Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

koronawirus

20 października 2021 r.
7:53

Wydrukują 800 tysięcy gazet promujących szczepienia. Koszt? Tajemnica handlowa

40 11 A A
Z prawej Lech Sprawa, a na stole leżą gazetki promujące szczepienia
Z prawej Lech Sprawa, a na stole leżą gazetki promujące szczepienia (fot. Katarzyna Link, LUW)

19 tys. zł przeznaczył Lubelski Urząd Wojewódzki na przygotowanie 800 tysięcy egzemplarzy specjalnego wydania „Kuriera Lubelskiego” zachęcającego do szczepień na COVID-19. Kwota, jaką na ten cel przeznaczyły spółki Skarbu Państwa pozostaje objęta tajemnicą handlową.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dodatek do końca miesiąca ma trafić do wszystkich gospodarstw domowych na terenie województwa. W ośmiostronicowej gazetce oprócz wywiadu z wojewodą znalazły się rozmowy z ekspertami z zakresu zakaźnictwa, wirusologii i intensywnej terapii. O ile trudno podważać sens przedsięwzięcia mającego zachęcać do szczepień, to pojawiły się wątpliwości dotyczące trybu wyłonienia wykonawcy tego zlecenia. „Kurier Lubelski” należy do grupy Polska Press, której właścicielem jest państwowy koncern PKN Orlen. Wydanie dodatku sfinansowały wraz z wojewodą inne spółki Skarbu Państwa.

Lubelski Urząd Wojewódzki tłumaczy, że pomysł wyszedł bezpośrednio od redakcji. – Gdyby wojewoda lubelski otrzymał propozycję współpracy na rzecz mieszkańców województwa lubelskiego od innych wydawców, również rozważyłby podjęcie współpracy – czytamy w komunikacie LUW.

– Inicjatywa wyszła ze strony prezesa lubelskiego oddziału spółki. Ja kupiłem ten pomysł i trudno byłoby w tej sytuacji ogłaszać przetarg na jego realizację – tłumaczy wojewoda Lech Sprawka.

I dodaje, że w ramach współpracy urząd odpowiadał za pokrycie kosztów dystrybucji (zajmuje się tym Poczta Polska) oraz częściowe sfinansowanie wydania dodatku. Na ten cel przeznaczono 19 tys. 350 zł brutto. Polska Press zajęła się natomiast opracowaniem merytorycznym, składem graficznym oraz dostarczeniem nakładu do dystrybutora.

Jakie kwoty na ten cel przekazały państwowe spółki? Zapytaliśmy o to, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Kierownik Sekcji Komunikacji Zewnętrznej Grupy Azoty Puławy Magdalena Pokora odpisała nam, że spółka odpowiedziała pozytywnie na apel wojewody, bo nasz region ma najniższy wskaźnik wyszczepialności i jednocześnie pozostaje w krajowej czołówce pod względem liczby zakażeń.

– Dotarcie do mieszkańców regionu z rzetelną i wiarygodną informacją na temat szczepień oraz ich znaczenia dla powstrzymania pandemii COVID-19 jest na dziś sprawą priorytetową – czytamy w przesłanym komunikacie. Kwoty wsparcia jednak nie podano, tłumacząc to tajemnicą handlową. Podobną odpowiedź otrzymaliśmy od spółki Lubelski Węgiel Bogdanka.

