Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Możesz kupić swój własny rój pszczół i mieć ekologiczny miód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 sierpnia 2019 r. o 09:39 Powrót do artykułu
warroza szybko to zweryfikuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warroza szybko to zweryfikuje
 NIe znam się, jednak stare ule, to przynajmniej parą przegrzną trzeba by traktować. Co do "świadomości", jest świadomość niskiej jakości miodu na rynku, właściwie, to miodopodobne wytwory. A kury jak tam, co niedziela jednej mniej : D Powodzenia życzę, na wsi spokojnej, bo na rolnictwo, to lekkie spóźnienie ze 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Bardzo szczytny cel prawie jak zbiórka na hospicjum. Muszę jednak przyznać pomysł na interes niezły biorąc pod uwagę że Państwo zaczynają karierę z pszczoła i własną pasieka. Moja propozycja w takim razie proszę o dofinansowanie każdej Pasieki w województwie lubelskim na start 5 tysi dla każdego kto chce dokupić 14 Uli. Ogólnie w wielkim skrócie dla osób które nie chcą czytać artykułu (kup mi ruj za 350 odbierz 11 słoików miodu i narazie pszczoły moje) czyli dla osób które znają możliwości pszczół po majowych pożytkach pszczoły już są pomysłodawców. Swoją drogą dziennik wschodni promuje takie pseudo interesy proponuję napisać i porozmawiać z pszczelrzami z pasji którzy mieszkają niedaleko rossosza i zakładali Pasieki za własną kasę maja po 70 lat a Pasieki zakładali w wieku 16-17 lat artykuł był by napewno ciekawszy. Jednym słowem powodzenia życzę w dalszym naciaganiu ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam swoje pszczoły kupiłem za swoje pieniądze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...zakupić odpowiedni sprzęt do wytwarzania miodu..." zawsze myślałem że to pszczoły wytwarzają miód - ja dziękuję za tak wytworzony miód :( Sorrki ale trochę to naciąganie ludzi na szklane domy. Wszystko przedstawiacie w różowych kolorach a co w przypadku krachu. np: co w przypadku gdy zakupiony przez kogos rój zimą się obsypie (zginie np z głodu lub choroby) lub z wyroi się w trakcie sezonu (ucieknie z ula) - o miodzie wtedy zapomnij. Jeżli waszym glownym pożytkiem będą rośliny leśne też mozę być mało (zwławsza gdy las jest iglasty - z igły miodu nie ukręcisz- czasem z wyjątkiem jodły). Dlatego pszczdelarsto jak najbardziej TAK ale za swoje i na początek dobrze u postażować u strszego pszczelarza (ja tak zrobiłem), który taką pomoc może przyjąć z otwarymi rękami. Nauka bezpłata a i zaoszczedzić pozowli parę groszy. Wspomnienia miłych poczatków pozostają na zawsze - szkoda że co raz mniej starych pszczelarzym który tradycyjnie pszczelarzyli w starych słomianych warszawiakach bez krat, nadstawek, korpusów, izolatorów itp!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 150 PLN to nawet odkładu się nie kupi . Pełnowartościowa rodzina pszczela kosztuje 400 -500 PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napalił się szczerbaty na suchary... I szuka głupka żeby zasponsorował mu ... Tylko po co robić o tym artykuł, jakieś rodzinne, czy towarzyskie koneksje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze i najważniejsze pytanie: jaką praktykę w pszczelarstwie mają oni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzelali z luku,robili garnki teraz pszczoły,co jutro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukają jeleni. Każdy by chciał aby ich pomysł zasponsorować. Niech wezmą się za robotę założą normalną firmę a nie dziadują. To zdrowe ludzie tylko robić się nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej żyć z naiwnych i łatwowiernych. Wystarczy trochę doświadczenia w łatwym nie obciążonym prawdziwą pracą życiu. Wystarczy zajrzeć na ich profil w portalach społecznościowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa miód ekologiczny jest zastrzeżona dla pasiek po audycie z certyfikatem. Wróżę im spektakularną klapę za cudze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; -webkit-text-stroke: #000000} span.s1 {font-kerning: none} span.s2 {text-decoration: underline ; font-kerning: none; color: #9e4a2f; -webkit-text-stroke: 0px #9e4a2f} Sklep, gdzie kupicie dużo sprzętu wysokiej jakości, to Łysoń  ***s://lyson.com.pl/2-home  miodarki, ule, odzież pszczelarska itd. wszystko do pasieki dla początkującego i zaawansowanego pszczelarza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...