Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinniście bardziej porozmawiać z tym radnym dlaczego nie robi zakupów w polskich sklepach lub na Orlenie tylko w portugalskiej Biedronce. Jak tak można dawać przykład wyborcom????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa jasne że to atak polityczny który powinien kosztować pana tak po znajomości 1000 pln + 30000 pln od sanepidu no ale jak znam życie to koledzy krzywdy z tego powodu nie zrobią nie to co my drugi sort Nas tylko karać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie próbował szalikiem zakryć, jak go upomniała, co za buta i arogancja. Bardzo fajna i opanowana kobieta w zderzeniu z chamem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atak polityczny, jak mówi jego szef to atak na Polskę, na Kościół, na wartości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej to atak na POlskie wartości i na kościół !! Bo to POlak i katolik - tego drugiego jestem pewien, bo wg. tej ideologicznej grupy wyznaniowej nie ma miejsca dla osób niewierzących w Wolsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie , mieszkańcy Białej, oburzać się i utyskiwać, ale Wasza pozycja w tym miasteczku jest całkowicie podporządkowana dobrej lub złej woli takich osobników. Nic mu nie zrobicie, ponieważ w kraju chamstwo stało się powodem do dumy, a to z kolej przedkłada się na wyniki przy urnach wyborczych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielę się tą informacją w ten sposób, ponieważ chciałbym przekazać swoją fortunę wzrastającej osobie lub sierocińcu, który boi się Boga. Mam bardzo ciężkiego terminalnego raka mózgu. Mój lekarz prowadzący właśnie poinformował mnie, że moje dni są policzone, ponieważ mój stan zdrowia się pogarsza. Mam na koncie dużą sumę, którą chciałbym przekazać poważnej osobie lub sierocińcu i która może dobrze wykorzystać te pieniądze, tworząc domy dziecka i szkoły dla wychowania dzieci biedny, kiedy jestem z dala od tego świata. możesz zostawić mi wiadomość do dalszych wyjaśnień. Dziękuję i błogosławi was Boże Ojcze Niebieski! E-mail : chantalecouss@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, że takie osoby są radnymi. Jako osoba publiczna powinien być przykładnie ukarany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, że takie osoby  są radnymi. Jako osoba publiczna powinien być przykładnie ukarany.
 Są bo ich wybraliście.Do kogo macie pretensje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomnij, niby gdzie zaistniały te ataki katolików na ateistów. Bo ja raczej widze cały czas czynne ataki na kościoły. Dzięki Bogu niedługo ten sztandar ludu zniknie a ty z listy płac płatnych jego trolii. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto go wybrał, teraz niech się wstydzi, chociaż badania naukowe mówią że zachowania wyborców w ok. 80% pokrywają się z zachowaniami ich autorytetów vel. kandydatów. Po oglądnięciu tego video, odnoszę wrażenie że ten Pan może mieć korzenie w Pcimiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za każdym razem noszę maseczkę choć nie lubię. Czekam na wskazówki gdzie mam rzucić tym kamieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego bezmaseczkowość jest ważniejsza, niż Twoja :-) Po prostu rasa panów nie musi przestrzegać przepisów ustanowionych dla gorszego sortu. Przykładów na potwierdzenia mamy masę - rodzina Emilewiczów, Kaczyński, PiSowcy na Wawelu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest jakaś parodia dosłownie jak z filmu Stanisława Barei -MIŚ- PAN RADNY NIE WIE CZY JEST NAKAZ ZAKRYWANIA NOSA I UST!!!! Osobiście polecam ten film bo on pasuje do Pana radnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych fantyków wszystko jest atakiem politycznym, Nawet jak dostanie mandat powie biedny że to atak lewaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...