Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Karpiński? Ten od ch.ja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rydzyk na fali i dofinansowanie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na karpinskiego ch*j z ta polska wschodnia to chyba jacys de*ile glosowali
No popatrz debil debilowi nie równy.A jacy debile musieli oddać swoje głosy na pijaczke Kruk(ponad 40 tyś.głosów) i populiste Tułajewa o którym jego żona może powiedzieć"Mój mąż jest z zawodu politykiem"marnym ale zawsze.A na którego swój głos oddało ponad 17 tyś.ludzi.I o ile gotów jestem zrozumieć tych co głosowali na Tułajewa bo może pomyśleli że lepiej żeby był nierobem w parlamencie niż w samąrządzie.To kompletnie nie rozumiem tych którzy głosowali na pijaczke Kruk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragédia rydzyk na fali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powiedział Ferdek "zatkało kakao" a tym którzy nie poszli na wybory gratuluję dobrego samopoczucia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński do sejmu ale wstyd i obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwić, o tzw. śmieciówkach mówi sie od 8 lat i nic ,z faktu budowy dróg, stadionu czy lotniska wcale nie wynika,że dla przeciętnego mieszkańca Lubelszczyzny się cokolwiek polepszyło a podobno według słów P Kopacz jesteśmy szóstą potęgą gospodarczą w Europie a pod względem dochodu na rodzinę wyprzedzamy Rumunię i Bułgarię może coś jeszcze , ktoś jak widać skonsumował okres prosperity (patrz zielona wyspa, prawie 20 % wzrost PKB przez ostatnich 8 lat według słów rządzących) . Prawda jest taka, że kto może szuka pracy gdzie indziej bo w naszym regionie jest ale dla partyjnych elit, reszta o ile ma tyra za minimalne tj. za kwotę wydawaną w "SOWIE & Przyjaciele" podczas jednej kolacji. A o wyborach się nie dyskutuje wypadkowa jest skutkiem takiej a nie innej poiityki rządzących i że tak akurat wyszło to jest ich wyłączna wina patrz kompletne oderwanie od realiów. A wybory są po to aby głosować bo przy frekwencji 51% trudno mówić, że naród wybrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No popatrz debil debilowi nie równy.A jacy debile musieli oddać swoje głosy na pijaczke Kruk(ponad 40 tyś.głosów) i populiste Tułajewa o którym jego żona może powiedzieć"Mój mąż jest z zawodu politykiem"marnym ale zawsze.A na którego swój głos oddało ponad 17 tyś.ludzi.I o ile gotów jestem zrozumieć tych co głosowali na Tułajewa bo może pomyśleli że lepiej żeby był nierobem w parlamencie niż w samąrządzie.To kompletnie nie rozumiem tych którzy głosowali na pijaczke Kruk.
Dokładnie, możesz sobie jeden z drugim głosować na Coś tam Coś tam, ale wyzywanie kogoś od debili że zagłosował na innego kandydata świadczy tylko o tobie kolego. Nie wiem czy wiesz, ale na tym właśnie demokracja polega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński do sejmu ale wstyd i obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czołówka PIS - wstyd i obciach!!! Ale cóż, takich kandydatów wystawili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński wszedł, brawo dla jego wyborców! Co ten gość mówił nad ośmiorniczkami o Polsce Wschodniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No!!! Czas rozwiązać sejmiki i powtórzyć wybory samorządowe! PSL w wyborach do samorządowych max. 10% zamiast 24. PIS, Kukiz do dzieła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadziłem brzozę żeby uczcić wygraną PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna partia nie miała takiego hejtu nawet PO jak PSL. PISowcy z miasta Lublina i innych miast regionu będący mieszczuchami w I pokoleniu piszący o wieśniakach, stonce, mafii pszenno buraczanej i innych trudnych do cytowania stwierdzeniach. Zobaczymy co wy pokażecie Prawi i Sprawiedliwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha najwięcej głosów - żyję w ciemnogrodzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy jakoś nie zgłaszają fałszowania wyborów, a tym wypadku jest to uzasadnione, bo wygrała partia oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partią oszustów bez wątpienia jest PO, sytuacja gdzie o sprawach państwowych i prywatnych ( patrz we własnym interesie bądź interesie współmałżonka-Pan Tik Tak) rozmawia się za państwowe pieniądze w knajpie przypomina post radzieckie republiki. A tak zwani Pisowcy wygrali bo jak zwykle prawie połowa uprawnionych do głosowania olała wybory, dlaczego? bo żadnej z klasy politycznej nie zależy na frekwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha najwięcej głosów - żyję w ciemnogrodzie!
To się wyprowadż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna partia nie miała takiego hejtu nawet PO jak PSL. PISowcy z miasta Lublina i innych miast regionu będący mieszczuchami w I pokoleniu piszący o wieśniakach, stonce, mafii pszenno buraczanej i innych trudnych do cytowania stwierdzeniach. Zobaczymy co wy pokażecie Prawi i Sprawiedliwi
To nie hejt to polityka a raczej jej brak " ministra nic nie mogę, bo UE Sawickiego". Za zasady PROW 2014  - 2020, za zasady dopłat bezpośrednich. Jestem rolnikiem i od lat głosowałem na PSL, teraz koniec, teraz zagłosowałem na PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy wymienili Palikota na Liroya. Chwała Wam bohaterowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...