Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nocna prohibicja w kolejnym mieście w woj. lubelskim. Projekt uchwały gotowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2018 r. o 20:39 Powrót do artykułu
Piękne miasto. Majom już pomnik, to teraz po nocach zamiast chlać małpeczki będą mogli dziękować dobrej zmianie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja podjęta przez radnych w Puławach, wreszcie po wielu latach nie przespanych nocy na Niwie jest spokój, już nie ma niedopitych stad małp łażących nocami do wodopoju, jest cisza i spokój. NORMALNI mieszkańcy Niwy jeszcze raz dziękują Radnym za wprowadzenie teo zakazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zajmujcie się pierdołami.Popatrzcie w niebo.Około 20.30 obok Lublina przeleciał niewykrywalny przez flikghtradar potężny samolot zostawiając smugę widoczną od południa do północy.Czy ktoś wie co to jest?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw."ciotki" już zacierają ręce na nocny handel.A dlaczego pis taki demokratyczny i wszystko ukróca,zamiast rozszerzać demokrację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech postawia szalet! Ten kolo PKS-u zlikwidowano z powodu pomnika Kaczynskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szeroka smuga ciągnąca się od horyzontu po horyzont była w tym samym czasie w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm... ale wybory to byście chcieli znowu wygrać ? dziubaski wy moje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to bardzo słuszna decyzja by była, te kuncesje to tylko pleban powinien mieć, jak do kuścioła przyjdzieta to i gorzałeczki se kupi po kazaniu. A jak nie chodzi, znaczy muzułman co to ankoholu i tak nie pije. I tak by było najsamoj sprawiedliwie, a nie jak teraz sprzedają to wszędzie, o i za kebaby się weźcie bo to też jakieś zło. Napcha to taki niewiadomo czego w placka zawinie, tfu ohyda, gorsze to już tylko te okrągłe co to przepraszam za wyrażenie piza nazywają, chociaż wcale z wyglądu nie podobna, przynajmniej moja Grażynka ma inną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupi pomysł !!!!!! Mój dziadek pił , mój ojciec pił ja też piję !!!! Mój dziadek był alkoholikiem , ojciec był alkoholikiem i ja jestem alkoholikiem. I dobrze mi z tym. My alkoholicy musimy pić aby żyć i funkcjonować . No cóż trzeba będzie sobie wieczorem nakupić piwa lub wódki aby w nocy jak się obudzę mnie nie telepało abym miał co golnąć. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne! A co na to Unia. Lamanie praw czlowieka do niechlubnych czynow i do nieuczestniczenia w zyciu spolecznym z powodu alkoholizmu. Skad my znamy? Ano z czasow Zaborow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może prezydent Białej ze swoim pryncypałem od SKOK-ów maja zamiar otworzyć meliny? I stąd ten pomysł.Co najgłupsze pomysły to w Białej Podlaskiej.Czy naprawdę ciągle trzeba głosowac tak jak chce Bierecki?Czy nie można pogonić tego towarzystwa ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wiesz że górale spod góry Synaj wracają do ojczyzny czyli Polin i opryskują teren aby oczyścić teren że stonki czyli Polaków. A zarządzający Polską jak wczoraj szybko przepchnęli nowelizację ustawy o IPN na polecenie starszych braci z USA czyli klasyczna Targowica. A ASF czyli wybicie niekoszernej trzody chlewnej po tej stronie Wisły. A majstrowanie przy ordynacji wyborczej aby w majestacie prawa przy pomocy sprzedawczyków przejąć i utrzymać władzę. A szczepionki wprowadzające depopulację narodu polskiego. Wystarczy patrzeć i czytać ze zrozumieniem aby widzieć w jakim kierunku zmierza tzw. ,,wolna Polska,,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wiesz że górale spod góry Synaj wracają do ojczyzny czyli Polin i opryskują teren aby oczyścić teren że stonki czyli Polaków. A zarządzający Polską jak wczoraj szybko przepchnęli nowelizację ustawy o IPN na polecenie starszych braci z USA czyli klasyczna Targowica. A ASF czyli wybicie niekoszernej trzody chlewnej po tej stronie Wisły. A majstrowanie przy ordynacji wyborczej aby w majestacie prawa przy pomocy sprzedawczyków przejąć i utrzymać władzę. A szczepionki wprowadzające depopulację narodu polskiego. Wystarczy patrzeć i czytać ze zrozumieniem aby widzieć w jakim kierunku zmierza tzw. ,,wolna Polska,,.
 Dlatego trzeba się napić,by zapomnieć o tym draństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla 106 meneli szkoda zatrudniać i opłacać ekspedientkę... swoją drogą to jak oni tę petycję podpisali?! pieczątki se porobili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapamiętamy przy wyborach I to jest sposób na powstanie met.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborco pis czy ci nie wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...