Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zasięg operatorów komórkowych - co warto wiedzieć?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2019 r. o 18:53 Powrót do artykułu
Ja to w a2 mobile mam zasięg playa i do tego nie przepłacam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiadomo jak jest z A2mobile? Oni chyba mają spory zasięg bo korzystają ze słupów Plusa o ile dobrze wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też w a2 i nie narzekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, z plusa, spoko są, mam u nich jeden nr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no w a2 jest git, fajny jest darmowy transfer na social media
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam w mniejszym mieście i z a2 nie ma problemow z zasiegiem i netem, mialem inne karty w innych sieciach, i mam wrazenie ze było gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wschodni, dobrze że zauwazylem twoj komentarz bo sie wlasnie zastanawialem jak z zasiegiem u a2. wychodzi na to że moze na mojej wiosce tez da rade ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem różne opinie na temat zasięgu w a2mobile, mam u nich numer od kilku lat a sporo podróżuje po Polsce i przemieszczając się nie zauważyłem większych zawiech. wiec chyba spokojnie moge polecić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalezc rzecywiscie atrakcyjna oferte operatora to nie lada wyzwanie teraz bo kazdy operator ma przeciez najjlepsze, trzeba sie wczytywac i poszukac opinii tych co sa w sieci wtedy najlepsza decyzje sie podejmie, ja tak zdecydowalem sie na a2mobile i to byl dobry krok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...