Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"ASF niszczy polskie rolnictwo". Rolnicy blokują drogę krajową. Rozpoczęli kilkudniowy protest

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2016 r. o 16:01 Powrót do artykułu
"W czwartek rozpoczęli pięciodniową, jak zapowiadają, blokadę krajowej "dwójki"." Dojna zmiana im nie w smak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech se obore zablokują cwoki bazarowe ! co im kierowcy winni... powinni się drajwerzy zebrać i w*** spuscic a psiarnia jebac mandaty za blokady !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy rolnicy. Przypomnę, że w ostatnich wyborach wieś głosowała na dobrą zmianę. Waszymi głosami PIS dostał zdecydowaną większość w sejmie i dziś zatruwa Polakom życie. Chcieliście to macie. Siedzieć teraz cicho i cieszyć się, że mamy Misiewiczów, nieudacznika Jurgiela, obłąkańca Macierewicza, bandytę myśliwskiego Szyszkę itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dałbym ci za tych ćwoków aż byś nie wiedział którędy wiać ,,ale ja jestem rolnikiem i mam troszkę więcej inteligencji jak ty ,,,powiedziałbym ci po czym poznać,,, chama ,,ale mam nadzieję iż jesteś na tyle wykształcony że dobrze wiesz ...pozdrowienia od rolników ze wschodu ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co tym gumofilcom chodzi? Konkrety poproszę,bo jak widzę to jest zadyma polityczna. Arbuzy na czele z Kamaszem zwietrzyli okazję, by się pokazać a przy okazji utrudnić ludziom życie. 8 lat psuli i dalej niszczą to co zostało, odsunięci od kręcenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no koniec miłości elektoratu to kwaczystów,a miało być tak pięknie,od razu widać,że forsy brak,broszka wysiliła sie za mocno na pincet plus ,a nie wystarczyło by pijakom i sto plus na butelke i kiełbase? pamiętajta chłopy dzie pis tam same zarazy wypadki i katastrofy w tym budowlane ,bo one tak majom i we wszystko brudne łapy pchajom,choć ni chu.. a sie na niczym nie znajom ,takie nowoczesene barbarzyńce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupił ja filcy nowe, ale tera patsze panie marszałku że znajomy s Parsiukóf ma liepsze,i mie to interesuji gdzie on kupił ich tych filcóf.Pan niech poczyta te lekramy,bo ja w nich nie znalas takich filcy.Tam napisane na nich filcy NOKIA.Możep pan dla mnie poradził coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest objazd dla samochodów osobowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaględniajac polne drogi to np tędy: ***s://***viamichelin.pl/web/trasy?departure=21-500%20nowy%20s%c5%82awacinek%2c%20poland&departureid=36nhlhyxi1dmtootk2mmnryxhvnjnjdnuwbdaxmdiymw9ovel1turnmu1ettfpvgs1t1rrnu9uaz1vtwpndu1ettvnvfuyt1rrnu9uazvpvgs9&step-1=bia%c5%82a%20podlaska%2c%20poland&step-1id=36ndnhm3e1dm04dgs2mmnsmgzjnjnjdw56otaxmdfmy05usxvnrfk0turjew9nakl1t1rnme5qyznnref3turbd01eqte=&step-2=bia%c5%82a%20podlaska%2c%20poland&step-2id=36ndnhm3e1dne1bje2mmnszdqxnjnjdg40ataxmdfnz05usxvnrgcwtlrfek9uzz1ntwpjdu9uttjpveuwtkrjpq==&arrival=rogo%c5%banica-kolonia%2c%20mi%c4%99dzyrzec%20podlaski%2c%20poland&arrivalid=35mte1dm5vbxa2mmnrnje0njnjczvkdjr5azjomtaxc2novel1turjne5qzz1ntwpjdu9ewtnnalkztvrrpq==&index=0&vehicle=0&type=2&distance=km¤cy=eur&avoidclosedroad=true&motorway=false&toll=false&vignette=false&orc=false&crossing=true&caravan=false&car=hatchback&fuel=petrol&fuelcost=1.36&allowance=0&corridor=&departuredate=&arrivaldate=
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministerstwo blokować. Ludziom życie i pracę utrudniacie. Jak nie pracuje na roli to w waszym rozumie znaczy że mam lekką pracę. Pracuje po 8-10 godzin dziennie. Dzięki wam 9-11 mam dość tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna karać mandatami za tamowanie ruchu  niby biednych rolników a jechać mogą do poprzdniej koalicji i tam swoje żale wyplakiwac 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blokujcie chłopaki do skutku! Popieram w pełni! Innym piszącym tu swoje "błyskotliwe" uwagi na początek proponuje spróbować zrozumieć o co chodzi tym hodowcom. Dla niewtajemniczonych ASF wystąpił w regionie o największym procencie hodowli trzody chlewnej w Polsce, jeżeli ci rolnicy przestaną hodować to szyneczkę i schabik, które tak chętnie kupujemy, trzeba będzie sprowadzić z zagranicy.Ciekawe czy wtedy wy, tak ciężko pracujący ludzie, nie wyjdziecie na ulice jak ceny wzrosną a jakość mięsa drastycznie spadnie, no chyba że lubicie jeść ścierwo z zachodu. A poczytajcie sobie jaki procent podatków pochodzacych z rolnictwa trafia do Skarbu Państwa, ciekawe z czego będzie 500+ dostawać buraki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka hodowla, to rozbój na środowisku: ile jest odchodów z tego i jak to jest zagospodarowywane. Potem śmierdzące mięso w sklepach. Ale jakże może być inaczej, przy masowej produkcji. Z pewnością parę tuczników znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Tak robi unia - wspomaga fabryki (złego) jedzenia. Mój problem to dziki, więc nie piszcie, że nie wiem o czym mówię. A nowa ustawa zamiast ukrócić samowolę myśliwych, daje im wicej jeszcze praw. Oby im to nie wyszło bokiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziki trzeba wyłapać i udomowić a chore utylizowac. Nie ma wyjscia bo one niczym uchodźcy często zarażone przekraczają nielegalnie granicę. Rolnikom dać zajęcie na przykład obowiązkowe szkolenia w sezonie jesienno-zimowym i odszkodowania z rezerwy na straty związane z ubojem chorych świń. Dziwnym jest ze choroba rozprzestrzenia się na obszarze przygranicznym niczym wojenne ataki biologiczno-terrorystyczne. Poszedlem daleko ale jesli sie mylę niech mnie ktoś z błędu wyprowadzi. Blokady trzeba zlikwidować, bo są udręką dla przyjeżdżających na wschodnie tereny potencjalnych inwestorów. Co z ludźmi podróżującymi, którzy z nerwów na blokadzie mogą zejść na zawał? Protestujący zrzucą się na odszkodowanie? Jedna na kilkanaście może osób popiera blokady a pozostali przeklinają rolników. Widać, że to sami z PSL, a Polacy pogonili ich w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja niech zacznie działać zgodnie z prawem i zrobi porządek na drodze K2 bo teraz to  jest bezprawie dziki wschód kilku gumofilcow rządzi się na drodze jak na swoim polu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przechodzi wszelkie pojecie! Tiry, autobusy, busy nie wspomnę o osobowych. Ostatnio widziałem sznur samochodów od Rogoźniczki do Worońca.  Też jestem rolnikiem, ale nie pochwalam takiej akcji. Nie tędy droga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z protokołem flagowym, jeżeli flaga RP jest umieszczona na pojeździe, powinna znajdować się po jego prawej stronie. Tymczasem w tych traktorach wetkniete są flagi jak popadło i gdzie popadło. Brak poszanowania symboli narodowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...