Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wydrukują 800 tysięcy gazet promujących szczepienia. Koszt? Tajemnica handlowa

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 20 października 2021 r. o 08:12 Powrót do artykułu
Takiego nakładu to ta gazetka nie miała od minionych czasów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZACZNIJCIE MYŚLEĆ: "Hrabstwo Waterford ma drugi najwyższy wskaźnik zapadalności na Covid-19 w Irlandii, mimo że 99,7% wszystkich dorosłych w hrabstwie jest w pełni zaszczepionych (dwie szpryce) Warto zauważyć, że wysoki odsetek szczepionek nie przeszkodził OSIĄGNĄĆ hrabstwu jeden z najwyższych wskaźników zakażeń w Irlandii. " - !!! Czy myślisz teraz, że lubelskie jak się wyszczepi po brzegi, to "plandemia" minie? irishpost.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ponad miesiąc na rozpatrzenie przez MZ_GOV_PL czeka petycja o PILNE sprawdzenie, czy Polacy zaszczepieni przeciw COVID19 nie umierają częściej, niż nieszczepieni. Jak widać, nie spieszy się im, aby sprawdzić dane, czy te szczepionki są bezpieczne....i podać je Polakom do wiadomośći. Dane z Irlandii jednak mówią to, czego się wszyscy obawiają -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję duuuuuuuużo tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie problemu niezaszczepionych mieszkańców Lubelszczyzny-wystarczy że w tvp1,tvp2,tvp info i w regionalnych stacjach tvpis wyemitują przesłanie prezesa wszystkich prezesów-szczepta się ludzie,szczepta i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZACZNIJCIE MYŚLEĆ: "Hrabstwo Waterford ma drugi najwyższy wskaźnik zapadalności na Covid-19 w Irlandii, mimo że 99,7% wszystkich dorosłych w hrabstwie jest w pełni zaszczepionych (dwie szpryce) Warto zauważyć, że wysoki odsetek szczepionek nie przeszkodził OSIĄGNĄĆ hrabstwu  jeden z najwyższych wskaźników zakażeń w Irlandii. "  - !!!   Czy myślisz teraz, że lubelskie jak się wyszczepi po brzegi, to "plandemia" minie? irishpost.com
 A jednocześnie rzeczone hrabstwo ma niski poziom hospitalizacji i zgonów, których w całej Irlandii jest odpowiednio 353 i 4  w całym kraju. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy możecie DZIENNIKU zbadać albo WY WYDAĆ taką broszurę z informacjami (tylko RZETELNYMI) - ile jest NOPów i ile jest zgonów wśród zaszczepionych? Jakie są skutki uboczne szczepień? Przeprowadzić RZETELNE rozmowy z pracownikami sanepidów, którzy powiedzą PRAWDĘ - a ta jest taka, że NOPów jest OGROM ale nikt o nich nie mówi bo jest zakaz i zamordyzm? Zazdrościcie KURIEROWI tych 19 tysięcy - zróbcie broszurę na TAKI TEMAT. Macie ODWAGĘ? Czy to WAS przerasta? Czy to zbyt MOCNO wchodzi w zakres RZETELNEGO dziennikarstwa, od którego wy dawno odwykliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy możecie DZIENNIKU zbadać albo WY WYDAĆ taką broszurę z informacjami (tylko RZETELNYMI) - ile jest NOPów i ile jest zgonów wśród zaszczepionych? Jakie są skutki uboczne szczepień? Przeprowadzić RZETELNE rozmowy z pracownikami sanepidów, którzy powiedzą PRAWDĘ - a ta jest taka, że NOPów jest OGROM ale nikt o nich nie mówi bo jest zakaz i zamordyzm? Zazdrościcie KURIEROWI tych 19 tysięcy - zróbcie broszurę na TAKI TEMAT. Macie ODWAGĘ? Czy to WAS przerasta? Czy to zbyt MOCNO wchodzi w zakres RZETELNEGO dziennikarstwa, od którego wy dawno odwykliście?
 Taka broszura istnieje. Nazywa się Bieżący raport dotyczący NOP i jest aktualizowany co tydzień. Dostępny na stronach ministerstwa zdrowia. Nie ma za co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co, TECZOWY_ baranie, zgłosiłeś się już do wolontariatu na oddział zakaźny? Przecież nic ci nie grozi, jak twierdzisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko poproszę o polską farbę na tym luksusowym, jeszcze nieopodatkowanym dodatkowo od luksusu kolorowym papierze. Po chińskim D. swędzi... tak mówił sąsiad, pissowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strata czasu. Kto miał się zaszczepić to dawno już to zrobił. Pozostali najwyraźniej czekają na żandarma ze szprycą. Antyszczepionkowców nie przekonają już żadne argumenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję duuuuuuuużo tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie problemu niezaszczepionych mieszkańców Lubelszczyzny-wystarczy że w tvp1,tvp2,tvp info  i w regionalnych stacjach tvpis  wyemitują przesłanie prezesa wszystkich prezesów-szczepta się ludzie,szczepta i po problemie.
Nigdy nie rozumiałem dlaczego antyszczepów utożsamia się z prawicą. Bardziej durnej tezy nie słyszałem. Osobiście nie lubię lewactwa i antyszczepionkowców w jednakowym stopniu. Tak się składa że w kościołach też zachęcają do szczepień, wielu pisowców i katoli dawno jest jest po drugiej dawce szczepionki. W odróżnieniu od wielu "znawców" kościoła ja przede wszystkim tam bywam i wiem o czym jest mowa. Śmiało, nazwijcie mnie neofaszystą, katolem czy homofobem, schlebia mi to. Ale nie jestem antyszczepionkowcem. Nie wiem jakie przekonania mają antyszczepionkowcy, nie wiem czy to można w ogóle nazwać przekonaniami. Przykładowo znam gościa który zajmuje się medycyną chińską czy himalajską (przynajmniej tak twierdzi), kiedyś raczył się pochwalić że ma doskonałe zioła na koronawirusa. Czy jeszcze je ma to nie wiem, może zdążył już je wypalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...