Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto usuwa z Facebooka niewygodne komentarze, bo "wywołują chaos"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2018 r. o 08:22 Powrót do artykułu
Ot pomorki!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała to główne gniazdo wylęgu larw pisowskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym za samą twarz Pana Cybulskiego zablokował żeby nie psuł dizajnu mojej strony. Na szczęście na mojej nie pisze, pewnie nie ma czasu między sprawami sądowymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cubulski jako odwiedzający profil miasta Biała Podlaska miałem Ciebie już dość z gówna robiłeś zawsze burze i uważasz że jesteś najmądrzejszy. Tak samo jak ten wieśniak z piszczaca z peeZel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, ja mam w pupie ten cały PiS ale pani niezależna jak zwykle redaktor nie zainteresuje się kultura osobista pana cubulskiego, który ma z nią problem w komentarzach. Zwymiotować idzie od jego komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym dał mu bana na fb i wogole na wypowiadane się publicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta CENZURA wcześniej znana jako KOMUNISTYCZNA to cenzura dobrej zmiany i nikogo innego jak PIS-u i dotyczy już obecnie wielu dziedzin naszego życia a będzie postępująca jak widać to już nie demokracja a raczej Folwark o którym pisał ORWELL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy wie jaki poziom debaty reprezentuje pan ***ski wiec nie ma dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak swoją drogą... może krok naprzód i postulat podobny do niedawnego w ugandzie. ***wyborcza.pl/7,75399,23483938,uganda-opodatkuje-plotki.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prościej było zapytać premiera osobiście o te umowy? Jako lider największego opozycyjnego ugrupowania politycznego w BP niewątpliwie miał by pan tę możliwość. Prowadzenie dyskusji na FB, to takie trochę infantylne, nieprawdaż ? Chociaż może jakie ugrupowanie taki i poziom ... Proponuję jeszcze poruszyć temat czujników powietrza, bo w tych nowych mieszkaniach sporo matek z dziatwą zamieszka, a skąd bidule będą mogły wiedzieć czy wyjść można i jak można to gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również widziałem wypowiedzi tego buraka nawet jak ktoś mu odpowiadał metorycznie z urzędu miasta to ten swoje dalej klepał. Ja rozumiem że nie każdemu może podobać się program mieszkanie+ ale na litość ten cebula siedziałna fb chyba cały dzień i tylko klepał posty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Pan sądzi, że umowy mieszkań + są lichwiarskie zapraszam do debaty, która odbędzie się online na pewnym popularnym kanale YT. Napisze do Pana wiadomość e-mail zapraszam serdecznie. Zaznaczam, że to, co Wy gadaliście na konferencji to farmazony. Np. ludzie rezygnują kto będzie tam mieszkał? Otóż jest lista rezerwowa 110 nazwisk, w umowie jest zapis, że jak Polska wprowadzi walutę euro to czynsz będzie w euro (a w czym ma być w rublach?) , ludzie nie są chronieni mogą ich wyrzucić w każdej chwili (3 pełne miesiące trzeba nie płacić lub łamać dalej regulamin mimo pisemnego upomnienia), że prawa do lokalu socjalnego nie będą mieć jak nie będą płacić (to nie mieszkanie socjalne a na zasadzie kredytowania nie płacisz 3mc to wypowiadają umowę) takie same umowy podpisywali lokatorzy (zrewitalizowanycyh kamienic w centrum i bloku ZGL przy szpitalu) pewnie biorąc kredyt w banku to można nie płacić i mieszkać? , że trzeba wykończyć mieszkanie za swoje pieniądze a kupując od dewelopera to mieszkanie jest gotowe do zamieszkania? PS odezwij się na moj e-mail
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi umknęło, osoba z zapędami politycznymi, aktywnie działająca w ugrupowaniu które ma aspirację startować w wyborach, zadaje pytania na FB???? Jak gimnazjalista? A ja gupi myślałem że zapytanie (o którym wspomniał pan Grzegorz) kieruje się do kancelarii premiera, a jak już ktoś ma dzikie parcie na szkło to informację o tym umieszcza na profilu SWOIM lub SWOJEGO ugrupowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do władz miasta . Kiedy ZGL wypłaci trzynastki swoim pracownikom ustawowy termin wypłaty do 31 marca a tu pierwsza dekada czerwca a tu ani słychu ani widu kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KREMLOWSKIE PEJSBOOKOWE TROLLE z P0-LSD-ZSL NALEŻY ZBANOWAĆ DOŻYWOTNIO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KREMLOWSKIE PEJSBOOKOWE TROLLE z PISu NALEŻY ZBANOWAĆ DOŻYWOTNIO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojcowie założyciele IIIRP (PRL bis) Pierwszy prezydent III RP -Jaruzelski Pierwszy minister MSW III RP - Kiszczak Pierwszy minister MON III RP - Siwicki - wszyscy szkoleni w Moskwie na Łubiance. !!!! Wykształcenie - certyfikat NKWD.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robiliście serię materiałów o opluciu obcokrajowca w Lublinie. Czemu milczycie o wnuku Wałęsy, który uczestniczył w głośnym pobiciu Szwedów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cebulak a kogo obchodzi Twoje zdanie? pisz na swoim FB lub swojego ugrupowania.... a zapomniałem nikt tam nie wchodzi więc trudno mówi się czas isc do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Samorządowa to ugupowanie chcące startować w wyborach ? Dlaczego nie macie odwagi zadawać pytań na konferencjach i Radzie Miasta ? Produkujecie się na facebooku , ale to nie jest właściwa forma do przekazywania informacji wyborcom. Te stowarzyszenie jest jakieś nienormalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...