Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli nasi rodzimi zdrajcy chcieli wpuścić terrorystów do PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego kaczynski rząd okłamuje Polaków??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w żadne słowa osób z rządu piss !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
36% nie chce stanu wyjątkowego, niektórzy piszą tu o kłamstwie rządzących. Co trzeba jeszcze aby się przekonali kim są ci ludzie, dlaczego właśnie na Białorusi!? Mało przykładów z Zachodu? To nie jest zabawa ani show czy okazja do lansu panie i panowie z KO ! Rząd chroni polską granicę i nas ! To jest podstawowy obowiązek państwa i to państwo nie jest teraz "państwem teoretycznym" jak sami siebie nazywali za swoich rządów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Cytat: "
    Jako przykład podano obywatela Iraku, u którego w telefonie znaleziono kontakty do osoby mającej związek z Państwem Islamskim. – Posiadał kontakty z osobą będącą powiązaną ze specjalistą od materiałów wybuchowych i uzbrojenia – zaznacza Żaryn.
  • W taki sam sposób ja "jestem powiązany" że starszymi Braćmi Cugowskimi, którzy przez jakiś czas mieszkali parę pięter nade mną (w tym samym pionie!). Jakaż w tamtym mieszkaniu wtedy była "kolekcja butelek" (być może po mleku?)!
  • Co więcej, miałem "kontakt(y)" z "Budką Suflera"; uczestniczyłem z paroma Muzykami z tego zespołu w jednej imprezie towarzyskiej - a nawet nieco rozmawialiśmy.
  • Z takimi "powiązaniami" i "kontaktami" być może zaczną mi płacić tantiemy z ZAIKS'u - oczywista bzdura, podobnie do propagandy na rzecz zbójeckiego stanu wyjątkowego.
  • Jakby tego było mało, rozmawiałem nie tylko z posłami PiS, ale także z posłami PO. Każdy z nich jest "powiązany" z doktorem Jarosławem Kaczyńskim lub z Donaldem Tuskiem. W świetle ukazanej na konferencji prasowej "logiki", mam "kontakty" nie tylko "na Nowogrodzkiej" oraz z Przewodniczącym PO, ale (przez niego) także z czołowymi politykami europejskimi i światowymi.
  • Co więcej, przynajmniej parędziesiąt razy rozmawiałem bezpośrednio z doktorem Krzysztofem Żukiem! Mam więc "kontakty" i "powiązania" w Jakubowicach Konińskich - według "logiki" ukazanej podczas tej konferencji prasowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
(...) to państwo nie jest teraz "państwem teoretycznym" jak sami siebie nazywali za swoich rządów !
 Jest państwem stanu wyjątkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
36% nie chce stanu wyjątkowego, niektórzy piszą tu o kłamstwie rządzących. Co trzeba jeszcze aby się przekonali kim są ci ludzie, dlaczego właśnie na Białorusi!? Mało przykładów z Zachodu? To nie jest zabawa ani show czy okazja do lansu panie i panowie z KO ! Rząd chroni polską granicę i nas ! To jest podstawowy obowiązek państwa i to państwo nie jest teraz "państwem teoretycznym" jak sami siebie nazywali za swoich rządów !
 Telewizja publiczna różne rzeczy puszcza i nie wierzę jej przekazowi tak jak nie wierzę rządowi . Wprowadzono stan wyjątkowy i odsunięto dziennikarzy z nad granicy , aby rządzący mogli podawać opinii publicznej tylko to co im odpowiada.   Nie dziwne , że nawet w czasie wojny są korespondenci wojenni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...