Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy wójt Janowa Podlaskiego: "Chcę wprowadzić spokój do gminy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2018 r. o 07:13 Powrót do artykułu
Polska to chory kraj na posłów, radnych, burmistrzów wójtów prezydentów często wybierani są nauczyciele, grupa ludzi którym się wydaje że zawsze są najmądrzejsi zawsze mają rację, a pchają się do polityki bo z nudów mają za dużo wolnego czasu, wnoszenia o konstytucyjny zakaz startowania w wyborach dla tej grupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Startują bo mają na to czas pracując 18 godzin tygodniowo z wolnymi wakacjami, świetami itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli w gminie bedzie mial takie wyniki jak w gimanzjum to Janow sie rozwinie, trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel, dyrektor - mam nadzieję, że nie wuefista, ponieważ to bialska plaga na eksponowanych stanowiskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat Pan Leszek wydaje się odpowiednią osobą na swoim stanowisku. Pamiętam go jako bardzo konsekwentnego dyrektora szkoły, w której się uczyłem i mogę tylko stwierdzić, że ma "łeb na karku" i wie co robi. Życzę sukcesów w karierze wójta oraz osiągnięcia wyznaczonych sobie celów. Oby w gminie było jak najlepiej. Powodzenia :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 OJ OJ ZOBACZYM JAK USTALI PODATEK NA 2019
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiekszy jak do tej pory zawsze byl najwyzszy juz wyzszegp nie mozna bylo ustalic i bylo dobrze  a teraz chcecie zeby grosze placic przez 16 lat mieliscie zamkniete  pyski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczym a jak nie to referendum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...