Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

koronawirus

20 października 2021 r.
7:53

Wydrukują 800 tysięcy gazet promujących szczepienia. Koszt? Tajemnica handlowa

40 11 A A
Z prawej Lech Sprawa, a na stole leżą gazetki promujące szczepienia
Z prawej Lech Sprawa, a na stole leżą gazetki promujące szczepienia (fot. Katarzyna Link, LUW)

19 tys. zł przeznaczył Lubelski Urząd Wojewódzki na przygotowanie 800 tysięcy egzemplarzy specjalnego wydania „Kuriera Lubelskiego” zachęcającego do szczepień na COVID-19. Kwota, jaką na ten cel przeznaczyły spółki Skarbu Państwa pozostaje objęta tajemnicą handlową.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dodatek do końca miesiąca ma trafić do wszystkich gospodarstw domowych na terenie województwa. W ośmiostronicowej gazetce oprócz wywiadu z wojewodą znalazły się rozmowy z ekspertami z zakresu zakaźnictwa, wirusologii i intensywnej terapii. O ile trudno podważać sens przedsięwzięcia mającego zachęcać do szczepień, to pojawiły się wątpliwości dotyczące trybu wyłonienia wykonawcy tego zlecenia. „Kurier Lubelski” należy do grupy Polska Press, której właścicielem jest państwowy koncern PKN Orlen. Wydanie dodatku sfinansowały wraz z wojewodą inne spółki Skarbu Państwa.

Lubelski Urząd Wojewódzki tłumaczy, że pomysł wyszedł bezpośrednio od redakcji. – Gdyby wojewoda lubelski otrzymał propozycję współpracy na rzecz mieszkańców województwa lubelskiego od innych wydawców, również rozważyłby podjęcie współpracy – czytamy w komunikacie LUW.

– Inicjatywa wyszła ze strony prezesa lubelskiego oddziału spółki. Ja kupiłem ten pomysł i trudno byłoby w tej sytuacji ogłaszać przetarg na jego realizację – tłumaczy wojewoda Lech Sprawka.

I dodaje, że w ramach współpracy urząd odpowiadał za pokrycie kosztów dystrybucji (zajmuje się tym Poczta Polska) oraz częściowe sfinansowanie wydania dodatku. Na ten cel przeznaczono 19 tys. 350 zł brutto. Polska Press zajęła się natomiast opracowaniem merytorycznym, składem graficznym oraz dostarczeniem nakładu do dystrybutora.

Jakie kwoty na ten cel przekazały państwowe spółki? Zapytaliśmy o to, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Kierownik Sekcji Komunikacji Zewnętrznej Grupy Azoty Puławy Magdalena Pokora odpisała nam, że spółka odpowiedziała pozytywnie na apel wojewody, bo nasz region ma najniższy wskaźnik wyszczepialności i jednocześnie pozostaje w krajowej czołówce pod względem liczby zakażeń.

– Dotarcie do mieszkańców regionu z rzetelną i wiarygodną informacją na temat szczepień oraz ich znaczenia dla powstrzymania pandemii COVID-19 jest na dziś sprawą priorytetową – czytamy w przesłanym komunikacie. Kwoty wsparcia jednak nie podano, tłumacząc to tajemnicą handlową. Podobną odpowiedź otrzymaliśmy od spółki Lubelski Węgiel Bogdanka.

