Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z roku na rok jest coraz mniej Polaków. Naukowcy alarmują, że to niebezpieczny trend

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2020 r. o 08:21 Powrót do artykułu
a to po 500cet plus jednak nie ma płodności i urodzaju? Szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I 500+ nie pomogło i nie pomoże !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo maciory za 500+ nie chcą już kopulować w celu produkcji bombelko-gowniakow ?? Dziwne, bo tyle co słyszałem o sukcesie 500+...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy 500+ do dobry pomysł ale przynajmniej obecny Polski rząd coś próbuję. A PO co zrobiło żeby rozwiązać problem niżu demograficznego? Podajcie chociaż jeden argument. Niż demograficzny jest niemalże w całej europie. Niemcy wymierają, tylko łatają dziury nierobami muzułmańskimi a gdyby nie ludzie europy środkowej i południowej to gospodarka nie istniałaby. Krytykujecie 500+, Niemcy również bo nie ma kto im szparagi zrywać ale przecież w Niemczech również dostaję się pieniążki za darmo na dziecko tzw. KinderGeld. Więc czemu nie skrytykujecie. Ba ciapak dostaję koło 700 euro za nic!!! Siedzę w Niemczech kilka lat bo muszę jakoś rodzinę utrzymać więc znam realia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę żadne ekstra pieniądze nic tu nie pomogą. To wszystko to wynik chęci wygodnego życia i zapewnienia sobie stabilnej kariery młodych Polaków, ale przedewszystkim Polek. Nowopowstałe wzorce kulturowe w latach 90 kiedy nastąpił krach z dzietnością, wskazują na większą edukację i stabilną karierę jako priorytet, a to osiąga się dopiero po 30, i nie ma już zbyt dużo czasu na zwiększenie rodziny. Dodatkowo dziecko to zrezygnowanie z własnych przyjemności na rzecz potomstwa, a młodzi ludzie są raczej wychowywani w duchu dogadzania samym sobie. Trzeba też zauważyć żeby utrzymać stabilną populację trzeba mieć MINIMUM 3 dzieci w tym jedną dziewczynkę (każda potencjalna matka). By naprawić naszą populację matki musiałyby mieć od 5-8 dzieci. Na dziś to niemożliwe, żadna młoda dziewczyna, po za pojedynczymi przypadkami, nawet o tym nie myśli. Wniosek bolesny, ale nieunikniony, czeka nas powolne (około 500 lat) wymieranie, genetycznego narodu Polskiego. Bo jacyś ludzie którzy utożsamiać z Polską będą ale na ile będą z nami związani krwią??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo maciory za 500+ nie chcą już kopulować w celu produkcji bombelko-gowniakow ?? Dziwne, bo tyle co słyszałem o sukcesie 500+...
 A po co od razu tak agresywnie? Jak można nazywać dzieci bombelko-gówniakami, też kiedyś byłeś dzieckiem...albo kobiety maciorami. Po co tyle jadu? Nie lubisz dzieci, spoko, masz takie prawo. Drażnią Cię kobiety w ciąży-luzik-mogą,ale dlaczego od razu obrażać? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to lesbijki i geje, ci to dopiero będą płodzić, uratują nam kraj z niżu, na tęczy z nieba będą spadać dzieci prosto do łóżeczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak to? To tyle kasy 500+ w błoto, przed wieprze wyrzucono? I wszystko na nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo maciory za 500+ nie chcą już kopulować w celu produkcji bombelko-gowniakow ?? Dziwne, bo tyle co słyszałem o sukcesie 500+...
A po co od razu tak agresywnie? Jak można nazywać dzieci bombelko-gówniakami, też kiedyś byłeś dzieckiem...albo kobiety maciorami. Po co tyle jadu? Nie lubisz dzieci, spoko, masz takie prawo. Drażnią Cię kobiety w ciąży-luzik-mogą,ale dlaczego od razu obrażać?
