Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Samorządowa. Powstało stowarzyszenie przeciwko upartyjnianiu samorządu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2017 r. o 11:32 Powrót do artykułu
Ciekawy zestaw byli z PO i SLD , okrety toną to szczury uciekają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oni co społecznicy? Przeciwko upartyjnieniu występują byli politycy hahaha normalnie kolejny kabaret. No takie czasy, że opozycja sama siebie ośmiesza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak zwykle... Klakierzy dobrej zmiany... bo nic innego nie może powstać oprócz PiSuarów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy każdej akcji, która powstaje bez akceptacji Prawej i Sprawiedliwej WŁADZY odzywają się Misiewicze, którzy siedzą teraz w urzędach i jedyne co potrafią robić to pisać komentarze bo tylko do tego mają kompetencje. W Białej nie musi być żadnej opozycji skoro Stefaniuk nawet ze śniegiem przegrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek, taki bałach, to u nas łyka Miodu, a nie dzielny i charyzmatyczny komisarz R. u schyłku swej błyskotliwej kariery"- jak to trafnie ujął komisarz Ryba w filmie o Jurku Klierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebrało się ich paru kolesi od wszystkiego. I co by tu panowie, jeszcze spieprzyć, co by tu jeszcze spieprzyć, radzili.. Może pomóc obecnym władzom, któryś się odezwał. I już go wykluczyli i dalej radzili: co by tu jeszcze spieprzyć, w tym mieście nad Krzną. Szkoda energii, panowie, wyście już dosyć narozrabiali, nikt was w mieście już nie chce. Dobranoc panie B. Dobranoc panie K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Silna ekipa walcząca przeciw upartyjnieniu - Jakubiec SLD, Broniewicz PO, Polkowski gdzie on nie był........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram, popieram , popieram !!!!!Ztego co wiem ani jeden , ani drugi nie są już w żadnej partii, i do roboty panowie - nareszcie znależli się OWAŻNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poparłbym, tylko z jakiej oni są partii : DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....wychodzą na światło dzienne.... To Czas Najwyższy, żeby wyszli na ,,światło dzienne'', bo z takiego ,,przekazu medialnego'', jasno wynika, że do tej pory działali skrycie i wyłącznie w nocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary bialski układ pod przewodnictwem sfrustrowanego Broniewicza. Żal na was patrzeć panowie. Wasz czas już minął. Weźcie się do uczciwej pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni wpis pisuarka który nigdy nic w życiu nie osiągną !!! Nigdy nie sięgniesz poziomu ich obcasa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączcie Czapajewa i będzie kolejny odcinek pod tutułem "Układ - reaktywacja".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedz mi człecze w jakim układzie był Broniewicz i czym się tak sfrustrował , jak widziałem go niedawno to tryskał humorem i energią , tak chyba nie wyglądają osoby sfrustrowane ? Widzę , że nie masz nic sensownego do powiedzenia tylko ataki personalne. Radzę przestań walić w klawiaturę tylko weź się do normalnej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W układzie który rozwalił przemysł w Białej , rozpirzył lotnisko i jedynie czego pragnie to dorwać się ponownie do koryta. Więc radzę dołączyć do kompletu Czapajewa i kontynuować budowę chodników oraz radosne rozpieprzanie tego co zostało. Jeśli Broniewicz jest taki dobry to dlaczego był w bandzie PO ? Brutalna prawda jest taka że dla kasy i władzy. Dlatego należy wprowadzać kadencyjność i odpartyjnienie samorządów, z jedna uwagą nie wypędzamy diabła szatanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech działają, bo tego, co robi Stefaniuk na pewno na dłuższą metę nie będzie tolerował również prezes PiS. Niech zatem działają, ale pod warunkiem, że WSZYSCY w tym stowarzyszeniu, zrobili weryfikację - rachunek sumienia pod kątem własnych, wcześniejszych działań, poglądów, przekonań, nawyków. Na razie jeszcze nie wiadomo, czy wszystkie osoby z tego Stowarzyszenia (widoczne na zdjęciu), faktycznie zerwały z mentalnością wyniesioną z poprzednich układów i układzików, bo tego nawet wariografy nie wykrywają. Po obejrzeniu relacji wideo TV Puls Miasta z niedawnego spotkania tego Stowarzyszenia, są jednak wątpliwości. Od razu widać, że pan Broniewicz znowu zaczyna uważać, że ma najwięcej do powiedzenia, a pozostali nie bardzo mogą dojść do głosu. Właściwie to dobrze, że takie Stowarzyszenie zostało założone, mimo, że w jego składzie są osoby, które kiedyś nie zawsze postępowały tak, jak teraz nam zapowiadają. Może teraz trzeba przyjąć opcję ,,zerową'', czyli nie będziemy wam zaglądać w legitymacje partyjne, które kiedyś nosiliście, ale dajcie, przynajmniej jeden, konkretny rozsądnie wyważony przykład, że faktycznie chcecie teraz działać w interesie mieszkańców. Możliwe, że doświadczenie przychodzi z wiekiem, ale w Białej Podlaskiej już tak było, że niestety wielu osobom odpowiednie doświadczenie w interesie publicznym, jakoś z trudem przychodziło i bardzo wątpliwe, czy przyszło dopiero wtedy, kiedy zatrzasnęło się nad nimi wieko trumny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...