Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzieci i rodzice nie żyją. Czteroosobowa rodzina pochodziła z woj. lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2019 r. o 12:19 Powrót do artykułu
Ja prdl. A tragedii mozna bylo unikac kupujac czujnik czadu za 100zl i raz na rok przeglad pieca i kanalow spalinowych za 300zl. Niesamowita tragedia. Wspolczuje. Ale to smierc za durne 400zl.... niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogrombe wyrazy współczucia dla bliskich. Niewyobrażalna tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,piecyk gazowy" - raczej żarnik płomieniowy, oczywiście że nazwa ma znaczenie. Potrafią ludzie pisać że z tego niema spalin - i ani jednego tekstu że ze spalania gazu dwutlenek węgla czy inne spaliny jednak są. Taka głupota w narodzie. Ciekawe co profucenci piszą na opakowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ za darmo dostawali i szkoda im było na czujnik, jacy ludzie muszą być żałośni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucie... ogromna tragedia... A teraz do Rządu Polskiego gdzie jest żałoba narodowa... zginęła całą rodzina i do tego jeszcze wojskowy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia całej rodzinie   . Straszna tragedia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRAZY  WSPÓŁCZUCIA DLA CAŁEJ RODZINY ..STRASZNA TRAGEDIA BRAK SŁÓW . NIECH BÓG ICH MA W SWOJEJ OPIECE :-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom rodzinny znajduje się w Piszczacu Mężczyzna już raz w dzieciństwie uniknął cudem śmierci w podobny sposób drugiej szansy los nie dał . Babcia tego pana to słynna pani ,,Partyzantowa'' Sam pamiętam bar jaki prowadziła w centrum Piszczaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ za darmo dostawali i szkoda im było na czujnik, jacy ludzie muszą być żałośni
 stul pysk gnido. Dostawali bo im się należało. Nie umiesz ku..m ruszać to nigdy nie dostaniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mądry się znalazł ciekawe czy Ty tak robisz tak jak to skonentowaleś nie znasz tej rodziny to się nie wypowiadaj może nie było ich stać, ale teraz się nie dowiemy każdej zmarłej osobie należy się szacunek jak Cb na niego nie stać to się nie udzielaj. Być może ludzie będą mieli lekcje na przyszłość szkoda tylko ze musiała się trafić tragedia. Zobaczymy kiedy w twojej rodzinie się coś podobnego się wydarzy czy tez bedziesz prawił takie kazania PS.  Wyrazy współczucia dla rodziny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było szkoda im z 500+ przeznaczyć na czujnik, trudno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, wolałbym jeść suchy chleb i pić wode z kranu a zrobić przegląd czy naprawe pieca i mieć najtańszy działający czujnik niż ryzykować śmierć całej mojej rodziny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację ja też biorę 500+ i nic nie robię . Dają nam to się należy he he he he he . Nic nie robiię tylko ziarnka łuskam he he he he he . Państwo daje to się do pracy nie idzie he he he he . Na troje dzieci mam 1500 zł więć po co pracować na polskiego prywaciarza przedsiębiorcę i brać 2000 zł i na niego robić . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kupiłem do domu czujnik tlenku węgla to mój kolega śmiał się ze mnie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja prdl. A tragedii mozna bylo unikac kupujac czujnik czadu za 100zl i raz na rok przeglad pieca i kanalow spalinowych za 300zl. Niesamowita tragedia. Wspolczuje. Ale to smierc za durne 400zl.... niestety
 Ale oni mieli czujnik....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czujnik tlenku węgla to nie wszystko. Mogły ich zabić dwutlenek węgla i brak tlenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruszać to właśnie byle przygłup umie, ale ruszać i nie zrobic kolejnego bachora którego nien ma się za co utrzymywać to już naprawdę  trzeba być mądrym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czujniki nie w kazdej sytuacji dzialaja, radze zapoznac sie z tematem dzialania czujnikow. zanim zacznie sie krytykowac. Oni podobno mieli czujnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to mężczycna miał 37 a konieta 35 lat. Jak i pisząc nie zagłębiaja się w przebieg wydarzeń bo to dziwne, że wszędzie piszą, że strażacy wyważyli drzwi co jest naiwiększa nieprawdą ponieważ weszli oknem. Czytajac rózne artykóły, które tyczą sie tego samego tematu to można zgłupieć. Nawet jeżeli reporter rozmawiał z kimś z "rodziny" to też jak widać nie do końca słucha lub źle robi notatki bo również są będy. Np. w jednym z artykułów po pogrzebie zostało napisane, że Synek uczył sie 6 lat śpiewu i gry na instrumencie - tylko jak to możliwe że sam miał 6 lat ??? porażka te niektóre artykuły. Współczuję tylko rodzinie, że tak o nich wypisują.  Z wyrazami szacunku dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...