Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapraszają na badania, ale dopiero na miejscu okazuje się o co chodzi. Duża kara dla firmy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2019 r. o 17:56 Powrót do artykułu
Boże broń mnie przed takimi skur ...synami na starość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabieńka coś ta kara. Powinno zaczynać się co najmniej od miliona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bantustan jest miejscem łupienia slabszych przez geszefciarzy z duzą wprawą. Przeganiani z krajów poważnych maja u nas eldorado. Lichwiarze z "darmowymi pozyczkami" reklamują sie w państwowej telewizji na rowni z hienami cmentarnymi (ubezpieczenoia na zycie), handlarzami cudownych garnków i wspaniałych "wyrobów medycznych". Dzieje sie to z jednego powodu: państwo nie chroni obywateli przed oszustami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach w Izabeli lub Relaksie takie złodziejskie imprezy są niemal co tydzień. Bezmyślność i naiwność emerytów jest porażająca i świadczy o ich ograniczonym poczuciu rzeczywistości. Tak są ukształtowani przez komunę i kler. I chyba nie da się nic zrobić. Podobnie z przekrętami na wnuczka czy policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie można tego zakazać? Chociaż zaraz mądrale z tzw. opozycji, Kody itd podniesliby larum, że to nazizm i darliby ryje konstytucja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak do mnie też często dzwonią. Odbieram telefon: nazywam się Adela ixińska- pana nr telefonu wylosował np. kamerę samochodową. Już mi się krew burzy. W zależności od humoru pozwalam nawet dziewczęciu na dłuższy wywód- a co niech płacą, ale przewżnie załatwiam sprawę dosyć arogancko- mówię, że nie jestem frajerem i nie się nie wysila- to też łagodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś się bierze za tych złodziei !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakazać firm typu callcenter i problemy się zmniejszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rydzyk doi ich keszcze dokladniej, ale zbiera za to nie kary, tylko pokłony. Ci od garów placą przynajmniej podatki, Tadek doi z podatków. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież i tak tej kary nie zapłacą. Firma pewnie założona na kwotę max. 10.000zł (tzw. kapitał założycielski). Zaraz ogłoszą upadłość. I ponownie założą firmę na inną nazwę. Tutaj trzeba było dowalić 5lat więzienia lub zaplacenie kary. A tak będą dalej okradać i naciągać nasze matkimi ojców :( I co gorsza będą śmiać się nam prosto w twarz. Tak jak ci złodzieje tzw."niezależni" sędziowie. Kradli,,kradną i będą kraść, bo nikt ich za to nie skarze. Skoro można bezkarnie okradać staruszków, to kto zrezygnuje z tego procederu. Czekać na ich uczciwość. To chyba żart. Proszę redakcję, o podanie nazw innych firm równolegle działających pod przywództwem tych przestępców. Przepraszam biznesmenów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@aborygen... Ja również nie mogę pojąć, dlaczego w cywilizowanym kraju, ponoć już ROZWINIĘTYM, mogą nadal legalnie i to też, a może zwłaszcza publicznej telewizji, ogłaszać się LICHWIARZE?! I to w bardzo perfidny sposób. W TV podają, że pożyczka jest za darmo, a faktycznie udaje im się złapać mnostwo leszczy na płapkę w tzw. termin splaty. O ile Płatnych Oszustów zapamiętam z Amber Gold, o tyle PiS może zostać zapamiętany jako promotor lichwiarzy typu PROVIDENT, LEAN ON...itd. A ponoć polskie prawo chroni przed LICHWĄ?! Niestety stosowane jest jedynie wobec banków, czyli niezgodnie z KONSTYTUCJĄ, bo WYBIÓRCZO. Tutaj nikt nie gania po pogrzebach w koszulce konsTYtucJA, bo los zwykłych ludzi nikogo nie obchodzi. Ja mam konto w banku w Polsce od 2003 roku, a nie mogę uzyskać kredytu nawet na JEDEN TYSIĄC złotych? Pomimo, że stan nigdy nie schodził poniżej 5.000 złotych?! Co jest w TYM kraju nie tak? Miało być wreszcie Prawo i Sprawiedliwość, a jest syf jak dawniej. Byle złupić szaraka. Bidny nie weźmie tysiaca w banku, a Rysiu Petru wziął miliony i ani myśli splacać. Co jest z tym Prawem i Sprawiedliwością?! Co gorsza pracując za granicą nie opłaca się zakładać konta w polskim banku PKO, bo łupi Polaków lepiej jak Merkelowe instytucje?! Szlag człowieka trafia, gdy mordy polityków pełne frazesów odwołują się do patriotyzmu emigrantów. A sami maja spóleczki na Cyprse, czy w Luksemburgu. A prawo tak tworzą, by unikać polskie instytucje. To co w PKO BP jest po 18zł/mc, w Niemczech mam za darmo, bo oni potrafią obracać mym kapitałem i nie pragnie stawiać PAŁACÓW za moje straty. PiS miało to zmienić, a hołduje tej patologii jak poprzednicy. Na eurowybory zagłosuję na Kukiza, by polskie instytucje nie łupiły Polaków. Złodzieje z PO mieli siedzieć i tracić złupione majątki, a nadal plują nam Polakom w twarz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...