę meczetów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk nie ma pojęcia, o czym mówi w/s Górek (albo celowo mataczy). Zgodnie z Lex Developer nie ma mozliwości stawiania bloczysk WBREW zapisom Studium Zagospodarowania Przestrzennego. Na pytanie - dlaczego Żuk zlecił zmianę Studium na Górkach 2 lata temu - niech sobie każdy sam odpowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wiadomo kierowcy głosują na Tułajewa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widac PiSowskie trolle juz wylaza i maca z samego rana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym się różni trol z pisu od trola z peło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-- CHCESZ SĄSIADA ISLAMISTĘ ? GLOSUJ NA POBYWATELSKĘ LISTĘ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwko BUSPASOM są Kowalski, Kulesza oraz Tułajew - jest nadzieja dla Racławickich, Drogi Męcz Majdanka, Lipowej, Nadbystrzyckiej czy Al Kraśnickich (!) chyba że dałoby się wymazać te na Muzycznej także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowska i tatary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Tułajew nie mam nic do powiedzenia. Zero konkretów. Tylko idiotyczne ogólniki typu zrobimy to lub zmienimy to oraz atak na Pana Prezydenta Żuka. Tego się czytać nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no naprawdę tylu niemyślących ludzi tu jest? Poseł Tułajew powiedział Islamizm i od wczoraj słowo klucz do wszystkiego?? Czy przez ostatnie lata Prezydent Żuk naprawdę urządził w Lublinie Islam??? Samorząd potrzebuje menagera, a nie kogos kto będzie się uczył pracy na żywym organiźmie jakim jest miasto. Z szacunkiem do posła jako człowieka...ale zarządzanie miastem, zarządzanie finansami, zarządzanie to tysiące mechanizmów, które trzeba znać, tu po prostu potrzebna jest wiedza, decyzyjność, a tego partia nie uczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zbyt wiele nie dowiedzieliśmy się od Pana posła Tułajewa. Człowiek który boi się debat publicznych pokazuje, że nie ma pomysłu na sterowanie miastem. Duże brawa dla Pana Kuleszy, tak jak sam powiedział Prezydent Żuk nie jest najgorszym Prezydentem ale ma za dużą władzę mając i Urząd Prezydenta i Radę Miasta. Jak dla mnie dużą hipokryzją są obietnice wszystkich kandydatów. ,, Obiecam to, obiecuje tamto''- przepraszam a za czyje pieniądze Pan czy Pani to obiecuje? Czy zostanie to zrealizowane ze środków prywatnych danego kandydata? Środki publiczne należą do obywateli i to My powinniśmy decydować na co zostaną przeznaczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dobra zmiana" nie ma sie co dziwić tyle lat "posuchy" a obiecywali, sam Prezes mówił , zero nepotyzmu, że będzie inaczej ojjj ten ciemny lud wszystko kupi, że tak słowa Kurskiego z PIS-u zacytuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS nie oszczędza Okazuje się, że rocznie za ochronę Jarosława Kaczyńskiego wydajemy 1,5 mln złotych. Osobno opłacana jest ochrona m.in. podczas miesięcznic oraz wizyt prezesa na Wawelu. Od lat usługi ochroniarskie świadczy firma Grom Group, zatrudniająca byłych oficerów służb specjalnych i funkcjonariuszy BOR.  Wynajem siedziby przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Stawki wahają się w zależności od miesiąca, przykładowo w styczniu – 24,3 tys. zł i 33,4 tys. zł, w lutym – 34,3 tys. i 18,7 tys. złotych. Zazwyczaj co miesiąc wpłata płynie także na konto fundacji o. Tadeusza Rydzyka Lux Veritatis. Przeważnie jest to około 37 tys. złotych. Ponadto 990 tys. złotych idzie na fundusz ekspercki, a więc finansowanie m.in. badań sondażowych i analiz. 3 mln złotych przeznaczane jest na wynagrodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko P. Żuk. Jedyny prezydent, który oddał miasto w ręce mieszkańcow, budżet obywatelski teraz Budżet zielony, jedyny w Polsce.Miasto pięknieje, skwery na osiedlach, siłownie pod chmurką. Czuć tą dbałość o mieszkańca na każdym kroku w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się rozwój miasta jak również podejście Pana Prezydenta, który robi swoje pomimo iż radni z pisu nie ułatwiają mu zadania ciągłe rzucanie kłód pod nogi a nasz prezydent niezłomnie krok po kroku inwestuje, rewitalizuje i zmienia Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to właściwy człowiek na właściwym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywiad z Tułajewem w skrócie wyglądał tak: "nie wiem ile to będzie kosztować", "Krzysztof Żuk" "Krzysztofowi Żukowi", "Krzysztofa Żuka", "Krzysztofie Żuku", "jeszcze tego nie wiem", "Krzysztof Żuk", "powołam zespół ekspertów który to policzy", "Krzysztofa Żuka", "jestem za a nawet przeciw", "Krzysztof Żuk", "trzeba rozwiązywać problemy", "Krzysztofa Żuka" "spotykam się z mieszkańcami", itp itd. Materiał na dobrą komedię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk - bardzo dobra kampania, Tułajew - fatalna ale to było raczej do przewidzenia, Kulesza - największe rozczarowanie, kobitki no comment, wpatrzone w Żuka jak w obrazek, zgadzały się z nim niemal we wszystkim, wyglądało jakby ktoś je zmusił do kandydowania albo zostały wybrane drogą losowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy p. Tułajewie nawet p. Marian Kowalski wypada bardziej merytorycznie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan T powinien się schować!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...