Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciemnogród i tyle.
Ale zostanie OŚWIETLONY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla PIS.Dostaliście to czego nikt jeszcze od 1989r. nie dostał- możliwość rządzenia samodzielnie. Nie zmarnujcie tego. Za 4 lata weryfikacja. Powodzenia. PS.  Nie zgadzam się  z wami we wszystkim. Ale chciałem odpędzić od koryta po i dać wam szanse na samodzielne rządzenie. Głosowałem na was pomimo szyderstw,przekleństw rodziny i znajomych. Takich jak ja było wielu. Nie zmarnujcie tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że zielona szarańcza dostanie porządnie po d...e i nie wejdzie do Sejmu. W szczególności chętnie zobaczyłbym, jak panu posłowi Łopacie mina rzednie na wieśc o tym, że na cztery lata wylatuje z obiegu. Mam szczerą nadzieję, że PiS wyczyści spółki skarbu państwa z ludzi PO i PSL, w szczególności z ludzi PSL. Nie wolno popełnić błędu i okazać litości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL na pewno jest nieoszacowany będzie miał co najmniej 6%. Ale to i tak jest wielka porażka. PIS poczuł krew i może chcieć przejąć cały elektorat PSL na wsiach, teraz to jest możliwe. Jakiekolwiek koalicje PSL z PIS zakończą się klęską tego pierwszego.
PSL juz przebiera nóżkami żeby wejsc w koalicję z PiS - obsiedli jak szarańcza co się tylko dało - cały elektorat poobsadzany w spółkach skarbu państwa, samorządzie. Gdyby wybory samorządowe odbywały się razem z parlamentarnymi to społeczeństwo pożegnałoby "120 lat tradycji w dbaniu o swój zadek" bez mrugnięcia okiem. PS. I niech mi ktoś teraz powie, że w wyborach samorządowych nie fałszowali wyników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W komisji wyborczej nr 60, przy ul. Pana Balcera w Lublinie były wydawane karty bez pieczęci. O sprawie Okręgową Komisję Wyborczą poinformowali sami głosujący. Głosy oddane na takich kartach nie będą liczone. – Wynikło to najprawdopodobniej z tego, że komisja ostemplowała zbyt mało kart, a do głosowania zgłosiło się więcej osób. Nie wiemy ile było takich kart, ale prawdopodobnie kilka. Chodziło o karty w głosowaniu do Senatu – mówi Magdalena Kuczyńska, komisarz wyborczy w Lublinie." ... "komisja ostemplowała zbyt mało kart, a do głosowania zgłosiło się więcej osób". Nie rozumiem toku rozumowania Pani Kuczyńskiej, komisarza wyborczego w Lublinie. To jakiś kabareton wyborczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że zielona szarańcza dostanie porządnie po d...e i nie wejdzie do Sejmu. W szczególności chętnie zobaczyłbym, jak panu posłowi Łopacie mina rzednie na wieśc o tym, że na cztery lata wylatuje z obiegu. Mam szczerą nadzieję, że PiS wyczyści spółki skarbu państwa z ludzi PO i PSL, w szczególności z ludzi PSL. Nie wolno popełnić błędu i okazać litości.
I co wsadzi głąbów od siebie? No powiem zajefajna zmiana. To jest oczywiście katolickie podejście. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo co banderowcu? Poderżniesz mi gardło czy zarąbiesz siekierą? Teraz to ty pisorze masz zapier***ać na 1500zł dla trójki moich dzieci (po 500zł na każde). Tobie też dokwaterujemy kilku islamistów, by cię pilnowali byś nie łama obietnic złożonych w kampanii.
Kto komu dokwateruje? Teraz to wyborcy PO powinni okazać solidarność z biednymi imigrantami - w końcu to wasza pani premier obiecała ich wziąć do Polski. Pokażcie, jakimi jesteście Europejczykami z krwi i kości. Ja, jako świadomy wyborca PiS, głosowałem na tę partię m.in  powodu włazidupstwa pani Kopacz - nie dosc, że w naszej ponad tysiącletniej historii tyle razy ruch..i nas obcy to przez ostatnie osiem lat nasz własny rząd robił dobrze Niemcom, Francuzom, nawet Anglikow - tylko nie Polakom. I Ty się dziwisz, że ludziom w końcu puściły nerwy? Moim zdaniem za późno - najpierw trzeba było pogonić PO i PSL z samorządu, a potem dokończyć dzieła w obecnych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL juz przebiera nóżkami żeby wejsc w koalicję z PiS - obsiedli jak szarańcza co się tylko dało - cały elektorat poobsadzany w spółkach skarbu państwa, samorządzie. Gdyby wybory samorządowe odbywały się razem z parlamentarnymi to społeczeństwo pożegnałoby "120 lat tradycji w dbaniu o swój zadek" bez mrugnięcia okiem. PS. I niech mi ktoś teraz powie, że w wyborach samorządowych nie fałszowali wyników...
Co ty gadasz. W wyborach samorządowych ciemny lud głosował na pierwszą stornie w książeczce i sam sobie zgotował co chciał. A ja nie wierzę w prawdziwość wyborów parlamentarnych!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha nawet liczyć nie potrafi! Skoro do wyborów poszło ok 50% POLAKÓW to ...cyt" uzyskanie głosu co czwartego Polaka jest powodem do dumy – komentuje Joanna Mucha, posłanka PO..."! To p. Mucha do szkoły bo takie liczenie to powód do obciachu!! A wynik dobitnie pokazał co ludzie myślą o pijawkach, bezbarwnych, chciwych nic nie wartych politikierów. A co będzie teraz... czas pokaże, oby nie gorzej, lepiej nie oczekuję nawet.
