Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery skargi na uchwałę "śmieciową" w Białej Podlaskiej. Jakie rozstrzygnięcie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2020 r. o 09:43 Powrót do artykułu
W Białej śmieci drogie? Wolne żarty. Przyjedźcie do nas do Radzynia. Pisowcy tak u nas zażądzili że śmieci segregowane są po 20 a niesegregowane po 80... Wolałbym aby było tak jak w Białej Podlaskiej. Przyjemniej prezydent szuka rozwiązań A nie bezmyślnie podnosi cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchwała jest zgodna z ustawą więc za sposób liczenia opłaty (przełożenie zużytej wody na opłate śmieciową) możecie mieć pretensje do "dobrej zmiany" w sejmie bo to ona przegłosowała stosowną ustawę. Dla mnie akurat opłata śmieciowa się zmniejszyła w porównaniu z ubiegłym rokiem i to prawie o połowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nic nie pisze, że konta Litwiniuka i Hajdara na Facebooku prowadzi zatrudniony w Wod-kanie za 15 tyś ,kolega Litwiniuka- Jaroszek??? Więcej na Biała news...[/quote]   [quote]Na dokładkę mamy w mieście kolejną aferę . Jaroszek z Wod -Kan , ten słynny pracuś, mający nienormowany czas pracy wypisuje na portalach społecznościowych jako Litwiniuk i Haidar (ten sam , który nie przyjął propozycji dyrektora i przestał leczyć dzieci). Dziś już wiemy  jak to Jaroszek atakował Chodzińskiego z kont tych panów i rozumiem, że też  w ich imieniu. Rozumiem , że tym panom nie starcza wiedzy i umiejętności , żeby sklecić parę zdań . SKANDAL !!!
 Hahahaha No to skandal w Białej a jak kontami Morawieckiego zarządza dyrektor z pekao pracując na umowę o prace, Ziobry inny dyrektor j wielu jeszcze pisowcow a hejterzy w ministerstwie sprawiedliwości to zapomniałeś pisowski deb.ilu i trolu. Ale mi skandal pisdziel.cu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabo... Słabo, Panie Haidar i Litwiniuk, tak traktować swoich obserwatorów. To kto dziś pisze do nich? Jaroszek czy spasiony Sebuś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mi się rzygać chce tymi 15 tysiącami wszędzie przytaczanymi.... Przecież to Stefaniuk takie pensje uchwalił dla swoich kolesi, a powołani przez Litwiniuka tylko przejęli ich przywileje i płace. I o to cały szum. Trudno się było rozstać z taką pensją i teraz szczekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bialych rekawiczkach pod przykrywka prawa okrada sie mieszkancow miasta poprzez haracz jakim sa oplaty śmieciowe. Najbardziej dostaja po kieszeni rodziny wielodzietne...litwiniuk pokazal bardzo prosocjalna postawe społeczną...na garbie najubozszyh.brawo panie prezydencie
podziekij PiSowi, pisowski trolu. Podziękuj Stefaniukowi. Płakałeś jak Stefaniuk podnosil ceny w 2015 roku za śmieci? Zapewne nie. Teraz tez nie płaczesz jak ceny wszystkiego rosną galopująco. Inflacja prawie 4 %. Zobaczycie znawcy PiSu jak dostaniecie po *** teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktorek i Michałek chyba nie potrafią się wypowiedziec w cywilizowany sposob na zaden temat....serio ktos myslal, ze oni sami pisze te bzdurki na fb? Od dawna wiadomo, że to pączuś w akcji. Szkoda , że i Ernest nic mądrego nie potrafił napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabo... Słabo, Panie Haidar i Litwiniuk, tak traktować swoich obserwatorów. To kto dziś pisze do nich? Jaroszek czy spasiony  Sebuś ?
 Powiedz to spasionemu sebusiowi wprost ćwoku a nie ukrywasz się anonimowo... jestem ciekaw czy byłbyś tak odważny. Cwaniak w necie piz.da w świecie hahahahaahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ernest pisze za Bobra, Bober opala tylko pożółkłe zęby. Świetny duet. Można powiedzieć, że jeden umie czytać a drugi pisać. Niestety jest jeszcze gorzej, jeden nie potrafi pisać a drugi i mówić i pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że śmieci od wody to sprawiedliwie rozwiązanie. Nie ma mnie w domu znaczy, że nie używam wody A to znaczy, że nie produkuję śmieci a to znaczy, że opłaty powinienem mieć mniejsze. Logiczne. W drugą stronę... więcej ludzi ww domu (nawet gości czy lokatorów ) to więcej zużytej wody A to oznacza większą opłatę za śmieci. Sprawiedliwe. Niestety tym co chcą kombinować trudno przyjąć do świadomości że im się ukruci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebuś , to jak tam , dalej zamierzasz iść do Legii, czy może wrócisz do automatów ? Ha, ha, ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowisko Regionalnej Izby Obrachunkowej jest jasne. Skargi są bezzasadne. Jacek Grządka prezes RIO odpowiada, że do tej pory wpłynęły cztery skargi dotyczące uchwały "śmieciowej". – Dotychczas zostały rozpatrzone dwie skargi (...). Kolegium RIO, właściwe do załatwiania tych skarg, podtrzymało swoje wcześniejsze stanowisko co do zgodności z prawem uchwały Rady Miasta i uznało skargi za bezzasadne – podkreśla Grządka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebek przy olbrzymiej swojej nadwadze , nie dałby rady pisać , zapociłby się chłop. Zresztą widać po jego wpisać , że inteligecjom to on nie grzeszy. Skaptowali tego drugiego asa, robi jak wół a i tak ludzie mają używanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam zameldowane dzieci które studiują w Lublinie do tej pory płaciłam za 3 osoby teraz będę płaciła za jedną bo jestem sama. Dla mnie dobra ta zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu mieszkańcy się dowiedzieli, że nie piszą do Litwiniuka i Haidara tylko jakiegoś, niewiele znaczącego J. Obciach na całego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za drzwiami sześciu studentów mieszka a zameldowany jeden płacą tyle co ja teraz przynajmniej sprawiedliwie jest. Te skargi to chyba Ci studenci piszą to jeszcze ze dwie będą bo ich 6 :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15! 15! 15! Wielka sprawa, a w gruncie rzeczy to pewnie dostaje 10 bo ZUS i US zabiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jakiś Jaroszek niczym Heniek z działek pisał za Litwiniuka i Haidara to chyba dobrze.Bo co oni sami mogliby napisać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto teraz siedzi i pisze na portalach za Litwnina i doctora ? Kelner z ZGL - u ? Dobrze że przynajmiej jest pewność, że w UM jest Michał Litwiniuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto nowa, wspaniała Biała Podlaska. Wiceprezes WOD-KANU Ernest Jaroszek wpisuje się w internecie jako... prezydent Michał Litwiniuk i poseł Riad Haidar. Zarabiający 15 tysięcy miesięcznie kumpel Litwiniuka zamiast poświęcać każdą chwilę na pracę dla miasta pomaga prowadzić politykom liberalnej lewicy konta na Facebooku. Zaraz pęknę ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...