Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne weryfikacje chętnych na Mieszkania Plus

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 09:21 Powrót do artykułu
A w Lublinie kiedy Prezydent znajdzie grunty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie ma obiecanych miejsc pracy w mieście. I co Darek? Znowu nic nie wyszło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że lista będzie jawna i publicznie dostępna... Chętnie się dowiem kogo sponsoruję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w Białej jest tylko trzeba chcieć pracować. A jeżeli chodzi o prezydenta to mocno zapunktował tworząc w mieście oddział ITD i 120 miejsc pracy. Po tylu latach w końcu zaczęło się też coś dziać na lotnisku - jest pierwszy inwestor w strefie ekonomicznej i kilkadziesiąt nowych miejsc pracy. Zobaczymy jak się to będzie dalej rozwijać ale widać, że dużo się teraz w Białej dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dostanę to dam Ci znać i wpadniesz? . Wiesz co to mieszkanie plus? płacisz prawie 900 zł (czyli tyle co kredyt) dodatkowo musisz sam wykończyć te mieszkanie więc jeśli nie chcesz kupowac zestawu miebli w bodziu i żeby to wyglądało trzeba min 30 tys wydać wiec czy ty mi coś dasz? policz 20 lat x opłata wychodzi 200 tys + wykończenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tyle że nie trzeba wkładu własnego to duża ulga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weryfikują czy są godni na zaszczyt mieszkania.. tzn czy ich eksmitować potencjalnie nie będzie trzeba,bo nie pewna przyszłość oj nie pewna:)Kto ma jakakolwiek stalą prace już dawno na kredycie jest,a z ta pracą to na tej pustyni oj ściska.....Ten Gość co zachwala te ITD to chyba tam siedzi właśnie, bo nie sadze zęby fizykiem u Eda był.. ITD cale przyciągnęła tu super rewelacyjna sytuacja rynku pracy a co za tym idzie super dramatyczne stawki niestety dla "swoich" tylko znajomych z tym że w porównaniu z tymi stolycznymi i tak tu są atrakcyjne ale cieszmy się cieszmy .....jest super jest super.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niee trzeba wkładu własnego mieszkania dają gole czyli trzeba samemu wyremontować ułożyć płytki kupić kibel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mocno zapunktował, pracę dostał bez konkursu Dariusz Litwiniuk z PiS ( przewodniczący rady miasta) oraz siostra Dariusza Stefaniuka Agata Ch. Wszystko mozna sprawdzić na stronach GITD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin. Okolice galerii Olimp. Nowy blok mieszkanie deweloperskie. Osiedle zamknięte.  40m2 dwa pokoje. 185tys.  Mieszkanie własnościowe!!!! Czynsz 300zl z miejscem postojowym w tym zal. Na wodę śmieci i ogrzewanie Wykończenie niskim kosztem 30 tys.  Kredyt 25 lat ok 900zl miesiecznie 1200zl I mieszkanie własnościowe!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do NIEEE wy chyba rozumiecie co. Czytacie w ta kwota czynszu jest wliczona rata za mieszkanie(tak. Jak by rata kredytu) po 10 latach można mięs,ladniee wykupić na własność oczywiście odjąć te raty które bylyy już zapłacone. Teraz ludzie też płacą po 1000zlplus opłaty dla kogoś od kogo. Wynajmują mieszkanie i ono nigdy nie będzie ich, więc na to. Samo wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytując głównego bohatera popularnego sitcomu minionej dekady "plusy" to każden jeden by chciał, ale robić, to nie ma komu... i to idealnie odzwierciedla mentalność społeczeństwa nastawioną na "daj" z góry, bo im się "należy" i rozdawnictwo socjalne hula w najlepsze w kraju po niechlubnej spuściźnie prl. ja wolałem samodzielnie zarobić pieniądze i kupić mieszkanie za swoje od dewelopera ******krawdom.pl/ zamiast żebrać o łaskawą pomoc rządu na koszt podatnika, godność by mi na to nie pozwoliła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast polegać na rządowej pomocy socjalnej najlepiej zarobić, zaoszczędzić i wreszcie trzecie z, zakupić nieruchomość na własność bez żadnych zobowiązań wobec urzędów i banków, wobec wierzycieli i innego rodzaju instytucji publicznych. ja tak zrobiłem i mogę się cieszyć świetnym, wyremontowanym już lokum od ******krawdom.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim jest ten pan bronkiewicz ze dziennik wschodni pyta go o zdanie? Czy to juz kampania wyborcza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...