Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Stare gówna byle jakie zostały usunięte i bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie doczytałem... oddana w sierpniu...ale którego roku ?l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przestańcie wypisywać debilizmy, rzeczowo. Czy trzeba było wyciąć tyle drzew? Nie wiem, jeżeli było to konieczne to należało wyciąć. Oczywiście trzeba zrobić całe mnóstwo nasadzeń. To po pierwsze. Po drugie chwała pisiorom, że znaleźli dużo pieniędzy na projekty drogowe i dają miastu , którym kieruje PO. Rząd PO nie potrafił tego robić. Po trzecie, malutki chichot historii. Panowie B.B i J.J nie robią już konferencji atakujących prezydenta za 7 m ulicę i o dziwo nikt nie pisze o urywanych lusterkach. Bardzo mnie to bawi, a Was?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że wycięto drzewa to nie ma żadnego znaczenia. Widocznie taka była konieczność. Martwi mnie natomiast brak nasadzeń na pierwszym zmodernizowanym odcinku warszawskiej. Brak młodych drzew, krzewów, kwiatów czy ostatnio tak popularnych kwietnych łąk. Jeśli mają zostać gołe trawniki to będzie wizerunkowa lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno słynna reżyserka bialska Vanessa ma nakręcić film pod tytułem ,,Gdzie jest Bogusław "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nowy rok !!! Dla wszystkich Twoich potrzeb finansowych: zakup # #Platte długi # Założenie wdrożenia i użytkowania firmy do końca tego roku w celu ustabilizowania warunków życia poprzez udzielenie pożyczek od 7 000 PL do 10 000 000 oraz szybko i bez protokołu. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. EMAIL albertifinance24@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hu z drzewami je mozna wycisc to nie problem ale jak kurka latarnia stoi na srodku chodnika to nie problem dla durni ale jak trzeba przejsc z wozkiem to wyczyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno słynna reżyserka bialska Vanessa ma nakręcić film pod tytułem ,,Gdzie jest Bogusław "
 Czy to będzie komedia romantyczna czy dramat psychologiczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fantazy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...