Dariusz Kołacz, prezes lubelskiego oddziału Polska Press, również stwierdził, że kwota jaką otrzymało wydawnictwo to tajemnica przedsiębiorstwa.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TECZOWY_ZSL / 20 października 2021 r. o 08:15
ZACZNIJCIE MYŚLEĆ: "Hrabstwo Waterford ma drugi najwyższy wskaźnik zapadalności na Covid-19 w Irlandii, mimo że 99,7% wszystkich dorosłych w hrabstwie jest w pełni zaszczepionych (dwie szpryce) Warto zauważyć, że wysoki odsetek szczepionek nie przeszkodził OSIĄGNĄĆ hrabstwu jeden z najwyższych wskaźników zakażeń w Irlandii. " - !!! Czy myślisz teraz, że lubelskie jak się wyszczepi po brzegi, to "plandemia" minie? irishpost.com
Avatar
Janusz_Paliwas / 20 października 2021 r. o 08:12
Takiego nakładu to ta gazetka nie miała od minionych czasów...
Avatar
TECZOWY_ZSL / 20 października 2021 r. o 08:50
Już ponad miesiąc na rozpatrzenie przez MZ_GOV_PL czeka petycja o PILNE sprawdzenie, czy Polacy zaszczepieni przeciw COVID19 nie umierają częściej, niż nieszczepieni. Jak widać, nie spieszy się im, aby sprawdzić dane, czy te szczepionki są bezpieczne....i podać je Polakom do wiadomośći. Dane z Irlandii jednak mówią to, czego się wszyscy obawiają -
Avatar
_XD_ / 20 października 2021 r. o 13:09
A czy możecie DZIENNIKU zbadać albo WY WYDAĆ taką broszurę z informacjami (tylko RZETELNYMI) - ile jest NOPów i ile jest zgonów wśród zaszczepionych? Jakie są skutki uboczne szczepień? Przeprowadzić RZETELNE rozmowy z pracownikami sanepidów, którzy powiedzą PRAWDĘ - a ta jest taka, że NOPów jest OGROM ale nikt o nich nie mówi bo jest zakaz i zamordyzm? Zazdrościcie KURIEROWI tych 19 tysięcy - zróbcie broszurę na TAKI TEMAT. Macie ODWAGĘ? Czy to WAS przerasta? Czy to zbyt MOCNO wchodzi w zakres RZETELNEGO dziennikarstwa, od którego wy dawno odwykliście?
 Taka broszura istnieje. Nazywa się Bieżący raport dotyczący NOP i jest aktualizowany co tydzień. Dostępny na stronach ministerstwa zdrowia. Nie ma za co.
 Taka broszura istnieje. Nazywa się Bieżący raport dotyczący NOP i jest aktualizowany co tydzień. Dostępny na stronach ministerstwa zdrowia. Nie ma za co. rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 20 października 2021 r. o 15:42
Tylko poproszę o polską farbę na tym luksusowym, jeszcze nieopodatkowanym dodatkowo od luksusu kolorowym papierze. Po chińskim D. swędzi... tak mówił sąsiad, pissowiec.
Avatar
w_lublinianin / 20 października 2021 r. o 11:07
Proponuję duuuuuuuużo tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie problemu niezaszczepionych mieszkańców Lubelszczyzny-wystarczy że w tvp1,tvp2,tvp info i w regionalnych stacjach tvpis wyemitują przesłanie prezesa wszystkich prezesów-szczepta się ludzie,szczepta i po problemie.
Avatar
___K___ / 20 października 2021 r. o 14:10
I co, TECZOWY_ baranie, zgłosiłeś się już do wolontariatu na oddział zakaźny? Przecież nic ci nie grozi, jak twierdzisz...
Avatar
Opat / 25 października 2021 r. o 21:22
Strata czasu. Kto miał się zaszczepić to dawno już to zrobił. Pozostali najwyraźniej czekają na żandarma ze szprycą. Antyszczepionkowców nie przekonają już żadne argumenty.
Avatar
Opat / 25 października 2021 r. o 22:50
Proponuję duuuuuuuużo tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie problemu niezaszczepionych mieszkańców Lubelszczyzny-wystarczy że w tvp1,tvp2,tvp info  i w regionalnych stacjach tvpis  wyemitują przesłanie prezesa wszystkich prezesów-szczepta się ludzie,szczepta i po problemie.
Nigdy nie rozumiałem dlaczego antyszczepów utożsamia się z prawicą. Bardziej durnej tezy nie słyszałem. Osobiście nie lubię lewactwa i antyszczepionkowców w jednakowym stopniu. Tak się składa że w kościołach też zachęcają do szczepień, wielu pisowców i katoli dawno jest jest po drugiej dawce szczepionki. W odróżnieniu od wielu "znawców" kościoła ja przede wszystkim tam bywam i wiem o czym jest mowa. Śmiało, nazwijcie mnie neofaszystą, katolem czy homofobem, schlebia mi to. Ale nie jestem antyszczepionkowcem. Nie wiem jakie przekonania mają antyszczepionkowcy, nie wiem czy to można w ogóle nazwać przekonaniami. Przykładowo znam gościa który zajmuje się medycyną chińską czy himalajską (przynajmniej tak twierdzi), kiedyś raczył się pochwalić że ma doskonałe zioła na koronawirusa. Czy jeszcze je ma to nie wiem, może zdążył już je wypalić.