Dariusz Kołacz, prezes lubelskiego oddziału Polska Press, również stwierdził, że kwota jaką otrzymało wydawnictwo to tajemnica przedsiębiorstwa.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TECZOWY_ZSL / 20 października 2021 r. o 08:15
+10
ZACZNIJCIE MYŚLEĆ: "Hrabstwo Waterford ma drugi najwyższy wskaźnik zapadalności na Covid-19 w Irlandii, mimo że 99,7% wszystkich dorosłych w hrabstwie jest w pełni zaszczepionych (dwie szpryce) Warto zauważyć, że wysoki odsetek szczepionek nie przeszkodził OSIĄGNĄĆ hrabstwu jeden z najwyższych wskaźników zakażeń w Irlandii. " - !!! Czy myślisz teraz, że lubelskie jak się wyszczepi po brzegi, to "plandemia" minie? irishpost.com
Avatar
Janusz_Paliwas / 20 października 2021 r. o 08:12
+10
Takiego nakładu to ta gazetka nie miała od minionych czasów...
Avatar
TECZOWY_ZSL / 20 października 2021 r. o 08:50
+9
Już ponad miesiąc na rozpatrzenie przez MZ_GOV_PL czeka petycja o PILNE sprawdzenie, czy Polacy zaszczepieni przeciw COVID19 nie umierają częściej, niż nieszczepieni. Jak widać, nie spieszy się im, aby sprawdzić dane, czy te szczepionki są bezpieczne....i podać je Polakom do wiadomośći. Dane z Irlandii jednak mówią to, czego się wszyscy obawiają -
Avatar
_XD_ / 20 października 2021 r. o 13:09
+6
A czy możecie DZIENNIKU zbadać albo WY WYDAĆ taką broszurę z informacjami (tylko RZETELNYMI) - ile jest NOPów i ile jest zgonów wśród zaszczepionych? Jakie są skutki uboczne szczepień? Przeprowadzić RZETELNE rozmowy z pracownikami sanepidów, którzy powiedzą PRAWDĘ - a ta jest taka, że NOPów jest OGROM ale nikt o nich nie mówi bo jest zakaz i zamordyzm? Zazdrościcie KURIEROWI tych 19 tysięcy - zróbcie broszurę na TAKI TEMAT. Macie ODWAGĘ? Czy to WAS przerasta? Czy to zbyt MOCNO wchodzi w zakres RZETELNEGO dziennikarstwa, od którego wy dawno odwykliście?
 Taka broszura istnieje. Nazywa się Bieżący raport dotyczący NOP i jest aktualizowany co tydzień. Dostępny na stronach ministerstwa zdrowia. Nie ma za co.
 Taka broszura istnieje. Nazywa się Bieżący raport dotyczący NOP i jest aktualizowany co tydzień. Dostępny na stronach ministerstwa zdrowia. Nie ma za co. rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 20 października 2021 r. o 15:42
+4
Tylko poproszę o polską farbę na tym luksusowym, jeszcze nieopodatkowanym dodatkowo od luksusu kolorowym papierze. Po chińskim D. swędzi... tak mówił sąsiad, pissowiec.
Avatar
w_lublinianin / 20 października 2021 r. o 11:07
+4
Proponuję duuuuuuuużo tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie problemu niezaszczepionych mieszkańców Lubelszczyzny-wystarczy że w tvp1,tvp2,tvp info i w regionalnych stacjach tvpis wyemitują przesłanie prezesa wszystkich prezesów-szczepta się ludzie,szczepta i po problemie.
Avatar
___K___ / 20 października 2021 r. o 14:10
+3
I co, TECZOWY_ baranie, zgłosiłeś się już do wolontariatu na oddział zakaźny? Przecież nic ci nie grozi, jak twierdzisz...
Avatar
Opat / 25 października 2021 r. o 21:22
0
Strata czasu. Kto miał się zaszczepić to dawno już to zrobił. Pozostali najwyraźniej czekają na żandarma ze szprycą. Antyszczepionkowców nie przekonają już żadne argumenty.
Avatar
Opat / 25 października 2021 r. o 22:50
-1
Proponuję duuuuuuuużo tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie problemu niezaszczepionych mieszkańców Lubelszczyzny-wystarczy że w tvp1,tvp2,tvp info  i w regionalnych stacjach tvpis  wyemitują przesłanie prezesa wszystkich prezesów-szczepta się ludzie,szczepta i po problemie.
Nigdy nie rozumiałem dlaczego antyszczepów utożsamia się z prawicą. Bardziej durnej tezy nie słyszałem. Osobiście nie lubię lewactwa i antyszczepionkowców w jednakowym stopniu. Tak się składa że w kościołach też zachęcają do szczepień, wielu pisowców i katoli dawno jest jest po drugiej dawce szczepionki. W odróżnieniu od wielu "znawców" kościoła ja przede wszystkim tam bywam i wiem o czym jest mowa. Śmiało, nazwijcie mnie neofaszystą, katolem czy homofobem, schlebia mi to. Ale nie jestem antyszczepionkowcem. Nie wiem jakie przekonania mają antyszczepionkowcy, nie wiem czy to można w ogóle nazwać przekonaniami. Przykładowo znam gościa który zajmuje się medycyną chińską czy himalajską (przynajmniej tak twierdzi), kiedyś raczył się pochwalić że ma doskonałe zioła na koronawirusa. Czy jeszcze je ma to nie wiem, może zdążył już je wypalić.
