Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrobili biznes na ślimakach. "To nie jest trudna hodowla" [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2018 r. o 14:23 Powrót do artykułu
slimak slimak pokaz rogi dam ci sluzu dla podlogi bedziesz slizgi ja ***e sliskie interesy robie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slimak slimak pokaz rogi dam ci sluzu dla podlogi bedziesz slizgi ja ***e sliskie interesy robie
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to fani slimakow pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za a nawet przeciw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tez produkuje dla PSH:) Widzę, że tu też podpisy samych „znafców” tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze robi sie co raz to ciekawiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze zal komus tylek scisnie, wylozcie kase kupcie slimaki, moze o was napisza hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę dwuch hodowców się odezwało więc jednak jest coś na rzeczy zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość hahaha zawsze lepiej nic nie robić brać 500+ i maliny zbierać lub pod sklepem być ''obserwatorem''zalosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze znajdzie sie ktos uprzejmy kto tak naprawde nic nie osiagnal do niczego w zyciu nie doszel a zwyczajnie komus zazdrosci , tu bylo napisane juz wezcie zainwestujcie jak wam szkoda bo czesc z was i tak nie ma wlasnego rozumu , jestescie zazdrosni i zalosni , zycze wam jak najlepiej, ryzyko zawsze jest ale kto nie ryzykuje nic nie ma i zazdrosci jak niewielka czesc tych tu probujac was oczernic, sami jestesmy ciekawi sami prowadzimy dzialalnosc i znamy zawisc ludzi najczesciej tych najblizszych, prosze sie nie przejmowac takimi ludzmi zawsze ktos sie znajdzie, patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super sprawa z tymi ślimakami , jakbym miał środki sam bym spróbował, może w przyszłym roku się uda. Pozdrawiam hodowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, tam protestujący hodowcy truskawek, malin, porzeczek, zamiast ogłaszać protesty, ruszcie głową i zmieńcie produkcję na taką, którą ktoś od was kupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slimaki hibernują...ale w jakich temperaturach? nastepnie w marcu zwiększamy temperaturę ..o ile ? ile czasu trzeba grzać? i węgla spalić? ten deal już kilka razy jest promowany poprzez sponsorowane artykuły,najwazniejsze to wydaj kasę a póżniej jakoś to będzie ,żadnej gwarancji ceny skupu, co ciekawe ,jeszcze niczego nie sprzedał a już w tytule ,,zrobili biznes" na pewno Dziennik wschodni zrobił!biorąć kase za artykuł he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy k... chcecie od plantatorow malin??? W skupie sa po 2 zeta za kg a w sklepie w Warszawie po 30 zlotych za kg? Roznica istotna prawda? Gdyby realcje w gospodarce byly zdrowe a etyka w biznesie byla przy6najmniej na najnizszym poziomie to maliny bardzo by sie oplacaly no ale zarabiaja cwaniacy i kolesie kolesi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlodzi ludzie, nie powielaja, a szukaja nowego pomyslu na zycie, oby hodowla sie powiodla. Duzo czytalem na temat slimakow i odviorcow, oszusci sie rowniez zdazaja jednak PSH jest firmą sprawdzona, widac, ze Panstwo zakladajac hodowe zbadali rynek wybrali odbiorce nie najblizszego, a najbardziej oplacalnego. Chetnie zaglebie sie w temat. Witold
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sfrustrowani ludzie w nic nie wierzycie tylko w 500 plus wiadomo, ze podstawa jest dobrze prowadzona hodowla za darmo kasy nikt nie bedzie mial, ale lepiej krytykowac niz ruszyc glowa. Podziwiam hodowcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam się nie znam ale reportaż sponsorowany jest inaczej kwalifikowany i tam są dane teleadresowe adresowe???????? Więc dziennik sam wybral ten temat po drugie myślę że nie każdy może hodować ślimaki  Nie każdy może pracować kilometr pod ziemią i nie każdy może pracować na dachach stąd te ogłoszenie na portalach ale wy tepe ch..... Bez muzgu liczące na anonimowość w necie ktorej nie ma poniewaz kazde urzadzenie ma nr IPpewnie macie 120kg i zeza od oglądania tasiemców brazylijskich rodziny które przepełnia patologia zazdrość i umysły na poziomie jaszczurki młodzi ludzie sobie radzą i bardzo dobrze a wy jak zdechniecie nawet nikt nie zapłacze tylko spluja wam na groby i nikt o was nie pomyśli przepadniecie w zapomnieniu państwo powinno sponsorować dla was gumki żebyście się ścierwa nie mnożyły kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci Kamień 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś przeczytałem internet ....ale tak cały ???? Ha ha ha myślałem że tak tylko Chuck Norris potrafi haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c*** ci w *** i taczka gruzu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę dwuch hodowców się odezwało więc jednak jest coś na rzeczy zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość hahaha zawsze lepiej nic nie robić brać 500+ i maliny zbierać lub pod sklepem być ''obserwatorem''zalosne
 ***, dla mnie moze byc i dwÓch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za hodowlę, oby się udało,  widzę w komentarzach, że ludzie nie lubią ambitnych osób,  taka natura społeczeństwa  , lepiej się nie przejmować  i robić swoje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...