Nigdy nie rozumiałem dlaczego antyszczepów utożsamia się z prawicą. Bardziej durnej tezy nie słyszałem. Osobiście nie lubię lewactwa i antyszczepionkowców w jednakowym stopniu. Tak się składa że w kościołach też zachęcają do szczepień, wielu pisowców i katoli dawno jest jest po drugiej dawce szczepionki. W odróżnieniu od wielu "znawców" kościoła ja przede wszystkim tam bywam i wiem o czym jest mowa. Śmiało, nazwijcie mnie neofaszystą, katolem czy homofobem, schlebia mi to. Ale nie jestem antyszczepionkowcem. Nie wiem... rozwiń
Avatar
_XD_ / 20 października 2021 r. o 11:11
ZACZNIJCIE MYŚLEĆ: "Hrabstwo Waterford ma drugi najwyższy wskaźnik zapadalności na Covid-19 w Irlandii, mimo że 99,7% wszystkich dorosłych w hrabstwie jest w pełni zaszczepionych (dwie szpryce) Warto zauważyć, że wysoki odsetek szczepionek nie przeszkodził OSIĄGNĄĆ hrabstwu  jeden z najwyższych wskaźników zakażeń w Irlandii. "  - !!!   Czy myślisz teraz, że lubelskie jak się wyszczepi po brzegi, to "plandemia" minie? irishpost.com
 A jednocześnie rzeczone hrabstwo ma niski poziom hospitalizacji i zgonów, których w całej Irlandii jest odpowiednio 353 i 4  w całym kraju. XD
 A jednocześnie rzeczone hrabstwo ma niski poziom hospitalizacji i zgonów, których w całej Irlandii jest odpowiednio 353 i 4  w całym kraju. XD rozwiń
Avatar
Opat / 25 października 2021 r. o 22:50
Proponuję duuuuuuuużo tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie problemu niezaszczepionych mieszkańców Lubelszczyzny-wystarczy że w tvp1,tvp2,tvp info  i w regionalnych stacjach tvpis  wyemitują przesłanie prezesa wszystkich prezesów-szczepta się ludzie,szczepta i po problemie.
Nigdy nie rozumiałem dlaczego antyszczepów utożsamia się z prawicą. Bardziej durnej tezy nie słyszałem. Osobiście nie lubię lewactwa i antyszczepionkowców w jednakowym stopniu. Tak się składa że w kościołach też zachęcają do szczepień, wielu pisowców i katoli dawno jest jest po drugiej dawce szczepionki. W odróżnieniu od wielu "znawców" kościoła ja przede wszystkim tam bywam i wiem o czym jest mowa. Śmiało, nazwijcie mnie neofaszystą, katolem czy homofobem, schlebia mi to. Ale nie jestem antyszczepionkowcem. Nie wiem jakie przekonania mają antyszczepionkowcy, nie wiem czy to można w ogóle nazwać przekonaniami. Przykładowo znam gościa który zajmuje się medycyną chińską czy himalajską (przynajmniej tak twierdzi), kiedyś raczył się pochwalić że ma doskonałe zioła na koronawirusa. Czy jeszcze je ma to nie wiem, może zdążył już je wypalić.
Nigdy nie rozumiałem dlaczego antyszczepów utożsamia się z prawicą. Bardziej durnej tezy nie słyszałem. Osobiście nie lubię lewactwa i antyszczepionkowców w jednakowym stopniu. Tak się składa że w kościołach też zachęcają do szczepień, wielu pisowców i katoli dawno jest jest po drugiej dawce szczepionki. W odróżnieniu od wielu "znawców" kościoła ja przede wszystkim tam bywam i wiem o czym jest mowa. Śmiało, nazwijcie mnie neofaszystą, katolem czy homofobem, schlebia mi to. Ale nie jestem antyszczepionkowcem. Nie wiem... rozwiń
Avatar
Opat / 25 października 2021 r. o 21:22
Strata czasu. Kto miał się zaszczepić to dawno już to zrobił. Pozostali najwyraźniej czekają na żandarma ze szprycą. Antyszczepionkowców nie przekonają już żadne argumenty.
Avatar
Janusz_Paliwas / 20 października 2021 r. o 15:42
Tylko poproszę o polską farbę na tym luksusowym, jeszcze nieopodatkowanym dodatkowo od luksusu kolorowym papierze. Po chińskim D. swędzi... tak mówił sąsiad, pissowiec.