Nigdy nie rozumiałem dlaczego antyszczepów utożsamia się z prawicą. Bardziej durnej tezy nie słyszałem. Osobiście nie lubię lewactwa i antyszczepionkowców w jednakowym stopniu. Tak się składa że w kościołach też zachęcają do szczepień, wielu pisowców i katoli dawno jest jest po drugiej dawce szczepionki. W odróżnieniu od wielu "znawców" kościoła ja przede wszystkim tam bywam i wiem o czym jest mowa. Śmiało, nazwijcie mnie neofaszystą, katolem czy homofobem, schlebia mi to. Ale nie jestem antyszczepionkowcem. Nie wiem... rozwiń
Avatar
_XD_ / 20 października 2021 r. o 11:11
-1
ZACZNIJCIE MYŚLEĆ: "Hrabstwo Waterford ma drugi najwyższy wskaźnik zapadalności na Covid-19 w Irlandii, mimo że 99,7% wszystkich dorosłych w hrabstwie jest w pełni zaszczepionych (dwie szpryce) Warto zauważyć, że wysoki odsetek szczepionek nie przeszkodził OSIĄGNĄĆ hrabstwu  jeden z najwyższych wskaźników zakażeń w Irlandii. "  - !!!   Czy myślisz teraz, że lubelskie jak się wyszczepi po brzegi, to "plandemia" minie? irishpost.com
 A jednocześnie rzeczone hrabstwo ma niski poziom hospitalizacji i zgonów, których w całej Irlandii jest odpowiednio 353 i 4  w całym kraju. XD
 A jednocześnie rzeczone hrabstwo ma niski poziom hospitalizacji i zgonów, których w całej Irlandii jest odpowiednio 353 i 4  w całym kraju. XD rozwiń
Avatar
Opat / 25 października 2021 r. o 22:50
-1
Proponuję duuuuuuuużo tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie problemu niezaszczepionych mieszkańców Lubelszczyzny-wystarczy że w tvp1,tvp2,tvp info  i w regionalnych stacjach tvpis  wyemitują przesłanie prezesa wszystkich prezesów-szczepta się ludzie,szczepta i po problemie.
Nigdy nie rozumiałem dlaczego antyszczepów utożsamia się z prawicą. Bardziej durnej tezy nie słyszałem. Osobiście nie lubię lewactwa i antyszczepionkowców w jednakowym stopniu. Tak się składa że w kościołach też zachęcają do szczepień, wielu pisowców i katoli dawno jest jest po drugiej dawce szczepionki. W odróżnieniu od wielu "znawców" kościoła ja przede wszystkim tam bywam i wiem o czym jest mowa. Śmiało, nazwijcie mnie neofaszystą, katolem czy homofobem, schlebia mi to. Ale nie jestem antyszczepionkowcem. Nie wiem jakie przekonania mają antyszczepionkowcy, nie wiem czy to można w ogóle nazwać przekonaniami. Przykładowo znam gościa który zajmuje się medycyną chińską czy himalajską (przynajmniej tak twierdzi), kiedyś raczył się pochwalić że ma doskonałe zioła na koronawirusa. Czy jeszcze je ma to nie wiem, może zdążył już je wypalić.
Nigdy nie rozumiałem dlaczego antyszczepów utożsamia się z prawicą. Bardziej durnej tezy nie słyszałem. Osobiście nie lubię lewactwa i antyszczepionkowców w jednakowym stopniu. Tak się składa że w kościołach też zachęcają do szczepień, wielu pisowców i katoli dawno jest jest po drugiej dawce szczepionki. W odróżnieniu od wielu "znawców" kościoła ja przede wszystkim tam bywam i wiem o czym jest mowa. Śmiało, nazwijcie mnie neofaszystą, katolem czy homofobem, schlebia mi to. Ale nie jestem antyszczepionkowcem. Nie wiem... rozwiń
Avatar
Opat / 25 października 2021 r. o 21:22
0
Strata czasu. Kto miał się zaszczepić to dawno już to zrobił. Pozostali najwyraźniej czekają na żandarma ze szprycą. Antyszczepionkowców nie przekonają już żadne argumenty.
Avatar
Janusz_Paliwas / 20 października 2021 r. o 15:42
+4
Tylko poproszę o polską farbę na tym luksusowym, jeszcze nieopodatkowanym dodatkowo od luksusu kolorowym papierze. Po chińskim D. swędzi... tak mówił sąsiad, pissowiec.
