Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie remont trzech stacji kolejowych. Inwestycja za 500 mln zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 stycznia 2017 r. o 10:02 Powrót do artykułu
za czyje pieniądze będą remontowane,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...trochu za moje, a co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że połączeń co raz mniej. A przydało by się połączyć Polskę od wschodu do zachodu bez przesiadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrola NIK-u wskazała na konieczność przystosowania remontowanych linii do prędkości 200 km/h. Ale po co, przecież po remoncie można ogłosić przetarg na modernizację "szybkościową" ledwo oddanej linii, prawda ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś byłem w okolicach dworca PKP - zauważyłem ,że ruszyły prace przy rozbiórce torów "towarowych". Coś może zacznie się dziać z przebudową części "peronowej" stacji Biała Podlaska "główna" .Oby w nowych rozkładach jazdy pojawiły się bezpośrednie połączenia wschód-zachód np. Brześć/Terespol-Frankfurt/Słubice coś też przydałoby się na Dolny Śląsk np Terespol-Waraszwa-Łódż-Wrocław i nad morze np. Terespol-Warszawa-Gdynia lub dalej- Kołobrzeg-Szczecin. Za przykład może posłużyć stacja Przemyśl , gdzie jest dużo połączeń "w Polskę" jak i na Ukrainę (choć jest o wiele większym miastem od naszego przygranicznego Terespola no i Ukraińcy mogą wjeżdżać do UE bez wiz to i dla naszego terenu coś przydałoby się więcej niżeli pociągi regionalne i kilka do W-wy z IC czy TLK)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...