Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muszą odbudować dom po wybuchu butli z gazem. Uruchomili internetową zbiórkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2019 r. o 17:29 Powrót do artykułu
Oj a ile ja rzeczy muszę jeszcze w życiu zrobić... z całym szacunkiem, macie 500+, macie inne +, wystarczyło się tylko ubezpieczyć. Ja całe życie muszę pracować na siebie i na takich ja ta rodzina, mnie nikt w życiu nic nie dał... tylko płacę coraz nowe to podatki na lotników Wolski naszych marzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym zdjęciach to same 500 plus a piszą z co innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te beznadziejne komentarze nie chcę nie daję i tyle. Przymusu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te beznadziejne komentarze nie chcę nie daję i tyle. Przymusu nie ma.
 Wiesz, kiedyś też tak myślałem. Ale od kiedy dla niektórych pasożów społecznych stało się to sposobem życia, takie zdjęcia i apele budzą we mnie pogardę i wstęt. Niestety, na dotację dla rydzyka są pieniądze, nawet kosztem służby zdrowia... a nie każdemu choremu wożą po 500 zastrzyków rządowym samolotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idiota z TVNu może uwierzyć, że za 500+ można kupić auto, wykupić wycieczkę i jeszcze się nachlać. No, ale mamy jeszcze w Polsce taką intelektualną patologię. 500+ to nawet nie zwrot poniesionych kosztów na dziecko. Na całe szczęście dzieci nie rodzą się dla pieniędzy. Podziwiom każdego rodzica za wytrwałość i poświęcony czas dla swych pociech. Wreszcie w Polsce nikt nie karze za posiadanie dzieci, tj. w Niemczech, Francji, czy Wlk. Brytanii. Dobrze, że w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy. Nie korzystam z 500+, ale cieszy mnie radość każdego polskiego dziecka. Wolę 500+ wydane na dziecko, jak 3000+ na Murzyna z "syryjskiej" Afryki. Trzeba było myśleć o polskich upodlonych rodzinach, a nie o brukselskich apanażach państwo wspierający s'POKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idiota z TVNu  może uwierzyć, że za 500+ można kupić auto, wykupić wycieczkę i jeszcze się nachlać. No, ale mamy jeszcze w Polsce taką intelektualną patologię. 500+ to nawet nie zwrot poniesionych kosztów na dziecko. Na całe szczęście dzieci nie rodzą się dla pieniędzy. Podziwiom każdego rodzica za wytrwałość i poświęcony czas dla swych pociech. Wreszcie w Polsce nikt nie karze za posiadanie dzieci, tj. w Niemczech, Francji, czy Wlk. Brytanii. Dobrze, że w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy. Nie korzystam z 500+, ale cieszy mnie radość każdego polskiego dziecka. Wolę 500+ wydane na dziecko, jak 3000+ na Murzyna z "syryjskiej" Afryki. Trzeba było myśleć o polskich upodlonych rodzinach, a nie o brukselskich apanażach państwo wspierający s'POKO.
 Można i to porządnie żyć za 500 plus. Takze nie pieprz upit. Ja pracuje pa nainizsza krajową i mnie mikt daje za darmo. Nie stać to sie nie klepie bachorów. Przeciez mizesz swój majatek oddac na nie, kto ci broni. A ja chcę godnych wynagrodzen i emerytur za pracę. A młodych zdrowych rodziców jak sobie naklepali  dzieci to do pracy z nimi. Codziennie jak idę do pracy to przeklinam to 500 plus i emeryturę plus. Dociera to do twojego pustego .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mając 3-5 dxieci i 500 plus na nich to nie można samochodu kupić, ale za 1600 zl za caly miesiac pracy w tym dojazdy, życie, oplaty to juz można żyć i kupić samochód w tym pieprzonym kraju, ale idio....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przeczytaliscie artykul czy tylko obejrzeliscie zdjecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idiota z TVNu  może uwierzyć, że za 500+ można kupić auto, wykupić wycieczkę i jeszcze się nachlać. No, ale mamy jeszcze w Polsce taką intelektualną patologię. 500+ to nawet nie zwrot poniesionych kosztów na dziecko. Na całe szczęście dzieci nie rodzą się dla pieniędzy. Podziwiom każdego rodzica za wytrwałość i poświęcony czas dla swych pociech. Wreszcie w Polsce nikt nie karze za posiadanie dzieci, tj. w Niemczech, Francji, czy Wlk. Brytanii. Dobrze, że w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy. Nie korzystam z 500+, ale cieszy mnie radość każdego polskiego dziecka. Wolę 500+ wydane na dziecko, jak 3000+ na Murzyna z "syryjskiej" Afryki. Trzeba było myśleć o polskich upodlonych rodzinach, a nie o brukselskich apanażach państwo wspierający s'POKO.
