Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sprawa się rypła. Dobra zmiana....I teraz jakoś ta istniejąca tylko hipotetycznie Unia jakoś nie śmierdzi...Pieniądze daje autentyczne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się "swoich", płatnych nierobów - troli i rodzinkę zatrudnia (jak w Urzędzie Marszałkowskim i wszędzie indziej), a nie fachowców, ludzi kompetentnych - to tak jest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym z pierwszych transferów była Anny Augustyniak, która u marszałka z PSL była sekretarzem województwa. Do Ratusza trafiła na „wieloosobowe stanowisko pracy ds. rozwiązań systemowych”, gdzie pracuje jako „ekspert prezydenta”. Jej zatrudnienie rzeczniczka tłumaczy „koniecznością efektywnego wdrażania rozwiązań systemowych we współpracy ze środowiskami patriotycznymi, kombatanckimi i polonijnymi”. - dw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci w urzędzie to prawdziwi" informatycy " Dziecko przewidziało by ,ze serwery się zatkają o 10 godzinie a wystarczyło by rozciągną w czasie przyjmowanie wniosków i spośród prawidłowo wypełnionych wylosować te które dostana dotacje Kolejność wpływu to najgorsze kryterium jakie można było wybrać a i tak jest to loteria bo nie wiadomo komu uda się zalogować i wysłać wniosek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryterium - kto pierwszy ten lepszy - to kpina i debilizm !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli przerasta ich tak prosta czynność jak rozdanie unijnych pieniędzy to może najwyższa pora zdać sprzęt i udać się na zasłużoną emeryturę a robotę zostawić komuś kto się na tym zna? Kto tam jest informatykiem w Marszałkowskim? Pewnie jakiś socjolog po KUL albo szwagierka radnego PiS z ukończoną kosmetologią u Rydzyka w Toruniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
system padł :) trwa wnikliwe sprawdzanie które firmy są powiązanie z działaczami PiS a które nie :) oczywiście te pierwsze muszą dostać pomoc a drugie muszą spokojnie czekać aż się okaże ile zostało pieniędzy do podziału :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY idiota szczeknął:
Jednym z pierwszych transferów była Anny Augustyniak, która u marszałka z PSL była sekretarzem województwa. Do Ratusza trafiła na „wieloosobowe stanowisko pracy ds. rozwiązań systemowych”, gdzie pracuje jako „ekspert prezydenta”. Jej zatrudnienie rzeczniczka tłumaczy „koniecznością efektywnego wdrażania rozwiązań systemowych we współpracy ze środowiskami patriotycznymi, kombatanckimi i polonijnymi”
Blablablablablablablablablablablablablabla i odwracanie kota ogonem....Tylko kogo to? Szable do boju, trole do gnoju!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam informację z LAWP-u. Z godz. ok. 9.30. Konkurs został już rozstrzygnięty ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal i przewał roku! Dokumenty przygotowane od tygodnia. Od 7 rano nie da się załadować strony, o logowaniu nie wspomnę. Czy trwa ręczne wprowadzanie wniosków dla znajomego królika? Trzeba zgłaszać zawiadomienie do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadostwo !!!!!! a taka miała być firma do wspierania przedsiębiorczości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co dalej z tymi wnioskami ? może ktoś podoił by jakaś decyzję ? Jak długo będziemy tu klikać próbując się zalogować ? My mamy co robić Zmienić kryterium przyjąć wszystkie wnioski i rozpatrywać , kierować do tych najbardziej poszkodowanych ? hej urzędnicy nie czekajcie do piętnastej Czas na działanie odwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalogowałem się. Dotarłem do ostatniej zakładki , naciskam guzik "4. złóż w urzędzie" i nie działa po nastu sekundach strona się wyłącza. Mam filmik z tego oszustwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal od 9:00 siedzę nad komputerem i się wpatruje w ekran i co? Kółeczko się kręci i NIC Strona nie odpowiada Ciekawe do kogo trafią środki jak nie można złożyć wniosku. a może już trafiły????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że ciężko jest przy takim ruchu - ale mi się udało. Trzeba umieć i mieć cierpliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald Tusk w TVN o 500+: "Nie żałuję, że nie wprowadziłem 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald Tusk w TVN o 500+: "Nie żałuję, że nie wprowadziłem 500+
 Szanujmy się. Jak ten systym może działać skoro trolle z Urzędu Marszałkowskiego siedzą na forum i wklejają durne wpisy o Tusku i Rostowskim zamiast wziąć się za robotę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY jełopie to, co masz na szyi zamiast łepetyny Ci się ukręci - od tego ciągłego maszerowania do przodu i oglądania w tył jednocześnie Szable do boju, trole do gnoju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald Tusk w TVN o 500+: "Nie żałuję, że nie wprowadziłem 500+
Tak się zastanawiam, ile jeszcze lat ty i tobie podobne matołki będą obarczać Platformę błędami popełnionymi przez PiS. Żeby tylko błędami - nawet afery PiSowskie próbujecie tłumaczyć Platformą. Banda idiotów dorwała się do władzy, kupiła jeszcze większą bandę idiotów nie swoimi, a naszymi, pieniędzmi i roznoszą kraj w PiSdu. A połowa Polaków jeszcze im przyklaskuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od początku było wiadomo że będzie ogromna ilość wniosków i dlatego wystarczyło się odpowiednio wcześnie zalogować i mieć , ja się zalogowałem po 5 rano o cały czas utrzymywałem połączenie na portalu żeby złożyć wniosek po otwarciu naboru, dlatego mi się udało i to bez żadnych "oszustw hakerskich" jak sugerują niezadowoleni spóźnialscy. Miało być kto pierwszy ten lepszy a nie dla wszystkich przecież. Teraz niezadowoleni pseudoprzedsiębiorcy, którym sie nie udało zalogować trąbią żeby unieważnić , porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...