Bo mam dość tej patologii utrzymywanej z moich pieniędzy. Jakoś jak ja byłam w ciąży mogłam pracować do 8 miesiąca, nikt też mi nie płacił i nikt obcy mi nie pomagał. A obecne madki - daj, mnie się należy !!! Teraz to jest produkcja na ilość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my mamy 7 dzieci i opieka mi pomaga i 500+ na jedzenie, z jednej pensji ciezko, powinni podnieść 500+ do 1000,moze bysmy wtedy lepiej zyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie rozumiem, po co ma nas być aż tak dużo? Nie jest sztuką napłodzić dzieci. Sztuką jest je wychować, wykształcić i zapewnić pracę. A ktoś, kto - jak w komentarzu powżej, być może tylko prowokacyjnym - ma siódemkę dzieci i czeka, że państwo, a więc my wszyscy, mu będziemy życie finansować, jest nieodpowiedzialny. Każdy powinien mieć tyle dzieci, żeby był w stanie je utrzymać bez pomocy państwa. Rodziny wielodzietne generalnie nie mają takich środków, ale z jakiegoś powodu (brak wiedzy?) mnożą się napotęgę ipotrem czekają na pomoc. Takie rodziny z reguły (nie zawsze, ale często) nie są w stanie zapewnić dzieciom wykształcenia wyższego, niż podstawowe, a powszechne od paru lat rozdawnictwo pieniędzy tylko buduje patologię. Nam nie trzeba uchodźców, my sobie ich sami hodujemy we własnym kraju z własnych współobywateli. Coraz więcej ludzi nie pracuje, tylko czeka na pomoc - a to 500+, a to wszelkiego rodzaju OPS-y. Wszystkim się wszystko należy, ale kto będzie na to wszystko pracował???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy powinien mieć tyle dzieci, żeby był w stanie je utrzymać bez pomocy państwa. Dokładnie tak. Dlatego tak wielu ludzie dzieci nie ma. 70% nie ma zdolnośći kredytowej na mieszkanie. Jeśli chdzi o demografie, to trend się nie utrzyma tylko spadnie, bo wychodzimy z wyżu. Jeśli wejdzie pokolenie jeszcze bardziej egoistyczne i wygodne to będzie krach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 dodać to nie jest program prodziecięcy to program kupowania głosów. A lud głupi, prosty, kościelny, wierzący w duchy, w duchy święte, niepokalane poczęcie, chodzenie po wodzie, zombi itd to i głosuje na 500 dodać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....jakoś wszyscy utyskują na różne rozwiązania socjalne, ale nie starają się rzetelnie spojrzeć na rzeczywistość. U nas najważniejsze osoby w państwie tryskają zaradnością w tworzeniu wielodzietnych rodzin i wskazywaniu właściwych kierunków rozwoju demograficznego kraju! Każda z tych osób ma nie mniej niż 4-5 dzieci i jest z tego dumna nawet, jeśli spotyka się z trudnościami związania końca z końcem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świadomi prokreacji ludzie widząc co się dzieje na ziemi, nie chcą skazywać swoje dzieci na pasmo udręki. Widocznie doświadczają w swoim życiu więcej bodźców negatywnych niż pozytywnych i decydują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zgodnie z planem zydomasońskiej agendy 2030 NWO. Następuje depopulacja, mieszanie ludności i wynarodowianie... Globalistyczne korporacje wszędzie mają swoje pacynki - banksterow i ministrow... oni wykonują ich plan. Pinokio tez nie jest z przypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....jakoś wszyscy utyskują na różne rozwiązania socjalne, ale nie starają się rzetelnie spojrzeć na rzeczywistość. U nas najważniejsze osoby w państwie tryskają zaradnością w tworzeniu wielodzietnych rodzin i wskazywaniu właściwych kierunków rozwoju demograficznego kraju! Każda z tych osób ma nie mniej niż 4-5 dzieci i jest z tego dumna nawet, jeśli spotyka się z trudnościami związania końca z końcem!
No to popatrzmy: Andrzej Duda - 1 dziecko. Jarosław Kaczyński - 0 dzieci. Elżbieta Witek - ciężko zgadnąć, bo nie ma na ten temat ani słowa na jej stronie, ani w Wikipedii. Tomasz Grodzki - 2 dzieci. I tylko Mateusz Morawiecki ma czwórkę. To tak w kwestii najważniejszych osób w państwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo maciory za 500+ nie chcą już kopulować w celu produkcji bombelko-gowniakow ?? Dziwne, bo tyle co słyszałem o sukcesie 500+...
A po co od razu tak agresywnie? Jak można nazywać dzieci bombelko-gówniakami, też kiedyś byłeś dzieckiem...albo kobiety maciorami. Po co tyle jadu? Nie lubisz dzieci, spoko, masz takie prawo. Drażnią Cię kobiety w ciąży-luzik-mogą,ale dlaczego od razu obrażać?
Bo mam dość tej patologii utrzymywanej z moich pieniędzy. Jakoś jak ja byłam w ciąży mogłam pracować do 8 miesiąca, nikt też mi nie płacił i nikt obcy mi nie pomagał. A obecne madki - daj, mnie się należy !!! Teraz to jest produkcja na ilość.
 W dalszym ciągu nie widzę powodów, żeby kogoś obrażać. Ja też pracowałam w ciązy. Teraz też pracuje, nie wyobrażam sobie, że miałabym siedzieć w domu po prostu dla zachcianki. I totalnie nie rozumiem kobiet, które rezygnują z pracy TYLKO dla 500+ . Ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy obrażania zwłaszcza dzieci...Wydaje mi się, że inteligentny człowiek potrafi inteligentnie dyskutować, a nie pluć jadem na lewno i prawo :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polaków jest mnóstwo w GB, USA, zachodniej europie, po prostu nikt nie chce mieszkać w tym ***dołku, jak z folwarku zwierzęcego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może gdyby usunąć feminazistki z sądów rodzinnych, to więcej mężczyzn decydowałoby się na dziecko? Bo obecnie w sprawach rozwodowych, w przypadku mężczyzny występuje domniemanie winy a to co mówi kobieta przyjmowane jest jako najświętsza prawda. Więc jeżeli rozwód, to niemal na pewno alimenty na dziecko i byłą żonę oraz brak kontaktów z dzieckiem. Tak więc wystarczy, że kobiecie coś odbije i może sobie bezkarnie żyć za cudze pieniądze. Mężczyźnie takie rozwiązanie się raczej nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...