Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dariusz Stefaniuk po przegranych wyborach: "Czuję ulgę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2018 r. o 14:18 Powrót do artykułu
Jacy wredna i podli. Szczerzy, mówią co czuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja facet który mógł coś dla tego miasta zrobić....mimo swoich ułomności został pogoniony głupota chyba nie zna granic ...cała Polska się śmieje :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mieszkania za 5 procen wartosci kto wam dal  zapomnieli szybko to nie obrazajcie pana prezydenta stefaniuka  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Stefaniuk Pana pogarda dla mieszkańców Białej, zapewne domyśla się Pan których, wyrządziła szkody których niestety nie da się już naprawić. Mam nadzieję, że kiedyś, ktoś potraktuje Pana tak samo. Szkoda tylko, że tego nie zobaczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy z Białej wybrali z dwojga złego. Obaj kandydaci są do bani. Obaj przez kadencję pracowali na ten sam bałagan. Tylko jeden z nich strzelał sobie samobóje i tylko to przeważyło.Kłamstwami daleko się nie dojeżdża.Lepiej nie będzie,a tylko może trochę inaczej. Stagnacja czyli krok wstecz Białej będzie trwać,a szkoda.Szkoda rownież ,że porządni ludzie stoją z boku i nie chcą brać udziału w tych brudnych przepychankach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanie czują jeszcze większą ulge, że pognali bolszewikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój tyłek niestety nie czuje ulgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój tyłek niestety nie czuje ulgi
 To zmień profesję i zarabiaj uczciwie pracą rąk a nie tyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój tyłek niestety nie czuje ulgi
To zmień profesję i zarabiaj uczciwie pracą rąk a nie tyłka.
 Zmień pracę weż kredyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój tyłek niestety nie czuje ulgi
To zmień profesję i zarabiaj uczciwie pracą rąk a nie tyłka.
Zmień pracę weż kredyt.
 chłopie, nie załapałeś "żaluzji" - tu chodzie o Jelcza i Połaniec!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój tyłek niestety nie czuje ulgi
To zmień profesję i zarabiaj uczciwie pracą rąk a nie tyłka.
Zmień pracę weż kredyt.
chłopie, nie załapałeś "żaluzji" - tu chodzie o Jelcza i Połaniec!!!
 Jak to aluzja jak jest napisane w pierwszej osobie. Tyłek ją boli ,a od jakiej pracy boli tyłek to każdy tirowiec wie. Jasne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ROZWIEDNIK" a może ROZWIEDZIONA życiem zawiedziona?Nie robi się kupy we własne gniazdo bo później można w nie wdepnąć. Nie puszcza się śmierdzących bąków pod kołdrą bo później się je wdycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ROZWIEDNIK” a może ROZWIEDZIONA z życia nie zadowolona? Nie robi się kupy we własne gniazdo bo później można w nią wdepnąć. Nie puszcza się śmierdzących bąków pod kołdrą bo później się je wdycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanie czują jeszcze większą ulge, że pognali bolszewikow
 Bialczanie są smutni rozweseli ich pewnie marsz równości,...ale tych nowoczesnych, reszta zrozumie jak ich wydymano:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanie czują jeszcze większą ulge, że pognali bolszewikow
Bialczanie są smutni rozweseli ich pewnie marsz równości,...ale tych nowoczesnych, reszta zrozumie jak ich wydymano:))))
 Wydymani przez przedstawicieli tej samej płci ale będzie nowocześnie, a pilnować dymania będą obrońcy Konstytucji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podlaska to nowoczesne miasto...MARSZE RÓWNOŚCI ściągną wielu znakomitych i wpływowych .....tęczowych znakomitości ale będzie super!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podlaska to nowoczesne miasto...MARSZE RÓWNOŚCI ściągną wielu znakomitych i wpływowych .....tęczowych znakomitości ale będzie super!!!!!
 Będzie Biedroń i Grodzka, może Rafalala. Biała jasnogrodem będzie, a latarnie zgasną i bedziemy oczami świecić. Dorobią nam ścieżek i bedziemy wszyscy pedałować, a kto nie będzie tego obrońcy Konstytucji i Straż Wiejska siłą zmusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój tyłek niestety nie czuje ulgi
To zmień profesję i zarabiaj uczciwie pracą rąk a nie tyłka.
Zmień pracę weż kredyt.
chłopie, nie załapałeś "żaluzji" - tu chodzie o Jelcza i Połaniec!!!
Jak to aluzja jak jest napisane w pierwszej osobie. Tyłek ją boli ,a od jakiej pracy boli tyłek to każdy tirowiec wie. Jasne ?
 Od wielogodzinnego siedzenia oczywiście. A coście zboczeńcy myśleli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...