Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Głosuję na Koalicję Obywatelską!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy , że zobaczyłem Panią Muchę i już odechciało mi się dalej czytać a co dopiero głosować na nich!!! Pani Joanno wróciła Pani do Lublina,do męża i dzieci czy tylko chwilowo opuściła Pani Warszawę i swojego podstarzałego partnera platmorfersa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KO?To znaczy komunisci ?A o z ACTA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie się oszukać , macie raz na 4 lata szansę decydowania. Nie wybierajcie farbowanych lisów. Polityka to bagno i zakłamanie ale są tam także i uczciwi ludzie. Jednak ci uczciwi nie sa na pierwszych stronach gazet i nie patrzą z kazdego bilbordu buśką wymuskaną w photoshopie. Czytajcie , sprawdzajcie , decydujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest pani Mucha, tylko zwykła puszczalska która zostawiła swoje małe dzieci aby się szlajać w stolicy z gachem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie postkomunisci się zjednoczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakiś zjazd satanistów, wszyscy pokazują rogi, symbol szatana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aby żyło się lepiej . Swoim , hahhhaa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk powinien iść z hasłem "seta i galareta" ...pol litra dla każdego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z czerwonym, ideologicznym myśleniem w sejmiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkół nie ma a Ci bandyci będą mi stacje ładowania samochodów budowali......BANDA DARMOZJADÓW. Koniec z wydawaniem pieniędzy na niepotrzebne inwestycje !!! Szkoły, przedszkola sa ważne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja Obywatelska to jedyna przeciwwaga dla PISu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadzić ich wszystkich za Zbrodnię Smoleńską!! Rozliczyć i wywalić wszystkich bez wyjątku. TYLKO PIS!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bury w poprzednich wyborach startowała Pańska żona i prawie oddałem na nią i "nowoczesną" głos,prawie!!!Na szczęście był czat z jej udziałem i zapytałem o podniesienie wieku emerytalnego tak forsowanego wówczas przez PO-PSL. I straciła mój,mojej rodziny i moich znajomych głos! PIS obniżył ten wiek i jestem od roku emerytem cieszącym się wnukami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiamna Żuka i Koalicję Obywatelską. To jedynie mądry wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie tylko nie wiem po co wyciągnęli z formaliny tego Wasilewskiego. To były bardzo złe dla Lublina cztery lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ahahahahahahahahahahah już lece i na was głosuje za ACTA zwłaszcza WON !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda nierobow karierowiczow i klamcow. Co drugi nawet nie zna ustawy o samorządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają teraz 7 mandatów, wiec wywalcza max 5, zas ZSL w 2014 zobył 12 teraz dostanie 7 w porywach do 8, Czerwoni maja 1, dostana 1 max 2, reszta dla dobrej zmiany no moze Kukiz z jedna szabelke wywalczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy , że zobaczyłem Panią Muchę i już odechciało mi się dalej czytać a co dopiero głosować na nich!!! Pani Joanno wróciła Pani do Lublina,do męża i dzieci czy tylko chwilowo opuściła Pani Warszawę i swojego podstarzałego partnera platmorfersa?
 Nie pucz Aśka bo tu mreijsca brak na twe babskie łzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...