Avatar
___K___ / 20 października 2021 r. o 14:10
I co, TECZOWY_ baranie, zgłosiłeś się już do wolontariatu na oddział zakaźny? Przecież nic ci nie grozi, jak twierdzisz...
Avatar
_XD_ / 20 października 2021 r. o 13:09
A czy możecie DZIENNIKU zbadać albo WY WYDAĆ taką broszurę z informacjami (tylko RZETELNYMI) - ile jest NOPów i ile jest zgonów wśród zaszczepionych? Jakie są skutki uboczne szczepień? Przeprowadzić RZETELNE rozmowy z pracownikami sanepidów, którzy powiedzą PRAWDĘ - a ta jest taka, że NOPów jest OGROM ale nikt o nich nie mówi bo jest zakaz i zamordyzm? Zazdrościcie KURIEROWI tych 19 tysięcy - zróbcie broszurę na TAKI TEMAT. Macie ODWAGĘ? Czy to WAS przerasta? Czy to zbyt MOCNO wchodzi w zakres RZETELNEGO dziennikarstwa, od którego wy dawno odwykliście?
 Taka broszura istnieje. Nazywa się Bieżący raport dotyczący NOP i jest aktualizowany co tydzień. Dostępny na stronach ministerstwa zdrowia. Nie ma za co.
 Taka broszura istnieje. Nazywa się Bieżący raport dotyczący NOP i jest aktualizowany co tydzień. Dostępny na stronach ministerstwa zdrowia. Nie ma za co. rozwiń
Avatar
DetectiveCarter / 20 października 2021 r. o 13:04
A czy możecie DZIENNIKU zbadać albo WY WYDAĆ taką broszurę z informacjami (tylko RZETELNYMI) - ile jest NOPów i ile jest zgonów wśród zaszczepionych? Jakie są skutki uboczne szczepień? Przeprowadzić RZETELNE rozmowy z pracownikami sanepidów, którzy powiedzą PRAWDĘ - a ta jest taka, że NOPów jest OGROM ale nikt o nich nie mówi bo jest zakaz i zamordyzm? Zazdrościcie KURIEROWI tych 19 tysięcy - zróbcie broszurę na TAKI TEMAT. Macie ODWAGĘ? Czy to WAS przerasta? Czy to zbyt MOCNO wchodzi w zakres RZETELNEGO dziennikarstwa, od którego wy dawno odwykliście?
Avatar
_XD_ / 20 października 2021 r. o 11:11
ZACZNIJCIE MYŚLEĆ: "Hrabstwo Waterford ma drugi najwyższy wskaźnik zapadalności na Covid-19 w Irlandii, mimo że 99,7% wszystkich dorosłych w hrabstwie jest w pełni zaszczepionych (dwie szpryce) Warto zauważyć, że wysoki odsetek szczepionek nie przeszkodził OSIĄGNĄĆ hrabstwu  jeden z najwyższych wskaźników zakażeń w Irlandii. "  - !!!   Czy myślisz teraz, że lubelskie jak się wyszczepi po brzegi, to "plandemia" minie? irishpost.com
 A jednocześnie rzeczone hrabstwo ma niski poziom hospitalizacji i zgonów, których w całej Irlandii jest odpowiednio 353 i 4  w całym kraju. XD
 A jednocześnie rzeczone hrabstwo ma niski poziom hospitalizacji i zgonów, których w całej Irlandii jest odpowiednio 353 i 4  w całym kraju. XD rozwiń
Avatar
w_lublinianin / 20 października 2021 r. o 11:07
Proponuję duuuuuuuużo tańsze i skuteczniejsze rozwiązanie problemu niezaszczepionych mieszkańców Lubelszczyzny-wystarczy że w tvp1,tvp2,tvp info i w regionalnych stacjach tvpis wyemitują przesłanie prezesa wszystkich prezesów-szczepta się ludzie,szczepta i po problemie.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 20 października 2021 r. o 08:50
Już ponad miesiąc na rozpatrzenie przez MZ_GOV_PL czeka petycja o PILNE sprawdzenie, czy Polacy zaszczepieni przeciw COVID19 nie umierają częściej, niż nieszczepieni. Jak widać, nie spieszy się im, aby sprawdzić dane, czy te szczepionki są bezpieczne....i podać je Polakom do wiadomośći. Dane z Irlandii jednak mówią to, czego się wszyscy obawiają -
Avatar
TECZOWY_ZSL / 20 października 2021 r. o 08:15
ZACZNIJCIE MYŚLEĆ: "Hrabstwo Waterford ma drugi najwyższy wskaźnik zapadalności na Covid-19 w Irlandii, mimo że 99,7% wszystkich dorosłych w hrabstwie jest w pełni zaszczepionych (dwie szpryce) Warto zauważyć, że wysoki odsetek szczepionek nie przeszkodził OSIĄGNĄĆ hrabstwu jeden z najwyższych wskaźników zakażeń w Irlandii. " - !!! Czy myślisz teraz, że lubelskie jak się wyszczepi po brzegi, to "plandemia" minie? irishpost.com
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie. Drogowcy apelują o ostrożność. Cały dzień ma być taka pogoda

