Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabij mnie śmiechem, czyli nowy show w telewizji

Utworzony przez STYX, 17 sierpnia 2010 r. o 16:24 Powrót do artykułu
Przedstawiciele środowisk radiomaryjnych to moi faworyci programu. Dzisiaj tj. 17 sierpnia słyszałem jak ni to ojciec ni dyrektor chwalił Caritas. No jaja na całego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze nie: Łowcy B. tylko Łowcy.B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tytuły na następne deb***ne programy: Zabij mnie gó...m, Gó..o mnie zabijesz, Gówniaże i zębaci, Za zęby i w gów.o.ITD,ITP. Honoraria za tytuły przesłać na hospicjum dla dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkotuję Polsat za przygarnięcie Kammela. I Wam radzę to samo To wasze ciężko zarobione pieniążki wysysali z narzeczoną z PKO. A od Terientiew dostał w nagrodę etat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darujcie sobie nowego Majewskiego -igrzyska dla prostaczków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Terientiew montuje kolejną ekipę do zwalczania ojca Rydzyka ? Kto to finansuje ŁUCZYWO,MICHNIK czy RAPACZYŃSKI ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...