Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Lotnicy mają pomysł na nazwę ronda

Utworzony przez Boberek666, 29 stycznia 2022 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Kiepska nazwa, nikt tej wytwórni nie kojarzy. Proponuję nazwę "Rądo WinPol" - skojarzenie oczywiste nawet dla rdzennych mieszkańców Bydgoszcza (Jan Vincent-Rostowski).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na miejscu udało się zgromadzić wiele eksponatów. To na przykład puchary, dokumenty, mundury, ale również przyrządy lotnicze. Jest też fotel katapultowy czy wskaźniki na których pracował nawigator oraz pulpit sterowania terenem lotniska" - puchary za zajęcie PIERWSZEGO MIEJSCA. Więcej samolotów zrobili, niż było pilotów w sowieckim LWP (to jest faktyczne towarzystwo leśnych dziadków. Nie dziwię się, e Litwiniuk PO, popiera. Co PWS ma wspólnego z LWP i sowieckim wojskiem w PRLudowej. Nic. A nie, deptali tę samą ziemię-ponoć można szyb postawić, tyle paliwa zostało po sowieckich samolotach z Prl czyt Jakoś nie może do nich dotrzeć, że ich GienierałJaruzelski, był sowieckimagentem, a oni nawet do kościoła chodzili, by się sprzeciwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...