Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie znam szczegółów ale oglądałem transmisję obrad Rady Miasta z grudnia 2021 gdy Prezydent namawiał na sprzedaż gadając farmazony i jestem przekonany, że jest kręcony jakiś wałek albo wał. Dopóki nie będzie wiadomo kto i po co kupuje, to Rada Miasta nie powinna zgadzać się na spieniężenie tych akurat nieruchomości. Już kiedyś Stocznię Szczecińska kupowani anonimowi inwestorzy z Kataru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież żeby sprzedać te działki, potrzebny będzie otwarty, TRANSPARENTY przetarg! W którym KAŻDY będzie mógł wziąć udział (Pan Boberek również ;)). Na tym etapie nikt nie ma "gwarancji" kupna. To nie jest zgoda na sprzedaż konkretnemu inwestorowi. Tylko zgoda na to, żeby w ogóle SPÓRBOWAĆ, czy ktoś się zainteresuej tymi terenami. Warto dowiedzieć się, zanim zacznie się coś komentować. :( (nie mówiac o tym - co ma stocznia, duży, działajacy zakład, to PUSTYCH działek...).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Biala21, na tych działkach roznosi się smród z pobliskiej oczyszczalni ścieków, zatem- moim zdaniem- cena będzie stosownie obniżona a rzeczywiste przeznaczenie całej sprzedawanej nieruchomości (kilka działek ewidencyjnych) będzie związane z zagospodarowaniem odpadów, zapewne niebezpiecznych, gdyż na takich- ze względu na zyski- działają prywatni recyklerzy. Sąsiedztwo koryta rzeki Krzny ma w tym przypadku decydujące znaczenie, chyba każdy wie jakie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wystarczyło NAJPIERW sprawdzić, zanim coś się napisze... Zgodnie z obowiązującym Planem Miejscowym "Brzegowa", dla tych terenów przy Brzegowej (UP-3) przewiduje się "funkcję usługowo-produkcyjną". Przy czym zgodnie z par. 57 - "na tych terenach obowiązuje całkowity zakaz: 3) składowania jakichkolwiek odpadów". PS: Oczyszczalnia jest przecież intesnywnie modernizowana. Więc akurat na te działki przy Brzegowej (już za MZK) wpływu nie ma. STOP fake newsom! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrość radnego Dzyra dotyczącą rozwoju gospodarczego miasta jest żałosna. Im gorzej dla miasta tym lepiej dla niego. Później powie, że Litwiniuk nic nie zrobił. A może pani redaktor zajmie się koncertami radnego dzyra z końca poprzedniej kadencji, a które się nie odbyły. Grunt żeby kasa na piwko była. Ps. Panie radny może warto mówić sąsiadom z bloku Dzień Dobry ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...