Avatar
___K___ / 20 października 2021 r. o 14:10
+3
I co, TECZOWY_ baranie, zgłosiłeś się już do wolontariatu na oddział zakaźny? Przecież nic ci nie grozi, jak twierdzisz...
Avatar
_XD_ / 20 października 2021 r. o 13:09
+6
A czy możecie DZIENNIKU zbadać albo WY WYDAĆ taką broszurę z informacjami (tylko RZETELNYMI) - ile jest NOPów i ile jest zgonów wśród zaszczepionych? Jakie są skutki uboczne szczepień? Przeprowadzić RZETELNE rozmowy z pracownikami sanepidów, którzy powiedzą PRAWDĘ - a ta jest taka, że NOPów jest OGROM ale nikt o nich nie mówi bo jest zakaz i zamordyzm? Zazdrościcie KURIEROWI tych 19 tysięcy - zróbcie broszurę na TAKI TEMAT. Macie ODWAGĘ? Czy to WAS przerasta? Czy to zbyt MOCNO wchodzi w zakres RZETELNEGO dziennikarstwa, od którego wy dawno odwykliście?
 Taka broszura istnieje. Nazywa się Bieżący raport dotyczący NOP i jest aktualizowany co tydzień. Dostępny na stronach ministerstwa zdrowia. Nie ma za co.
 Taka broszura istnieje. Nazywa się Bieżący raport dotyczący NOP i jest aktualizowany co tydzień. Dostępny na stronach ministerstwa zdrowia. Nie ma za co. rozwiń
Avatar
DetectiveCarter / 20 października 2021 r. o 13:04
-3
A czy możecie DZIENNIKU zbadać albo WY WYDAĆ taką broszurę z informacjami (tylko RZETELNYMI) - ile jest NOPów i ile jest zgonów wśród zaszczepionych? Jakie są skutki uboczne szczepień? Przeprowadzić RZETELNE rozmowy z pracownikami sanepidów, którzy powiedzą PRAWDĘ - a ta jest taka, że NOPów jest OGROM ale nikt o nich nie mówi bo jest zakaz i zamordyzm? Zazdrościcie KURIEROWI tych 19 tysięcy - zróbcie broszurę na TAKI TEMAT. Macie ODWAGĘ? Czy to WAS przerasta? Czy to zbyt MOCNO wchodzi w zakres RZETELNEGO dziennikarstwa, od którego wy dawno odwykliście?
Avatar
_XD_ / 20 października 2021 r. o 11:11
-1
ZACZNIJCIE MYŚLEĆ: "Hrabstwo Waterford ma drugi najwyższy wskaźnik zapadalności na Covid-19 w Irlandii, mimo że 99,7% wszystkich dorosłych w hrabstwie jest w pełni zaszczepionych (dwie szpryce) Warto zauważyć, że wysoki odsetek szczepionek nie przeszkodził OSIĄGNĄĆ hrabstwu  jeden z najwyższych wskaźników zakażeń w Irlandii. "  - !!!   Czy myślisz teraz, że lubelskie jak się wyszczepi po brzegi, to "plandemia" minie? irishpost.com
 A jednocześnie rzeczone hrabstwo ma niski poziom hospitalizacji i zgonów, których w całej Irlandii jest odpowiednio 353 i 4  w całym kraju. XD
 A jednocześnie rzeczone hrabstwo ma niski poziom hospitalizacji i zgonów, których w całej Irlandii jest odpowiednio 353 i 4  w całym kraju. XD rozwiń
Avatar
w_lublinianin / 20 października 2021 r. o 11:07
+4
Proponuję duuuuuuuużo tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie problemu niezaszczepionych mieszkańców Lubelszczyzny-wystarczy że w tvp1,tvp2,tvp info i w regionalnych stacjach tvpis wyemitują przesłanie prezesa wszystkich prezesów-szczepta się ludzie,szczepta i po problemie.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 20 października 2021 r. o 08:50
+9
Już ponad miesiąc na rozpatrzenie przez MZ_GOV_PL czeka petycja o PILNE sprawdzenie, czy Polacy zaszczepieni przeciw COVID19 nie umierają częściej, niż nieszczepieni. Jak widać, nie spieszy się im, aby sprawdzić dane, czy te szczepionki są bezpieczne....i podać je Polakom do wiadomośći. Dane z Irlandii jednak mówią to, czego się wszyscy obawiają -
Avatar
TECZOWY_ZSL / 20 października 2021 r. o 08:15
+10
ZACZNIJCIE MYŚLEĆ: "Hrabstwo Waterford ma drugi najwyższy wskaźnik zapadalności na Covid-19 w Irlandii, mimo że 99,7% wszystkich dorosłych w hrabstwie jest w pełni zaszczepionych (dwie szpryce) Warto zauważyć, że wysoki odsetek szczepionek nie przeszkodził OSIĄGNĄĆ hrabstwu jeden z najwyższych wskaźników zakażeń w Irlandii. " - !!! Czy myślisz teraz, że lubelskie jak się wyszczepi po brzegi, to "plandemia" minie? irishpost.com
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Motor Lublin – Śląsk II Wrocław 2:0. Bramkarz rywali rozdawał prezenty