Lubelskie. Drogowcy apelują o ostrożność. Cały dzień ma być taka pogoda

Opady deszczu ze śniegiem utrudniają jazdę w regionie. Wszystkie drogi są przejezdne, ale drogowcy apelują o ostrożność.

8-letnia Maja potrzebuje Waszego wsparcia. "Rehabilitacja przynosi efekty, ale jest kosztowna"
wideo
film

8-letnia Maja potrzebuje Waszego wsparcia. "Rehabilitacja przynosi efekty, ale jest kosztowna"

Maja urodziła się z bardzo poważną wadą kręgosłupa i wodogłowiem. Rehabilitacja czyni u dziewczynki cuda, niestety brakuje na nią pieniędzy.

Lublin. W tym miejscu parkomaty rosną znienacka i równie nagle znikają
Po naszym artykule

Lublin. W tym miejscu parkomaty rosną znienacka i równie nagle znikają

Nie ma już parkomatów, które z dnia na dzień ustawiono między blokami i biurami przy ul. Nałęczowskiej 18 w Lublinie. Ale ich usunięcie nie kończy sprawy.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 7 grudnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 7 grudnia 2022 r.

Mundial 2022: Portugalia – Szwajcaria 6:1. Totalna demolka i pewny awans

Mundial 2022: Portugalia – Szwajcaria 6:1. Totalna demolka i pewny awans

Nie było kolejnej sensacji w starciu 1/8 finału katarskich mistrzostw świata. Reprezentacja Portugalii nie dała najmniejszych szans Szwajcarii ogrywają ją 5:1 i pewnie awansując do ćwierćfinału, gdzie jej rywalem dość niespodziewanie będzie Maroko

32. Mikołajki Folkowe czyli muzyczne atrakcje w Chatce Żaka. "Chcemy stworzyć nową, współczesną definicję folku"
8 grudnia 2022, 9:00

32. Mikołajki Folkowe czyli muzyczne atrakcje w Chatce Żaka. "Chcemy stworzyć nową, współczesną definicję folku"

– Nie znam lepszego sposobu na poczucie świątecznego klimatu z początkiem grudnia niż Mikołajki Folkowe w Chatce Żaka – podkreśla dyrektora instytucji, Izabela Pastuszko, i zaprasza na festiwal który wystartuje już 8 grudnia.

