Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał WOŚP w Białej Podlaskiej. Program wydarzeń

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2019 r. o 14:20 Powrót do artykułu
Szkoda tych młodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten niby sprzęt przekazywany szpitalom jest własnością szpitala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dzieje z resztą kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szatan Owsiak, wolę aby mojego syna ministranta po bożemu zapinał w tyłek ksiądz na plebanii, poza tym daję na caritas, ksiądz Darek z Ełku (szef miejscowego caritasu) urządzi za to niezłe gej party
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów będą nagabywać, nieletni, pod KOściołem. Konkurencja dla tych trzech bywalców. Haidar - Syryjcyków, ziomów przeprawia bezpiecznie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr.Haidar napewno ma satysfakcje gdyz jego oddzial jest wyposazony w sprzet orkiestry Owsiaka.I nalezy sie cieszyc,ze dr.Riad wraz z zona wrocili do Bialej i pomagaja tym co pomocy potrzebuja.Z dr znamy sie z Libii gdzie pracowali w szpitalu w Beydzie i tez cieszyli sie opinia dobrych lekarzy.W Bialej pracowac jest o wiele latwiej gdyz w Beydzie warunki byly spartanskie a pacjenci bardziej wymagajacy przy leczeniu chlopcow czy mezczyzn.W Polsce jest wiecej demokracji a w Libii saniora to tney sort.Zastanawialem sie czy i u nas nie powinno tak byc bo kiedy Kadafii doszedl do wladzy to najpierw zakryl kobiety czadarami a za plotem czy w domu wreczyl miotly i mopy i zeby sie nie nudzile bo niekiedy arab mial cztery do pedzenia do roboty i obslugi swojego mistera.Salam maleykum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie robić ludziom nie dogodzisz. Jak tylko pojawiają się w tle pieniądze to już złodzieje. Zarówno wosp jak i caritas, szlachetna paczka itp. Lepiej nic nie robić i nikomu nie pomagać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szatan Owsiak, wolę aby mojego syna ministranta po bożemu zapinał w tyłek ksiądz na plebanii, poza tym daję na caritas, ksiądz Darek z Ełku (szef miejscowego caritasu) urządzi za to niezłe gej party
Słabo prowokatorze sekty Owsiaka jesteś wyznacą recydywisty ktory cię strzyże na Złote Melony i lewe faktury na swoje społki a ty beczysz i dajesz dwa razy więcej na złość tylko nie wiem komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość już okradania społeczeństwa przez owsikową srake ! Potrącić za wszystkie wcześniejsze akcje kasą łupioną ze społeczeństwa : służby na usługach, "darmowy" lot F-16 okularnika,darmowy lot LOT-em.Co mafijnego biznesu OLT-łekspres nie dali okradać ? Znów będą tradycyjnie wystawać pod Kościołami.Sam byłem świadkiem gdy potem mali owsikowi oszuści za pomocą linijki wysypywali bilon w Mc Donaldzie.Dlaczego z pieniędzy na pomoc opłacane jest bagno moralne i dosłowne Łowsiakostock ? Alkohol,narkotyki i kurestwo z taplaniem w błocku-róbta co chceta idealnie deprawujące młodocianych.Caritas pomaga bez takiego szumnego bicia piany,wrzasku mendialnego i prowizji dla organizatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę poczytać o fundacji ZŁOTY MELON. A przyrownywać WOŚP do Caritas? Lemingi są śmieszni w swej głupocie. Więcej kosztowało TVP2 puszczanie tej hecy jak zebrany grosz. Co widać po polsatowskiej akcji z reklamą mikołajkową. No, ale przykleić sobie serduszko na czoło... bezcenne. Ja w Chełmie przypominam sobie po pustych ulicach. Dosłownie ludzie mają dość tego nagabywania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkim wrogom wośp, c*** wam w dupę *** nie myte. żebyście zdychali pod gołym niebem ale do szpitali żeby was nawet nie przyjęli wy *** pisowskie nie nawidzę was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkim wrogom wośp, c*** wam w dupę *** nie myte. żebyście zdychali pod gołym niebem ale do szpitali żeby was nawet nie przyjęli wy *** pisowskie nie nawidzę was
 Czy wszyscy zwolennicy Owsiaka i sam Owsiak to chamy ? Których jedynie stać na obrażanie innych, mowę nienawiści ,dzielenie Polaków. Wybaczcie jak ktoś jest człowiekiem dobrym i altruistą to zachowuje się i postepuje inaczej, proste , prawda ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkim wrogom wośp, c*** wam w dupę *** nie myte. żebyście zdychali pod gołym niebem ale do szpitali żeby was nawet nie przyjęli wy *** pisowskie nie nawidzę was
Czy wszyscy zwolennicy Owsiaka i sam Owsiak to chamy ? Których jedynie stać na obrażanie innych, mowę nienawiści ,dzielenie Polaków. Wybaczcie jak ktoś jest człowiekiem dobrym i altruistą to zachowuje się i postepuje inaczej, proste , prawda ?
 Dokładnie, morda pełna wspanialych frazesów, a w sercu jad i nienawiść, bo ktoś miał czelność pomyśleć inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...