Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska wybrała Michała Litwiniuka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2018 r. o 14:04 Powrót do artykułu
Stafaniuk, apelację od postanowienia SO, żeś KŁAMCA, już złożyłeś? Panu Prezydentowi Litwiniukowi gratuluję wygranej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo mieszkańcy Białej !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On chyba jest w tak ciężkim szoku, że dalej nie wie ,że już przestał być prezydentem i bredzi o pracy na rzecz miasta i jakiś zmianach. On i zwierzę polityczne ? Człowieku, ogarnij się , stałeś się pośmiewiskiem. Już nic politycznie nie znaczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrafię parę rzeczy zrobić i chciałbym dalej służyć miastu najlepiej jak potrafię
Widzisz Dareczku, ale prawdę mówiąc to już bialczanie nie chcą żebyś cokolwiek robił. Służyć to możesz dalej swojemu Hrabiemu. Nie miałeś czasu dla mieszkańców? To WON !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał gratulacje i do roboty Ps.nie popełnia błędów poprzedników. PS II.DOBIERAJ ROZSĄDNIE WSPÓŁPRACOWNIKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam w Chełmie zwyciężyła Fisz z poparciem SLD i KO czy Grabczuk z PO ???? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I będzie teraz Biała na wstecznym,wojewoda się wypnie jak i cały sejmik na zdrajcę.Nikt z prawicy nie zechce z Nim współpracować.Środki które by zostały pozyskane przy obecnym już nie zostaną.Biala będzie w czarnej d... .Gratuluję zapaści  inwestycyjnej.Jak coś cokolwiek będzie realizowane to tylko na podstawie wzrostu zadłużenia jak to i Czapa raczył robić.Stary układ i sitwa powróci,już się Czapa rozgląda i rozpycha łokciami  po urzędzie zapewne aby dostać stołeczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda teraz będą dziady rządziły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się dusza raduje gdy PIS przegrywa. Byłem i będę bezpartyjny, ale tych franców nie cierpię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak, i co dalej. Bez poparcia, bez programu, z opozycją która chętnie by go utopiła w łyżce wody, Litwiniuk będzie jak dziecko we mgle Tym gorzej dla miasta i jego mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ilu ma pis radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, zobaczymy jakie to zmiany i dobra wniesie do miasta pan Litwiniuk. Trzymam kciuki i oby nie były to po raz kolejny milionowe długi jak za rządów poprzedniego pana prezydenta. Bawi mnie myśl iż tak mało ludzi myśli przyszłościowo. Owszem może i pan Dariusz mocno trzyma się PiSu i nie jest rodowitym bialczaninem ale to PiS jest górą w dzisiejszych czasach i tylko dzięki niemu biała mogła by się rozwijać. Niestety tak się nie stanie...naiwni czekać będą przysłowiowy ,,ruski miesiąc" No...ale dajmy szansę nowej młodej krwi, która być może wcześniej dla zdobycia energii pożywi się naszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie Bialczanie. Przede wszystkim gratuluję Wam wyboru nowego Prezydenta. Często odwiedzam Wasze miasto. Z przykrością muszę stwierdzić, że z roku na rok wygląda gorzej. Drogi są coraz bardziej dziurawe, inwestycji zero, nooże parę pomników więcej. Fakt, że byłemu prezydentowi zostało 38 mln niewykorzystanych środków z dotacji świadczy tylko o jego totalnej niegospodarności. Drugi fakt, że zrobił z tego hasło wyborcze i chwalił się tym świadczy o jego oględnie mówiąc głupocie. Biała jest zadłużona, a niewykorzystane środki będą musiały zostać zwrócone. Bez względu na sympatie polityczne, kierując się rozumem a nie emocjami, według mnie wybraliście bardzo dobrze. Lubię Białą z jej Parkiem Radziwilla, ślicznym Rynkiem i gościnnymi mieszkańcami. Pozdrawiam Was serdecznie, życzę Wam żeby miasto wreszcie ruszyło z miejsca i znalazło solidnych inwestorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litwiniuk bierz się do pracy! Kupiłeś sobie kupę przekornych dzieciaków tym wybielonym uśmieszkiem. Lisku przebiegły, mam cię na oku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ilu ma pis radnych
 coraz mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojoj, panie! 
