Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamieszki po zabójstwie 21-latka w Ełku przed barem z kebabami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 08:31 Powrót do artykułu
Niech więcej przybywa tych ciapatych do nas to szybko zobaczymy co to prawdziwe zamachy terrorystyczne.A z ostatniej chwili- Tunezyjczyk odpowie za zabójstwo tego chłopaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciapaty zaciupał Polaka a te kretyny napierdzielają w policjantów. Czy to normalny człowiek jest w stanie pojąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nie było , nie jestem zwolennikiem "multikulti" ale są jakieś granice rozsądku. Ten tunezyjczyk nie był typowym pasożytem , pracował , płacił podatki. Można się tylko domyślać że został zaszczuty i sprowokowany przez lokalnych "patriotów". Dlaczego nie mówi się o dokładnych okolicznościach tego zdarzenia. Każdy ma prawo bronić swojego domu , biznesu itp. Ta sytuacja jak w Ełku coraz bardziej przypomina hitlerowskie Niemcy przed 1939r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dresiarz wrzucił petarde do kebaba i jego pracownicy bronili lokalu. Tu wina jest po stronie tego kolesia z Ełku. Sprowokował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd PSL-PO chciał sprowadzić do Polski 70 tys. imigrantów. Jak wyglądałyby wtedy święta chrześcijan w Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dresiarz wrzucił petarde do kebaba i jego pracownicy bronili lokalu. Tu wina jest po stronie tego kolesia z Ełku. Sprowokował. Jeßli to prawda, że koleś wrzucił do knajpy petardę , szczęście że nie granat, to wygląda na to, że był to taki mały zamach terrorystyczny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupując kebaba zapraszasz do domu araba !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedzialem ze sylwestrowa balanga to chrześciańskie swieto ?czy rzucanie petard do lokali gastronomicznych w ktorych są ludzie to nasza nowa świecka a moze chrześciańska tradycja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sąsiada petarda wystrzelona w Sylwestra wpadła mi pod balkon to jak to traktować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swetru z koleżanka wypoczywa w Portugalii - i już Sejmu nie okupuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to tunezyjczyk wybił szybę w barze, ukradł napój a na koniec wrzucił petardę to może i bym uwierzył, że w Polsce obcokrajowcy są niebezpieczni. Ale idąc do domu wieczorem bardziej obawiam się grupki tępaków w patriotycznych dresach, niż ciemoskórych... bo taka prawda, ze w Polsce to Polacy zachowują się jgorzej niż imigranci w Niemczech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten co zginął też nie był nikim innym jak zwykłym bandziorem. Naraził zdrowie, a może i życie osób przebywających w lokalu. Trafił na równych sobie, więc zapłacił wysoką cenę. Może naszbyt wysoką. Swoją drogą, uważam, że fajerwerki w rękach niedpowiedzialnych często pijanych osób sa jednym z największych zagrożeń. Co do zabójców, trzeba mieć na uwadze, że działali 1) w obronie własnej, 2) w afekcie. Nie ma żadnego znaczenia kolor skóry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica jaka narodowość: Z jednej strony człowiek pracujący , płacący podatki w PL z drugiej zwykły bezmózgi dres który sam się o to prosił. To jest dla mnie oceną sytuacji a nie kolor skóry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za całą sytuacje winny jest prezesik kaczor, tylko one zieje nienawiścią do obcokrajowców jak i do do własnych rodaków mających inne poglądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Kaczyńskim i jego banda oraz z Solidarnością |Dudy. Pieprzone solidaruchy wszystkich na szafot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie pod oknem zaczęli petardami walić już około 20. I co miałem wyjść z nożem i posiekać paru bo mnie sprowokowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wnętrza chyba nikt ci nic nie wrzucił. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego mordercę muslina przerobić na karmę dla świń. Pozostałych trzech deportować. Tak powinno być, skoro zamiast zadzwonić na policję, czy dać przez łeb przysłowiowym kijem, od razu zabijają człowieka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żeby nie było , nie jestem zwolennikiem "multikulti" ale są jakieś granice rozsądku. Ten tunezyjczyk nie był typowym pasożytem , pracował , płacił podatki. Można się tylko domyślać że został zaszczuty i sprowokowany przez lokalnych "patriotów". Dlaczego nie mówi się o dokładnych okolicznościach tego zdarzenia. Każdy ma prawo bronić swojego domu , biznesu itp. Ta sytuacja jak w Ełku coraz bardziej przypomina hitlerowskie Niemcy przed 1939r.
Ten Tunezyjczyk jest MORDERCĄ i TYLE !!!! Przestań pie...ć głodne kawałki cymbale. Fakt jest FAKTEM, a faktami się nie dyskutuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Do wnętrza chyba nikt ci nic nie wrzucił.
...i co wrzucenie czegokolwiek do wnętrza to jest dla ciebie psychopato powód do mordowania kogokolwiek ? Powinieneś siedzieć w psychiatryku, a nie posty pisać barani łbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...