 A za 2250 brutto można żyć, jeść, opłacać rachunki i dojeżdżać do pracy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dam, nie komentuję 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majac tyle z 500 plus i nie kupili nowego przewodu do gazu tylko czekali aż dziadka wysadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załączone zdjęcie nie jest zgodne z treścią artykułu . Czyżby redaktor manipulowal czytelnikami? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis by im dal kase ale musi miec na loty marszalka I jego rodziny :-D 20 mln I sobie smigaja do sklepu I do domku a wy glopki glosujecie na nich :-D hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia okropna, ale w XXI wieku ubezpieczenia domów/mieszkań powinno być czymś tak naturalnym jak oddychanie. Wówczas może nie trzeba by było liczyć na czyjąś łaskę. A tak z innej beczki. Jestem za tym, aby pomagać, ale to co widziałam na pomagam.pl, czy zrzutka.pl to dochodzę do wniosku, iż społeczeństwo traktowane jest jak kasa zapomogowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toruń by im odpalil kase ale bezdomny nie chce sie wychylac coś z majątkiem heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: "A za 2250 brutto można żyć, jeść, opłacać rachunki i dojeżdżać do pracy ??" Odpowiedź: Oczywiście, że bez własnego lokum, wsparcia rodziny lub pracy obojga osób jest to ledwie możliwe. A teraz odejmij od tej kwoty 1700zł wydatek na dziecko ok. 900zł. I jak można było myśleć o potomku w rodzinie? Dlatego każda młoda rodzina, a właściwie osoba uciekała i nadal ucìeka z tego chorego kraju. Przecież 500+ jest po uroďzeniu dziecka, a co w okresie ciąży? W Niemczech jestem wstanie utrzymać siebie i swą bezrobotną małżonkę (bez zasiłku). Zarobek 2300 na rękę. Wydatki 600 lokum, 700 jedzenie... paliwo, a reszta to oszczędności. Można kupić jakiś ciuch, komórkę, czy rower. Ok. 200-300 na miesiąc. Niestety w Niemczech trzeba mieć auto, by pracować lub mieszkać przy firmie. Przeprowadziłem sie i teraz małżonka przejmie auto. Teraz policzcie jakie oszczędności będą w tej sytuacji. A jak pojawi się potomek to ponad 180 tez wypłaci państwo Niemieckie. Na "patologiczne" polskie rodziny. Jak to lemingi widzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idiota z TVNu  może uwierzyć, że za 500+ można kupić auto, wykupić wycieczkę i jeszcze się nachlać. No, ale mamy jeszcze w Polsce taką intelektualną patologię. 500+ to nawet nie zwrot poniesionych kosztów na dziecko. Na całe szczęście dzieci nie rodzą się dla pieniędzy. Podziwiom każdego rodzica za wytrwałość i poświęcony czas dla swych pociech. Wreszcie w Polsce nikt nie karze za posiadanie dzieci, tj. w Niemczech, Francji, czy Wlk. Brytanii. Dobrze, że w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy. Nie korzystam z 500+, ale cieszy mnie radość każdego polskiego dziecka. Wolę 500+ wydane na dziecko, jak 3000+ na Murzyna z "syryjskiej" Afryki. Trzeba było myśleć o polskich upodlonych rodzinach, a nie o brukselskich apanażach państwo wspierający s'POKO.