Witajcie Bialczanie. Przede wszystkim gratuluję Wam wyboru nowego Prezydenta. Często odwiedzam Wasze miasto. Z przykrością muszę stwierdzić, że z roku na rok wygląda gorzej. Drogi są coraz bardziej dziurawe, inwestycji zero, nooże parę pomników więcej. Fakt, że byłemu prezydentowi zostało 38 mln niewykorzystanych środków z dotacji świadczy tylko o jego totalnej niegospodarności. Drugi fakt, że zrobił z tego hasło wyborcze i chwalił się tym świadczy o jego oględnie mówiąc głupocie. Biała jest zadłużona, a niewykorzystane środki będą musiały zostać zwrócone. Bez względu na sympatie polityczne, kierując się rozumem a nie emocjami, według mnie wybraliście bardzo dobrze. Lubię Białą z jej Parkiem Radziwilla, ślicznym Rynkiem i gościnnymi mieszkańcami. Pozdrawiam Was serdecznie, życzę Wam żeby miasto wreszcie ruszyło z miejsca i znalazło solidnych inwestorów.
 Dawno pan nie zaglądał skoro zmian nie widzi! Podoba się Rynek? A może apetycik na którąś kamieniczkę? Może zostań pan w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefaniuk, won z Białej. WySKOKuj do swojego pana!!!! Specjalnie przyjechałem do rodzinnej Białej aby przyczynić się oddanym głosem do wywalenia ze stołka najgorszego włodarza Białej w historii. UDAŁO SIĘ!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak, i co dalej. Bez poparcia, bez programu, z opozycją która chętnie by go utopiła w łyżce wody, Litwiniuk będzie jak  dziecko we mgle Tym gorzej dla miasta i jego mieszkańców.
Co mądry napisze to aż miło się czyta. Jak dziecko się recholił z kawy Stefaniuka a sam dzisiaj pączkami karmił:)) Może w tym jest dobry? Po jakim on jest "prawie"? Chyba szariatu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojoj, panie!
Witajcie Bialczanie. Przede wszystkim gratuluję Wam wyboru nowego Prezydenta. Często odwiedzam Wasze miasto. Z przykrością muszę stwierdzić, że z roku na rok wygląda gorzej. Drogi są coraz bardziej dziurawe, inwestycji zero, nooże parę pomników więcej. Fakt, że byłemu prezydentowi zostało 38 mln niewykorzystanych środków z dotacji świadczy tylko o jego totalnej niegospodarności. Drugi fakt, że zrobił z tego hasło wyborcze i chwalił się tym świadczy o jego oględnie mówiąc głupocie. Biała jest zadłużona, a niewykorzystane środki będą musiały zostać zwrócone. Bez względu na sympatie polityczne, kierując się rozumem a nie emocjami, według mnie wybraliście bardzo dobrze. Lubię Białą z jej Parkiem Radziwilla, ślicznym Rynkiem i gościnnymi mieszkańcami. Pozdrawiam Was serdecznie, życzę Wam żeby miasto wreszcie ruszyło z miejsca i znalazło solidnych inwestorów.
Dawno pan nie zaglądał skoro zmian nie widzi! Podoba się Rynek? A może apetycik na którąś kamieniczkę? Może zostań pan w domu.
 Apetycik mam, ale tylko i wyłącznie na doskonałe jedzenie, które mogę zjeść jak Pan to ujął w "kamieniczce" na Rynku. Pomylił Pan mnie chyba z ekipą dotychczas rządzącą, która miała apetycik np. na pobliski Janów Podlaski i doprowadziła do ruiny. Zmian naprawdę nie zauważam i nie tylko ja, sądząc po wynikach wyborów. Mimo Pańskiej zjadliwości, również Pana pozdrawiam serdecznie licząc na to, że Biała zacznie się naprawdę rozwijać czego życzę wszystkim jej mieszkańcom bez wyjątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała wybrała, ale nie cała. 44,56% olało obydwu Panów. Nie z lewicy, nie z prawicy....... Śp. Smoleń kiedyś, to ładnie ujął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...