Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwy zastrzelił owczarka pani Anny. Adwokat: "Nie można spuszczać psa ze smyczy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2020 r. o 21:45 Powrót do artykułu
Bydło cholerne!!! Myśliwi won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był przypadek, że myśliwi zastrzelił kobietę kopiącą motyką kartofle na własnym polu - pomylił z dzikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ kreatywny ten obrońca. Może zycie postawi go kiedyś w miejscu tej pani..bo życie bywa przewrotne a karma wraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,strzela Pan ?? DO ludzi do zwierząt... ''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciała żeby ten myśliwy pomylił p. Gerlacha z dzikiem (oczywiście z powodów warunków atmosferycznych). Problem rozwiązałby się sam. Myśliwy zastrzeliłby by sk****syna i poszedł siedzieć jak za człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chłop nie odróżnia psa od dzika powinien stracić uprawnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postanowiłem zostać myśliwym. I tak sobie myślę, jak odróżnić p.osła od świni przy korycie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli takie osoby jak Kaśka mają będą miały kiedykolwiek i cokolwiek do powiedzenia w tym kraju to zejdzie on szybciutko na psy. Jak można mówić o chęci zabicia człowieka z taką łatwością. Ta lewacka nowomowa już wyryła w niektórych głowach potężny rów co objawia się właśnie taką znieczulicą gdzie zwierzę jest ważniejsze niż człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny masz rację. To jest zauważalny trend, że im ktoś jest większym miłośnikiem sierściuchów tym bardziej zieje nienawiścią do ludzi. To są chorzy ludzie, cierpiący nierzadko na poważne zaburzenia emocjonalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...pomylił psa z dzikiem, ponieważ były złe warunki atmosferyczne! Czegoś głupszego nigdy nie spodziewałbym się usłyszeć z ust adwokata! Czy morderca (czytaj: myśliwy) ma prawo strzelać do wszystkiego, co się rusza? Kretyn nie może "myśleć", tylko być pewien...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można było po prostu przeprosić tę kobietę? Zapłacić jej za stratę, przeprosić i zamknąć sprawę? To przerosło "pana myśliwego"? No chyba, że był to strzał oddany z pełną premedytacją i teraz kolega-adwokat ma zatuszować sprawę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie widzę, więc na wszelki wypadek strzelę" Dobrze, że to nie było dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 psy na spacerze w lesie w tym co najmniej jeden puszczony luzem...gratuluję tej pani kompletnego braku wyobraźni. Widziałem już jedną osobę z 4 kundlami w dużym mieście, oczywiście puszczane luzem zajmują się głównie zanieczyszczaniem chodników i trawników. Po zwróceniu tej kobiecie uwagi aby posprzątała to co kundle po sobie pozostawiły, powiedziała że sprząta po czym poszła dalej. Kobieta widać że mająca coś z głową, brudna z brudną bluzą i brudnymi spodniami. Kompletny flejtuch jak jej kundle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postanowiłem zostać myśliwym. I tak sobie myślę, jak odróżnić p.osła od świni przy korycie ??
 to może być duży problem. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł zastrzelić psa ale tylko gdyby ten gonił zwierzyne, to że pomylił z dzikiem mało prawdopodobne no i ta ucieczka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepym nie powinni wydawać pozwolenia na broń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie widzę dokładnie, to strzelam do wszystkiego co się rusza, a potem tłumaczę się, że myślałem, że to dzik! Ha, ha, ha !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adwokat pana Stanisława myśliwego z bożej łaski jest bezczelny, plecie co mu ślina na język przyniesie i myśli że ludzie są tak głupi, że to kupią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś to byli myśliwi, a etyka była dla nich najważniejsza. Teraz to banda kłusowników, dla których najważniejsze są osobiste korzyści. Restortowi ćwierćinteligenci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do cholery! To myśliwy ma uważać do kogo lub czego strzela bo broń, której używa jest śmiertelnie niebezpieczna. Dobrze, że kobieta nie wyszła z wnuczętami na łąke. Adwokat jak to adwokat będzie mącił aż do samego końca. Ważne co o sprawie postanowi sąd, w nim ostatnia nadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...