W tej gminie powstaną aż trzy fermy drobiu. Wójt zarzuca hejt protestującym mieszkańcom

W tej gminie powstaną aż trzy fermy drobiu. Wójt zarzuca hejt protestującym mieszkańcom

Wielkie kurniki stają się zmorą powiatu bialskiego. W nadbużańskiej gminie Kodeń planowane są aż trzy takie inwestycje, a największa z nich ma pomieścić milion kur. Mieszkańcy obawiają się, że straci na tym turystyka.

Choinka w Pałacu Prezydenckim przystrojona po zamojsku. Zrobili to uczniowie Plastyka

Choinka w Pałacu Prezydenckim przystrojona po zamojsku. Zrobili to uczniowie Plastyka

Przygotowywali się do tego półtora miesiąca, a w ostatni piątek uczniowie Liceum Plastycznego im. Bernardo Morando w Zamościu pojechali do Warszawy i w Pałacu Prezydenckim wspólnie z Pierwszą Damą ubrali choinkę w wykonane przez siebie ozdoby.

Partia Hołowni chwali się nowymi władzami w regionie

Partia Hołowni chwali się nowymi władzami w regionie

Senator Jacek Bury został przewodniczącym lokalnych struktur Polski 2050. Wiceprzewodniczącymi będą radna wojewódzka Ewa Jaszczuk i posłanka Joanna Mucha. Ta ostatnia funkcję w zarządzie regionu łączy z zasiadaniem w krajowych władzach ugrupowania, co nie jest zgodne z partyjnym statutem.

Parafianka po rekolekcjach odebrała dziwny telefon. Na szczęście wszystko słyszał ksiądz

Parafianka po rekolekcjach odebrała dziwny telefon. Na szczęście wszystko słyszał ksiądz

Podają się za policjantów, pracowników banków, szwagrów. Mówią, żeby z nikim na ten temat nie rozmawiać i jak najszybciej przekazać pieniądze. Ofiarą oszustów padają już nie tylko seniorzy.

Lublin. W wyrzuconych śmieciach była faktura na jego nazwisko

Lublin. W wyrzuconych śmieciach była faktura na jego nazwisko

500 zł mandatu zapłacił mężczyzna, który wyrzucił swoje domowe śmieci na ulicę. Miał pecha, bo wśród odpadów strażnicy miejscy znaleźli jego dane.

Lublin już wystrojony na święta
Zdjęcia
galeria

Lublin już wystrojony na święta

Do 2 lutego w centrum Lublina ma działać świąteczna iluminacja, którą w całości włączono dzisiaj po godzinie 16 podczas spotkania przed Ratuszem.

Lodowisko w Puławach otwarte w deszczu. Są nowe ceny

Lodowisko w Puławach otwarte w deszczu. Są nowe ceny

Pogoda nie dopisała, ale grupa dzieci i młodzieży, we wtorek po godz. 15 pojawiła się na tafli lodowiska przy ul. Hauke-Bosaka. Młodzi łyżwiarze chwalą lód, a ich rodzice cieszą się ze sportowej alternatywy dla komputera.

Nowe ulice w Lublinie. Te gotowe, te w budowie
Zdjęcia
galeria

Nowe ulice w Lublinie. Te gotowe, te w budowie

5 mln zł kosztowała budowa osiedlowych ulic, których ukończeniem pochwalił się dzisiaj Ratusz. Inwestycja została dofinansowana z rządowego programu Polski Ład. Kolejne dwie ulice mają być dokończone za około rok.

Dziwnie zachowywał się już na mszy. A pod kościołem "skorzystał z okazji"
Wideo
film

Dziwnie zachowywał się już na mszy. A pod kościołem "skorzystał z okazji"

38-latek przed końcem niedzielnej mszy wsiadł do mazdy z pozostawionymi w środku kluczykami i odjechał. Jak tłumaczył policjantom „skorzystał z okazji”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium