Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkania Plus: W maju rodziny dostaną klucze. Jaki czynsz będą płacić?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2018 r. o 20:37 Powrót do artykułu
Kolejne klamstwo pisu. Ludzie wy nadal im wierzycie? Oni mają was za ciemny lud, taką wyborczą papkę. Kupują was nawet nie za kiełbasę, za mydło i powidło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak zdewastuja i zadluza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że Tusk lemingi kupił kopem w du... . Czy te miernoty z PO.N nigdy nie pojmą, że sympatię zdobywa to ugrupowanie, które wypełnia obietnice wyborcze? A ciemny lud to wierzy, że Płatni Oszuści pomagają Polsce służbą u Merkel. Pomoc PO widać po Janowie... Tam im akcja obrzydzania Polski wypadła w 100%. I to jest jedyny sukces Platfusów. W innych dziedzinach widać jaskrawo ich butę, złodziejstwo i oszustwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za moje mieszkanie 5-pokojowe, 83,29 m2 (zameldowane 4 osoby), płacę w Lublinie 622,34 zł ( w tym 20,00 zł za internet, w powyższej cenie jest już opłata za gaz).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bu ha ha Alez wydymali suwerena ! bez mydla...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozdawajcie nieswoje za darmo,finał łatwy do przewidzenia.Oni są milionerami, bo albo żydokomuna, albo kaczki, dały im mieszkania za złotówkę!  Są to, często, duże lokale w centrach miast, wielomilionowej wartości. Ale tak to zwykle jest, gdy gołodupcowi coś się daje nieswojego za darmo,  tego gołodupca nie stać na utrzymanie takiego lokalu! Czynsz niezapłacony, dzieci głodne, w długach po uszy są ci milionerzy, czyli Rockefelery w onucach.  Tak to się smutno kończy, gdy populistyczne rządy, aby utrzymać się przy korycie, rozdają gołodupcom nie swoje. Mieszkania owe zostały zbudowane przez cały  naród i ani kaczki ani żydokomuna nie miała prawa , za darmo, je rozdawać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo mało ja za 3 pokojowe 70m i 2 osoby place 650 w tym zaliczka na wode i ogrzewanie...z reguly przy rozliczaniu zuźycia jest doplata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo sluszna decyzja rządu z tymi mieszkaniami a te co ujadają na rząd niech wiedza że za darmo dac nie można bo trzeba zaplacic deweloperowi za wybudowanie tego mieszkania a kapitaliści nie popuszcza. Mam nadzieje że rząd powola do zycia własne firmy do budowania żeby była robota dla wszystkich i mieszkania. Tak już było i ludzie byli zadowoleni i wierze że PiS dla narodu tak samo zrobi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co była ta cała pompa z wbijaniem szpadli z Kaczyńskim na czele.Wybudowali mieszkania dla tych co maja pieniadze,a problem ludzi biednych ,bez pracy i marnie zarabiających nadal pozostał. Niestety ludzie na cwaniakach typu Bierecki i Stefaniuk już się poznali.Złodzieje grasują na rózne sposoby.Wyborcy musza się bacznie przyglądac na ręce.Cała władza Białej to mafia,ktora ma oparcie w warszawie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem niektórych komentarzy. Po co tak każdemu dogryzać. Niestety na tym polega kolej rzeczy żeby mieć trzeba płacić. Każdy jakoś zarabia na życie i na mieszkanie. Jednemu idzie lepiej drugiemu gorzej, ale myślę że jakby komuś naprawdę zależało na mieszkaniu a wie, że z kasą krucho starałby się to zmienić, ale po co skoro myślenie wielu ludzi polega na tym państwo da. Owszem da ale nie za darmo. Każdy by chciał wygód za darmo. A mieszkania plus są dobrą inicjatywą dla wielu młodych małżeństw i rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem że Biała Samorządowa neguje wszystko co dzieje się w mieście bo jest opozycją i ktoś im powiedział, że poważna opozycja tak robi. No a oni są poważni. Jako że projekt informowania społeczeństwa o zanieczyszczeniu powietrza można uznać za wielki sukces to może kolejna akcja? Np. specjalne oznaczenia dziur w drogach, bardzo ważne jest uświadomienie mieszkańców w tej materii, a i może przy okazji UM zawstydzicie.I co istotne młode matki mogły by, widząc takie oznaczenia wybierać miejsca na spacery które są bezpieczne, a omijać te z dużą ilością dziur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czynsz jak rata kredytu buhahahahahahahhahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie którzy to nie potrafią czytać ze zrozumiem 820 zł ( to czynsz do spółdzielni + odstępne z opcja wykupu + woda , gaz , śmieci , sprzątanie klatki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo wszystko jest to niezła oferta dla osób bojących się kredytu albo nieposiadających wkładu własnego. Wychodzi w sumie podobnie jak wynajem na wolnym rynku ale za 30 lat nabywa się własność. To już dużo. Mimo wszystko nie jest to jednak tak korzystne jak zapowiadano. Ja kredyt plus opłaty za 65 metrów mam 1400 zł więc na poziomie tych cen z programu. A mogłem wybrać lokalizację i kredyt mam na 20 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego ze kwoty sa zbliżone do rat kredytu jak nie każdy ten kredyt dostanie bo za malo zarabia. Ten program to szansa dla takich ludzi, których stac na wynajem ale jednocześnie sa za biedni żeby dostać kredyt w banku i wylozyć wkład własny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli za wszystko: prąd, woda, śmiecie itp. To nie jest dużo. Kredytu nie zaciąga, wykupić może. Też tak bym chciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wartość mieszkania 40 m2 to ok 120 000,00 Miesięczna wartość kredytu to ok 550 zł. Miesięczny czynsz ok 250 zł. Miesięczny koszt mieszkania którego staję się właścicielem to ok 800 zł. W każdej chwili mogę je sprzedać, zamienić na większe lub podarować . Każdy kto ma odrobinę rozumu zastanowi się nad takim prezentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wartość mieszkania 40 m2 to ok 120 000,00 Miesięczna wartość kredytu  to ok 550 zł. Miesięczny czynsz ok 250 zł. Miesięczny koszt mieszkania którego staję się właścicielem to ok 800 zł. W każdej chwili mogę je sprzedać, zamienić na większe lub podarować . Każdy kto ma odrobinę rozumu zastanowi się nad takim prezentem.
 Wystarczy wejśc na mieszkania do sprzedania w Białej np na 1 piętrze za m3 3200 zł co daje za mieszkanie 128 tys stan deweloperski 40m2 . Wchodzisz na kalkulator wpisujesz wartość mieszkania 128 tys kwota kredytu 110 tys wkład własny 18 tys równe raty na 20 lat miesięcna rata 649 zł dla banku oddajesz 156 tys zł czyli bank zarabia 46 tys zł. Wię nie pisz że rata kredytu to 550 zł ! I teraz 650 zł  kredyt + czynsz dla spółdzielni ok 250 zł co daje 900 zł + opłaty . A tu masz 820 zł  ( w tym odstepne za odkup , czynsz , woda , śieci itd) Wracając do kredytu trzeba mieszkanie wykończyć więc do 156 tys dodaj jakieś 40 tys na wykończenie i urządzenie 200 tys wydasz jak nic.  Coś czuje że dużo osób z listy rezerwowej chce przestraszyć innych z listy podstawowej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czynsz jak rata kredytu buhahahahahahahhahaha.
 tak baranie tylko w normalnych warunkach do tej raty musisz dodać jeszcze czynsz i opłaty, a tutaj masz wszystko w tej kwocie,. Poza tym skoro to takie kiepskie rozwiązanie to skąd ilość chętnych większa niż możliwości programu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie, na które nie ma odpowiedzi : co, jeśli osoba, która płaciła czynsz za takie mieszkanie z opcją wykupu umrze? Dzieci, małżonek itp. nie mogą przejąć dalszego spłacania i lokal nie zostanie wykupiony. A wyższy czynsz przepada. Takie to jest to mieszkanie +. Ale ludzie zwrócą na to uwagę, gdy będzie za późno. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...