Dr ekonomii jak z koziej .... trąba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypisuje córkę z lekcji Religi i zapisuje za etykę niepozwole aby banda wilczych gardeł robiła wodę z mózgu mojemu dziecku niech się uczy prawdziwego życia mój patriotyzm wczoraj całkowicie umarł powinni zabrać emerytom prawo głosowania bo co oni mogą wnieść w życie swymi wyborami skoro młodzi ludzie do 18-tego roku życia nie mogą głosować a przecież przed nimi całe życie to taki mocne po 65 roku życia powinien być pozbawiony prawa głosu
Gdybyś nie był idiotą i ignorantem - a to wręcz wyziera z Twojego wpisu- to olałbym to ciepłym moczem. Dla Twojej wiadomości - na PiS głosowali wszyscy: młodzi, starzy, z wykształceniem podstawowy, zawodowym, średnim, wyższym, mieszkańcy wsi, miasteczek i duzych miast. Także nie emeryci zadecydowali o losie Polski na najblizsze 4 lata, tylko przekrój całego społeczeństwa. Wypisuj sobie córkę - Twoje prawo. Natomiast nie masz zandego prawa decydowac kto może a kto nie może głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze jednak, aby PIS nie powtarzał swoich błędów, jak i błędów poprzedników. Jeśli teraz skupi się tylko na wymianie i obsadzaniu stołków tymi, których widać i nie widać na zdjęciach to nic nowego nie będzie. Znane twarze i ich niesamowity pęd do władzy i pieniędzy. Po wygranej buta i poczucie pierwszego po B., albo nawet tuż przed B. Ta wygrana trochę przypomina mi nadzieję jaką ludzie mieli, gdy prezydentem został niejaki L. Wałęsa. Dalszy ciąg znamy wszyscy. Poznaliśmy już PO, PSL, SLD od początku do końca, teraz jest ostatnia szansa dla PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 5 dzieci i czekam na te dodatkowe 2500 co miesiąc. I w du*** mam pracę za 1800 na rękę. Będzie fajnie żucam robotę i będę maial 700 węcej. No i pomoc socjalna i zasiłek stały, i darmowe książki i obiady dla dzieci i dopłata do ubrań (niestety te świnie z urzędu chcą rachunków to za bardzo nie na krecę) aha i doppłata do czynszu i mediów.   Kocham PiS i prezesa, i odrazu widać żę te wybory nie zostały zfałszowane bo wygraliśmy MY !!!! Prezes odbierze kasę bankom i marketom i rozda nam biednym !!!!
Żucasz robotę, powiadasz? A może jednak rzucasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co wsadzi głąbów od siebie? No powiem zajefajna zmiana. To jest oczywiście katolickie podejście. 
Rozumiem, że Ci z PSL to sama elita?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćcie uwagę na wyniku sondy powyżej "Jak oceniasz wyniki wyborów parlamentarnych?"; PiS wygrał z dużą przewagą, a nijak się to ma do tej sondy. Mam wrażenie że odezwała się w sondzie ta część społeczeństwa, która w ogóle nie poszła na wybory, a tylko potrafi narzekać, hejtować. NIE GŁOSOWAŁEŚ - NIE MASZ PRAWA NARZEKAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Pis to co elity ma? coś tam coś tam to ma, a więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze jednak, aby PIS nie powtarzał swoich błędów, jak i błędów poprzedników. Jeśli teraz skupi się tylko na wymianie i obsadzaniu stołków tymi, których widać i nie widać na zdjęciach to nic nowego nie będzie. Znane twarze i ich niesamowity pęd do władzy i pieniędzy. Po wygranej buta i poczucie pierwszego po B., albo nawet tuż przed B. Ta wygrana trochę przypomina mi nadzieję jaką ludzie mieli, gdy prezydentem został niejaki L. Wałęsa. Dalszy ciąg znamy wszyscy. Poznaliśmy już PO, PSL, SLD od początku do końca, teraz jest ostatnia szansa dla PIS.
Poczekajmy jeden kwartał , bo zwycięscy to zawsze Ci ,którzy potrafią trafić z obietnicami i tylko obietnicami w oczekiwania gawiedzi !!! Osiem lat rządów obecnych zwycięskich pokaże , jak gawiedź za każdym razem daje się nabierać !!! Gratuluję zwycięstwa,  choć moja sympatia będzie zawsze po stronie tego biednego i prostego narodu, który absolutnie nie wykonał nawet jednego kroku w stronę postępu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to te 50 % elektoratu , które nie poszło do wyborów dało zwycięstwo pisowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Pis to co elity ma? coś tam coś tam to ma, a więcej?
Jarosław polskę zbaw i Duda czyni cuda -  Wschodnia rasa znowu dała sie omamić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co glosowali na po wypier***ac z kraju wymoczki!!!!!!!
hehe ktoluch się odezwał. Sram na pisiorów bo moje podatki płacę na Cyprze i mam tam również zarejestrowana firmę. ZERO mojej kasy trafi do katoluchów !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żukowi i innym nawiedzonych POgardą dla ludzi przypominam to, co Tusk powiedział wyraźnie w państwowej telewizji: "czym innym jest kampania wyborcza, gdzie mówi się ludziom to, co chcą usłyszeć, bo najważniejszy jest cel, czyli wygrana, a czym innym spełnianie obietnic wyborczych." Więc o co kaman?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...