Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery skargi na uchwałę "śmieciową" w Białej Podlaskiej. Jakie rozstrzygnięcie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2020 r. o 09:43 Powrót do artykułu
NIEMIECKA RODZINA PŁACI MNIEJ za SMIECI NIZ POLSKA ??? Samorzodowcy to zwykli oszuści....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam zapłacę z chęcią. Biorę 500+ na trójkę dzieci i mnie stać. Mam za darmo od państwa 1500 zł he he he. Stać mnie więc zapłacę. Nic nie robię i mam za darmo 500 +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda lubelski odsyła do RIO a oni uznają to za zasadne,co to za państwo, w którym obywatele nie są na równi traktowani, może ludzie z Białej powinni przenosić się do innych miast np. Chełma,gdzie mieszkańców którzy płacą przecież podatki traktuje się jak ludzi a nie jak idiotów służących do ściągania coraz wyższych opłat za śmieci nijak powiązanych ze zużyciem wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nic nie pisze, że konta Litwiniuka i Hajdara na Facebooku prowadzi zatrudniony w Wod-kanie za 15 tyś ,kolega Litwiniuka- Jaroszek??? Więcej na Biała news...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z mężem płacę mniej niż wcześniej. Dobra ta metoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki I Ściema w skrócie Piś. Kaczyński drenuje pieniądze samorządów A ludzie się cieszą że dostaną 13 emeryturę tylko nie widzą że PiS daje do jednej kieszeni 1zł A z drugiej kieszeni zabiera 2zł. I oczywiście wina Tuska i samorządu A ciemny lud wszystko kupi jak mawia prezes tvp Jacek Kurski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo niemiecka rodzina pracuje A polska żyje z 500+ kosztem innych. Jak Ci źle to jedz do Niemiec 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otrzymałem z Magistratu w Białej Podlaskiej ulotkę nt segregacji śmieci,ani słowa w niej do którego pojemnika mam odprowadzać zużyte prezerwatywy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otrzymałem z Magistratu w Białej Podlaskiej ulotkę nt segregacji śmieci,ani słowa w niej do którego pojemnika mam odprowadzać zużyte prezerwatywy.
 Nie piepsz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bialych rekawiczkach pod przykrywka prawa okrada sie mieszkancow miasta poprzez haracz jakim sa oplaty śmieciowe. Najbardziej dostaja po kieszeni rodziny wielodzietne...litwiniuk pokazal bardzo prosocjalna postawe społeczną...na garbie najubozszyh.brawo panie prezydencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć kasę na utrzymanie kolesi za 15 000 zł miesięcznie. A miało bym merytorycznie, rozmowy, konsultacje. To jest fałsz i załamanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Stefaniuk podnosił oplaty i zatrudniał ludzi z wyrokami za 18 tysięcy to było dobrze. Oj pisowskie trolle jak wam nie wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEMIECKA RODZINA PŁACI MNIEJ za SMIECI NIZ POLSKA ??? Samorzodowcy to zwykli oszuści....
 ZSL znalazło sposób na dojenie i zbiórkę siana z lemingów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURY oddaje kasę zgodnie z wyborczą obietnicą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bober za Twoich rządów każda spółka ma straty jak tam czapa w wodociągach radzi sobie ? Może ulgi za jazdę rowerem zrobisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Stefaniuk podnosił oplaty i zatrudniał ludzi z wyrokami za 18 tysięcy to było dobrze. Oj pisowskie trolle jak wam nie wstyd
 Oj platformerski trollu a co ty na kłamstwa przedwyborcze Litwiniuk np co do darmowych biletów MZK dla uczniów? Takiego syfu mimo wszystko nie było za Litwiniuka Broniewicz przed wyborami też gadał o odpartyjnieniu Białej. A co jest? Właśnie upartyjnienie, kolesiostwo (patrz wod-kan) i inne decyzje które są wbrew oczekiwaniom mieszkańców Białej Podlaskiej. Ale czegokolwiek się można spodziewać po obecnych i byłych członkach platformy dla zmyły nazwanej "obywatelska". By "platformie" żyło się lepiej - Donald Tusk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie się nie myją! Tygodniami nie zmieniają przepoconych ubrań! Śmierdzi w autobusach, poczekalniach, kolejkach, itd. Przygotuj Panie Prezydencie plan postępowania w przypadku wybuchu epidemii w mieście, bo przecież teraz mieszkańcy zaczną oszczędzać wodę, a to doprowadzi do jeszcze większego smrodu , brudu i "wylęgu" wszelkich bakterii. Naliczanie opłaty za śmieci na podstawie wody jest bardzo głupie - radni, nie bierzcie tego do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Stefaniuk podnosił oplaty i zatrudniał ludzi z wyrokami za 18 tysięcy to było dobrze. Oj pisowskie trolle jak wam nie wstyd
 To jak obecnie płacą 15000 za trolowanie i prowadzenie konta na pejsbuku to jest to cacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dokładkę mamy w mieście kolejną aferę . Jaroszek z Wod -Kan , ten słynny pracuś, mający nienormowany czas pracy wypisuje na portalach społecznościowych jako Litwiniuk i Haidar (ten sam , który nie przyjął propozycji dyrektora i przestał leczyć dzieci). Dziś już wiemy jak to Jaroszek atakował Chodzińskiego z kont tych panów i rozumiem, że też w ich imieniu. Rozumiem , że tym panom nie starcza wiedzy i umiejętności , żeby sklecić parę zdań . SKANDAL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to mamy naczelnego trolla Białej Podlaskiej . Ernest się wabi i służy wiernie jak pies dwóm opiekunom. Słuchaj Erneścik, to , że jesteś puściutki , o tym mówili już wcześniej liczne osoby z Narutowicza .Ale , że jeszcze robisz za parobasa, na zasadzie przynieś, podaj , pozamiataj, tego się nie spodziewałem. Ernest ! Aport ! Siad ! Albo na kolana !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...