Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Broni faceta pracującego metodą teleportacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posł sejmu pracuje w Warszawie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciwość i żądza władzy. A synek dalej z Dodą się sądzi? Ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haidar powiedz jak to tak się się pracować w dwóch miastach jednocześnie ? Bo logicznie myśląc któraś posadę traktowałbym olewczo więc albo gruszki albo maliny Ty wybrałeś koalicję obłudników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to czekam na inną wymianę. A mianowicie na jak najszybsze zastąpienie Posła Zawiślaka przez Wicepremiera Jacka Sasina na funkcji szefa okręgu PiS. Czekam bo zaraz nie będzie co zbierać z PiS w powiatach okręgu 7.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież piSS swoją biernością wobec służby zdrowia przyczynia się do masowego umierania Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haidar powiedz jak to tak się się pracować w dwóch miastach jednocześnie ? Bo logicznie myśląc któraś posadę traktowałbym olewczo więc albo gruszki albo maliny Ty wybrałeś koalicję obłudników
 W dwoch miastach I na trzech posadach szpital ,prywatny gabinet,posel a potem placza ze sa przemeczeni. Jak mu tak zalezy niech zrezygnuje z posla I po problemie,przeciez tam nikogo nie uleczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja tego Owsiaka nie cierpię.Wiem że oddaje połowę tego co zbiorą przemarzniete dzieci,ale czy to tak powinno wyglądać we współczesnej Polsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież piSS swoją biernością wobec służby zdrowia przyczynia się do masowego umierania Polaków.
 Za to za peło ludzie zyli po 150 lat a w prezencie dostawali kamienice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu Owsiak ma do powiedzenia a pan panie Haidar to jeszcze kim chciałby być bierz pan się do roboty obiecywał pan że jak zostanie posłem to zlikwidujesz pan kolejki do lekarzy czekamy na realizację pana zapowiedzi czy tak jak całe POKO oszukiwał pan wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież piSS swoją biernością wobec służby zdrowia przyczynia się do masowego umierania Polaków.
Za to za peło ludzie zyli po 150 lat a w prezencie dostawali kamienice
 No, nawet od akowców i bezdo,mni rozdawali wtedy samochody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady. Wielu ordynatorom wygasały umowy i nikt tak nie szalał. Może pracować w Orkiestrze Owsiaka i pracować z dziećmi do tego prywatny gabinet i sejm. Zastanówcie się kto ma taki komfort To jest dopiero chore.Nie ma ludzi nie zastąpionych a w wieku 68 lat szczególnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolliska zbierają na premie roczną. Mam nadzieję, że jak nazbierają, odpoczną i da się wtedy czytać komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to czekam na inną wymianę. A mianowicie na jak najszybsze zastąpienie Posła Zawiślaka przez Wicepremiera Jacka Sasina na funkcji szefa okręgu PiS. Czekam bo zaraz nie będzie co zbierać z PiS w powiatach okręgu 7.
 Słuszna uwaga. Ten były taksówkarz robi wiele szkód wpychajac na stołki swoich przybocznych z których zdecydowana większość to straszne miernoty. W urzędach ludzie się śmieją do łez z jego klakierów i ich kompetencji. Niestety dużo złego w tym zakresie zrobił Czarnek realizujący polecenia kadrowe taksówkarza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWAŻNY LEKARZ nie zajmuje się P0lityką i leczeniem jednocześnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Holandii od zeszłego roku zabroniono lekarzom specjalistom praktyk w różnych szpitalach.Specjalista musi wybrać jeden szpital bo pacjenci się skarżyli na niewłaściwą opiekę.Niby jak można dobrze leczyć i znać swoich pacjentów skakając z jednej placówki do drugiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mrówka cała.Złoty melon.Tabasco.Jasna sprawa. Tylko dzieci szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten sprzęt w szpitalach od WOŚP nie jest własnością szpitala tylko WOŚP i w każdej chwili mogą go zabrać. Szpital tylko korzysta z tego sprzętu i ostro przepłaca za jego serwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasłyszane w rmf: "POKO, okręg chełmski: - Jestem ZA małżeństwami homoseksualistów, oczywiście! Z prawem do adopcji dzieci, co to komu przeszkadza? "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jureczku ... jak każdego roku małe dzieciaczki na mrozie zbiorą Ci siano, zbuduj swój szpital i zatrudnij tam tego ordynatora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...