Można i to porządnie żyć za 500 plus. Takze nie pieprz upit. Ja pracuje pa nainizsza krajową i mnie mikt daje za darmo. Nie stać to sie nie klepie bachorów. Przeciez mizesz swój majatek oddac na nie, kto ci broni. A ja chcę godnych wynagrodzen i emerytur za pracę. A młodych zdrowych rodziców jak sobie naklepali  dzieci to do pracy z nimi. Codziennie jak idę do pracy to przeklinam to 500 plus i emeryturę plus. Dociera to do twojego pustego .....
 Jak jesteś głupi i niezaradny to tyrasz za najniższą krajową pensję ! Ciesz się że obecny rząd pomyslał też o tym żeby i ta najniższa pensja była niską pensją i nie jałmużną jak jeszcze kilka lat temu za poprzednich rządów kiedy to ludzie pracowlai za 5 czy 6 zł / h . Normalny mężczyzna najnizszą krajową to zarabia w tydzień a nie w miesiąc. Zmień zawód albo prace zamiast mieć pretensje do całego świata że jesteś łajza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instytucja finansowa do pomocy * Pożyczka osobista * Pożyczka eksperta * Pożyczka przemysłowa * Pożyczka komercyjna * Pierwsza pożyczka dla biznesu * Osobista pożyczka na projekt * Kredyt hipoteczny Mail: infos.kredit700@gmail.com Zadzwoń + Whatsapp: +32 460 21 16 01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te beznadziejne komentarze nie chcę nie daję i tyle. Przymusu nie ma.
Wiesz, kiedyś też tak myślałem. Ale od kiedy dla niektórych pasożów społecznych stało się to sposobem życia, takie zdjęcia i apele budzą we mnie pogardę i wstęt. Niestety, na dotację dla rydzyka są pieniądze, nawet kosztem służby zdrowia... a nie każdemu choremu wożą po 500 zastrzyków rządowym samolotem.
 Ok, a Owsiakowi dajesz ? Tak ? Więc jesteś hipokrytą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: "A za 2250 brutto można żyć, jeść, opłacać rachunki i dojeżdżać do pracy ??" Odpowiedź: Oczywiście, że bez własnego lokum, wsparcia rodziny lub pracy obojga osób jest to ledwie możliwe. A teraz odejmij od tej kwoty 1700zł wydatek na dziecko ok. 900zł. I jak można było myśleć o potomku w rodzinie? Dlatego każda młoda rodzina, a właściwie osoba uciekała i nadal ucìeka z tego chorego kraju. Przecież 500+ jest po uroďzeniu dziecka, a co w okresie ciąży? W Niemczech jestem wstanie utrzymać siebie i swą bezrobotną małżonkę (bez zasiłku). Zarobek 2300 na rękę. Wydatki 600 lokum, 700 jedzenie... paliwo, a reszta to oszczędności. Można kupić jakiś ciuch, komórkę, czy rower. Ok. 200-300 na miesiąc. Niestety w Niemczech trzeba mieć auto, by pracować lub mieszkać przy firmie. Przeprowadziłem sie i teraz małżonka przejmie auto. Teraz policzcie jakie oszczędności będą w tej sytuacji. A jak pojawi się potomek to ponad 180 tez wypłaci państwo Niemieckie. Na "patologiczne" polskie rodziny. Jak to lemingi widzą?
 Tylko, ze baranie w niemczech nainizsza krajowa wynosi ok. 5-6 tys. a z kolei emerytów niemieckich stać na wynajecie całodobowo polskiej opiekunki i przez to tam jest tez wieksza pomoc. A u nas ci co leżą do góry dupą pieprzą się i rozmnażają dostają dużo więcej od nas pracujacych i emerytów i to jest niesprawiedliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...