Motor Lublin – Śląsk II Wrocław 2:0. Bramkarz rywali rozdawał prezenty

Pozytywnym akcentem 2021 rok zakończyli piłkarze Motoru. Drużyna Marka Saganowskiego nie rozegrała może wielkiego spotkania, ale pewnie pokonała Śląsk II Wrocław 2:0. Mimo wszystko kibice i działacze liczyli na więcej, bo żółto-biało-niebiescy przezimują przerwę w rozgrywkach tuż za strefą barażową, na siódmym miejscu w tabeli.

"Zamorduję cię za podawanie broni biologicznej". Ktoś grozi burmistrzowi śmiercią

"Zamorduję cię za podawanie broni biologicznej". Ktoś grozi burmistrzowi śmiercią

Zamorduję cię za podawanie broni biologicznej w postaci szczepionki mieszkańcom Włodawy – wiadomość takiej treści, adresowana do burmistrza, trafiła na skrzynkę mailową Urzędu Miasta. Wiesław Muszyński zamierza zgłosić sprawę do prokuratury.

Święty Mikołaj już w Lublinie
Zdjęcia
galeria

Święty Mikołaj już w Lublinie

Już po raz ósmy ulicami Lublina przeszedł Orszak św. Mikołaja.

Nowy blok w Lublinie z placem zabaw na dachu. Dziedziniec dla seniorów

Nowy blok w Lublinie z placem zabaw na dachu. Dziedziniec dla seniorów

Nowy blok mieszkalny może stanąć przy Chodźki 12, na działce będącej niegdyś zapleczem technicznym telekomunikacji. Urząd Miasta dał deweloperowi zielone światło

Mikołaje w Świdniku pobiegły dla Lenki
Zdjęcia
galeria

Mikołaje w Świdniku pobiegły dla Lenki

Kolorowo i mikołajkowo było dziś na ulicach Świdnika. Wszystko za sprawą VIII Charytatywnego Biegu Mikołajkowego.

Puławy: Są chętni do budowy 10-metrowego pylonu przed halą

Puławy: Są chętni do budowy 10-metrowego pylonu przed halą

Puławy zobowiązały się do sfinansowania budowy pylonu reklamowego, który ma stanąć przed nową halą sportową przy Lubelskiej. Chodzi o dziesięciometrowej wysokości stalowy słup z logo jej sponsora na szczycie. To część umowy pomiędzy Ratuszem, a Grupą Azoty.

