Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Inne szpitale mają ogromne długi, a ten skończył rok z zyskiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 marca 2019 r. o 07:58 Powrót do artykułu
Trzeba PŁAKAĆ ! Szpital ma leczyć a nie osiągać zyski !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak Wojciechowski to zrzuci na poprzedni zarząd że szpitale są zadłużone ale przypomnijmy że za wykonane zabiegi płaci NFZ który podlega pod rząd PiS. Od 4 lat. Przed wyborami sobie przypomnieli o pacjentach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy sukces Marszałka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robi tam Dyzma? Udaje że to dzięki niemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz do zdjecia:pracowity Dyrektor i 3 nierobów/polityków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz tam chodziński i dyzma zrobią porządek i się skończą zyski :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niudacznik Dyzma wpakował do rady szpitala ignoranta Paszkowskiego co to wójtem miał być ale nie wyszło, to jak trzech- razem z Chodzińskim - się wzieło za szpital to klęska murowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......bo inne szpitale leczą ????!!!!! dla tych co nie rozumieją - jak się leczy to niestety pieniądze trzeba wydawać.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziński do roboty, masz co niszczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prosta sprawa, zapakować wszystkich dyrektorów do PKS wywieźć do Białej i niech p. Oleński przeszkoli ich przez tydzień jak wyjść z długu. ja piszę na poważnie, dobre wzory niech powielajainne szpitale. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda,że nie leczy a jedynie dobrze meblują....i pacjentami na oddziałach nie interesuje się gdzie są i co robią.....no i Adam speeeecjalista już tam jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszę z własnego doświadczenia szpital w białej to tylko ładnie wygląda nie leczy Jak nie leczą to mają pieniądze co z tego że robią rezonans jak nie potrafią leczyć. Neurologia to paranoja z rezonansu i z punkcji wyszedł SM oni nie potrafili powiedzieć że to SM na wypisie ani słowa o chorobie i co mam robić. Na wypisie pacjent w stanie dobrym choć ledwo co mogłam iść do samochodu zalecenia leków - rutinoskorbin sugestia od pani doktor neurolog która wydawała wypis coś pani depresyjna może psycholog. Na moje argumenty objawy choroby - pani "X" jak za długo posiedzi przy komputerze też tak się czuje, usmieszki w sekretariacie. Zostałam z niewiedza przez rok Lecze się w Lublinie zostałam przyjęta do szpitala z takimi wynikami które zrobione były w białej ewidentny SM Nie pozbywaja się ludzi jak biała, naprawdę leczą. Co z tego że jestem z białej jak jeżdżę do Lublina żeby się leczyć. I tak jest też z innymi poważne choroby leczymy się w innych miejscach niż biała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest już speeeeecjalista Adam.....więc może nie byc tak "dobrze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...