2. Lubelska Brygada OT z Chorągwią Wojska Polskiego

2. Lubelska Brygada OT z Chorągwią Wojska Polskiego

2. Lubelska Brygada OT z Chorągwią Wojska Polskiego. Brygadę zasiliło też 35 nowych ochotników.

Lubelskie. Ulica jak "pole bitwy". Urzędnicy tłumaczą to opadami deszczu

Lubelskie. Ulica jak "pole bitwy". Urzędnicy tłumaczą to opadami deszczu

– Chcemy normalnej drogi– mówią mieszkańcy ulicy Ceglanej i narzekają, że urzędnicy nie reagują na ich prośby. Efekt jest taki, że w ich ocenie ulica jest teraz ledwo przejezdna. Urzędnicy obiecują „wyprofilowanie”.

Ponad 3,4 mln Polaków przyjęło dawkę przypominającą szczepionki

Ponad 3,4 mln Polaków przyjęło dawkę przypominającą szczepionki

W Polsce dawkę przypominającą szczepionki przeciw COVID-19 przyjęło 3 406 687 osób – podano w niedzielę na stronach rządowych. Liczba wszystkich wykonanych w naszym kraju szczepień przeciw COVID-19 wynosi blisko 42,7 mln. W pełni zaszczepionych jest ponad 20,5 mln obywateli.

Budżet Lublina na 2022 rok. Miasta nie stać na spełnienie próśb radnych

Budżet Lublina na 2022 rok. Miasta nie stać na spełnienie próśb radnych

Nie mają powodu do radości miejscy radni, którzy prosili prezydenta o wpisanie dodatkowych wydatków do planowanego na przyszły rok budżetu Lublina. Prezydent ogłosił, że miasta nie stać na spełnienie zdecydowanej większości tych próśb.

Karp pijany czy imbirowy? Propozycje na niedzielny obiad
magazyn

Karp pijany czy imbirowy? Propozycje na niedzielny obiad

Dzisiaj o godzinie 12 w Dworze Anna odbędą się Karpiowe Potyczki. W sekrety przyrządzania karpia wprowadzą gości Kamil Klekowski, szef kuchni w Mobilnej Akademii Kulinarnej i Paweł Szorek, szef kuchni restauracji w Dworze Anna. A my mamy dla was autorski przepis Pawła na flaczki z karpia i zestaw przepisów na smaczne dania z tej ryby

Zwierzęta ze schroniska też czekają na mikołajki

Zwierzęta ze schroniska też czekają na mikołajki

Nowe, lepsze życie będzie można podarować w poniedziałek zwierzętom z miejskiego schroniska przy ul. Metalurgicznej, które kolejny raz organizuje „Zoomikołajki” będące zarazem dniem otwartym placówki. Przygarnięte stąd psy i koty, być może nie od razu, ale zapewne zrewanżują się miłością.

Wędkarze wypadli z łódki. Dla jednego z nich zakończyło się to tragicznie

Wędkarze wypadli z łódki. Dla jednego z nich zakończyło się to tragicznie

Wędkowanie na zalewie w Nieliszu zakończyło się tragicznie. 44-latek wypadł z łódki. Niestety, nie udało się go uratować.

Koronawirus w Polsce, 5 grudnia. W Lublinie 120 nowych zakażeń

Koronawirus w Polsce, 5 grudnia. W Lublinie 120 nowych zakażeń

W całej Polsce jest 22 389 przypadków zakażenia koronawirusem – informuje Ministerstwo Zdrowia w raporcie z 5 grudnia 2021 r. Zmarło 19 osób zakażonych koronawirusem, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 26 osób.

Wygraną dedykujemy pracownikom kopalni, czyli opinie po meczu Jagiellonii z Górnikiem Łęczna

Wygraną dedykujemy pracownikom kopalni, czyli opinie po meczu Jagiellonii z Górnikiem Łęczna

Piłkarze Górnika Łęczna pokonali na wyjeździe Jagiellonię Białystok po dwóch trafieniach Damiana Gąski i dali jasny sygnał, że nie mają zamiaru poddawać się w walce o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Jak sobotnie spotkanie podsumowali trenerzy obu ekip?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium